2022 Legion Baseball Regionals: Podsumowanie dnia 3

Boisko składa się z 32 drużyn w regionalnych playoffach American Legion Baseball w 2022 roku. Oto podsumowanie piątkowej akcji.

Region 1: Północny wschód

W Shrewsbury, Msza św.

Mecz 9: Grecja (NY) Post 468 d. Waterford (Ct.) Post 161, 5-2 (Waterford wyeliminowany): Troy McPherson rzucił sześcioma z dziewięcioma strajkami, a w ataku w Post 468 prowadził Connor Sackett (3 trafienia, podwójne, 1 RBI), James Capellupo (3 trafienia). trafienia, podwójne, 1 RBI) i Aiden Cook (2 trafienia, 2 RBI).

Mecz 10: Cumberland (RI) Post 14 d. Franklin (masa) Post 75, 4-3 (Franklin wyeliminowany): Reliever Nathan Kelly wygrał dla Post 14, który zdobył trzy przejazdy w dolnej siódmej do zwycięstwa. Singiel RBI Nicka Toro z 2 odpadami prowadził w decydującym biegu, a Luke Plumer (2 trafienia) prowadził ofensywę Cumberland.

Mecz 11: Shrewsbury (masa) Post 397 d. Essex (Vt.) Post 91, 3-1: Starter Rocco Hickson (6 2-3 inningów) odniósł zwycięstwo, a Ryan Sande (1 strajk) obronił Post 397, którego atak prowadził AJ Hamm (1 trafienie, 1 RBI) i Zachary Amaro (1 trafienie, 1 RBI).

Sobotnie igrzyska

Mecz 12: Cumberland (RI) Post 14 vs. Essex (Vt.) Post 91, 10:00

Mecz 13: Grecja (NY) Post 468. vs. Shrewsbury (msza) Post 397, 13:00

Region 2: Środkowy Atlantyk

W Morgantown, W. Va.

Gra 8: Chesapeake (Va.) Post 280 d. Phillipsburg (Pa.) Post 437, 10-0: Max McCrary (6 inningów) i Brendan Hawley (1 inning) w połączeniu na 4-uderze, a atak na Post 280 był prowadzony przez Aydena Stuffela (2 uderzenia, home runy, 3 RBI ), Nick Valentin (3 trafienia, podwójne, 2 RBI) i Cooper Newell (2 trafienia, 1 RBI) w grze, która została wznowiona po zawieszeniu w drugiej rundzie w czwartek wieczorem.

Gra 9: Allentown (NJ) re. Wilmington (Del.) Veterans Post 1, 5-2 (Wilmington wyeliminowany): Devin Nitschmann rzucił 5-ciosem dla Allentown, którego atak prowadził Thomas Strauch (2 trafienia, home run, 3 RBI), który trafił na mecz- wygrywając 3-runowy home run w szczycie siódmego inningu.

Gra 10: Phillipsburg (Pa.) Post 437 d. South Charleston (W.Va.), 6-3 (South Charleston wyeliminowany): Mike Kitko przeszedł sześć inningów i uderzył 10 oraz miał dwa trafienia i dwa RBI dla Post 437, którego ofensywę również otrzymał dwa trafienia od Parkera White’a.

Partia 11: Chesapeake (Va.) Post 380 d. Frederick (Md.) Post 11, 10-0 (5 inningów): Thomas Wolfe (4 2-3 inningi, 8 strajków) i Gavin Whitehurst (1-3 inning) połączyli się w 2 uderzeniu dla Post 380, którego atak był prowadzony przez Whitehursta (3 podwójne), Ayden Stuffel (2 trafienia, potrójne, RBI) i Jacoba Smitha (2 trafienia, podwójne).

Sobotnie igrzyska

Mecz 12: Phillipsburg (Pa.) Post 437 vs. Frederick (Md.) Post 11, 13:00

Mecz 13: Allentown (NJ) kontra Chesapeake (Va.) Post 280, 16:00

Region 3: Południowy wschód

W Asheboro, Karolina Północna

Mecz 9: Rock Hill (SC) Post 34 d. Belleview (Fla.) Post 284, 7-3 (Belleview wyeliminowany): Starter Cole Canty (6 inningów) odniósł zwycięstwo i miał dwa trafienia i dwa RBI za Post 34, którego przewinienie zostało również wyprodukowane przez Ethana Belka (2 trafienia, 1 RBI) i Ben Rehkow (home run, 3 RBI).

Partia 10: Wilmington (NC) Post 10 godz. Evans (Ga.) Post 192, 18-0 (5 innings) (Evans wyeliminowany): Tanner Collins rzucił 3-hitem z trzema strajkami w Post 10, którego atak prowadził Spencer Nolan (5 trafień, 2 deble, 2 RBI ), Logan Ponnett (3 trafienia, 2 deble, 4 RBI), Kayden Crawford (3 trafienia, home run, 2 RBI) i Jaxson Croom (2 trafienia, 1 RBI).

Mecz 11: Camden (SC) Post 17 godz. Randolph County (NC) Post 45, 12-7: Reliever Zane Cato (2 1-3 innings) odniósł zwycięstwo w Post 17, którego atak prowadził Brent Gibbs (3 trafienia, 2 deble, 3 RBI), Jamari Harris (3 trafienia, 1 RBI), Max Branham (2 trafienia, 1 RBI), Justin Flemming (2 trafienia, 1 RBI) i Banks Munn (2 trafienia, podwójne).

Sobotnie igrzyska

Mecz 12: Wilmington (NC) Post 10 vs. Randolph County (NC) Post 45, 16:30

Gra 13: Rock Hill (SC) Post 34 vs. Camden (SC) Post 17, 19:30

Region 4: środkowe południe

W Pelham, Ala.

Mecz 9: Jefferson City (pon.) Post 5 d. Pittsburg (Kan.) Post 64, 4-3 (Pittsburg wyeliminowany): Reliever Nate Roark (1 inning) wygrał dla Post 5, którego atak prowadził Jaden Kolb (podwójny, 3 RBI); Kolb trafił zwycięski 1-out walkoff 2-run double w dolnej części siódmego inningu.

Gra 10: Gonzales (La.) Post 81 d. św. Joseph (pon.) Post 11, 13-3 (5 inningów) (St. Joseph wyeliminowany): Reliever Grant Morrison (2 inningi) wygrał dla Gonzalesa, którego atak prowadził Lee Amedee (3 trafienia, 2 deble, 3 RBI), Dominick Regira (3 trafienia) i Cole Poirrier (2 trafienia, home run, 4 RBI).

Gra 11: Troy (Ala.) Post 70 d. Tupelo (Miss.) Post 49, 3-1: Reigh Jordan (5 inningów, 4 strajki) odniósł zwycięstwo, a Tucker Jackson (1-3 inning) obronił post 70, którego atak prowadził Brooks Bryan (2 deble , 2 RBI) i Shelton Arrroyo (2 trafienia, podwójne).

Sobotnie igrzyska

Mecz 12: Jefferson City (pon.) Post 5 vs. Tupelo (Miss.) Post 49, 10:00

Mecz 13: Gonzales (La.) Post 81 vs. Troy (Ala.) Post 70, 13:00

Region 5: Wielkie Jeziora

W Midland, Mich.

Gra 9: Yeager/Benson (Ohio) Post 199 zm. Moline (Ill.) Post 246, 5-1 (Moline wyeliminowany): Nathan Albrinck rzucił 4-uderza z ośmioma strajkami w Post 199, którego atak był prowadzony przez Kyle’a Krummena (2 trafienia) i Tylera Herbersa (2 trafienia, podwójne). .

Gra 10: Eau Claire (Wisła) re. Aviston (Ill.) Post 1239, 10-7 (Aviston wyeliminowany): Andrew Milner rzucił 9 dla Eau Claire, którego atak prowadził Dylan O’Connell (3 trafienia, 2 deble, 4 RBI), Luke Erickson ( 3 trafienia) i Jack Redwine (2 trafienia).

Mecz 11: Midland (Mich.) Post 165 d. Gladwin County (Mich.) Post 171, 11-6: Starter Dylan Thompson (4 1-3 innings) odniósł zwycięstwo w Post 165, którego atak prowadził Luke LaCourse (3 trafienia, 1 RBI), Jack Bakus (2 trafienia, podwójne, 2 RBI), Braylen Laverty (2 trafienia, 1 RBI) i Tyler Smith (1 trafienie, 3 RBI).

Sobotnie igrzyska

Gra 12: Eau Claire (Wisła) kontra Midland (Mich.) Post 165, 16:00

Mecz 13: Yeager/Benson (Ohio) Post 199 vs. Hrabstwo Gladwin (Mich.) Post 171, 19:00

Region 6: Równiny Centralne

W Rapid City, SD

Gra 9: Mankato (min.) Post 11 d. West Fargo (ND) Post 308, 8-5 (West Fargo wyeliminowane): Wilson Magers (6 2-3 inningów, 7 strajków) wygrał i miał dwa trafienia dla Post 11, którego ofensywę również otrzymał Maxwell Goertzen (2 trafienia), Avery Stock (2 trafienia), Tanner Shumski (2 trafienia, 2 RBI), Riley Bersaw (2 podwójne trafienia, 3 RBI) i Louis Magers (2 trafienia, 2 RBI).

Gra 10: Św. Michael (min.) Post 567 d. Sioux Falls (SD) Post 15, 5-3 (Sioux Falls wyeliminowany): Starter Zachary Romans (6 inningów, 7 strajków) wygrał w Post 567, którego atak prowadził Matthew Maulik (3 trafienia, 3 RBI) i Ryan Fischer (3 trafienia, podwójne, 1 RBI).

Partia 11: Omaha (neb.) Post 1 d. Millard South (Neb.) Post 374, 6-5: Starter Louis Schneckenberge odniósł zwycięstwo, a Elliott Peterson obronił Post 1, którego atak prowadził Grant Hatcher (2 trafienia) i Keegan Holmstrom (podwójne, 2 RBI).

Sobotnie igrzyska

Gra 12: Mankato (min.) Post 11 vs. Millard South (Neb.) Post 374, 11:00

Gra 13: Św. Michael (min.) Post 567 vs. Omaha (Neb.) Post 1, 15:30

Region 7: Północny zachód

W Gillette, Wyo.

Gra 9: Cheyenne (Wyo.) Post 6 d. Yakima Valley (Wash.), 8-2 (Yakima Valley wyeliminowany): Reliever Bradley Feezer (2 1-3 innings, 4 strikeouty) wygrał dla Post 6, którego atak prowadził Kelden Hastings (3 trafienia, 2 RBI) , Colter McAnelly (2 trafienia), Zack Costopoulos (2 trafienia, 2 RBI) i Corey Williams (2 trafienia, 3 RBI).

Partia 10: Medford (Red.) Post 15 d. Eagle River (Alaska), 12-2 (Eagle River wyeliminowany): Reliever Julius Bolstad (3 1-3 inningów, 5 strajków) wygrał w Post 15, którego atak prowadził Cody Borraggine (2 trafienia, 2 RBI) , Cameron Sewell (2 trafienia), Jace Miller (podwójne, potrójne, 2 RBI), Aiden Horsley (2 trafienia, 3 RBI), Jeremiah Robbins (2 trafienia) i Frankie Rutigliano (2 trafienia).

Mecz 11: Idaho Falls (Idaho) Post 56 d. Billings (Mont.) Post 4, 4-3: Conner Hall i Elliot Jones, pojedynki z buntami jeden po drugim, a błąd rzutu pozwolił Idaho Falls na wygranie walkoffa w dolnej części siódmej rundy i wywalczenie zwycięzcy Davina Luce (2 rundy).

Sobotnie igrzyska

Gra 12: Cheyenne (Wyo.) Post 6 vs. Rachunki (Mont.) Po 16.00, 16.00

Mecz 13: Medford (Red.) Post 15 vs. Idaho Falls (Id.) Post 56, 19:00

Region 8: Zachodni

W Fairfield, Kalifornia.

Partia 9: Kapolei (Haw.) Post 1 d. św. George (Utah) Post 90, 8-5 (St. George wyeliminowany): Reliever Kaohu Helenihi odniósł zwycięstwo w Post 1, którego atak prowadził Sy Stephens (1 trafienie, 3 RBI, zwycięski 2 rundy singla w najniższe 6 miejsce) i Dallas Alapai (1 trafienie, 2 RBI).

Gra 10: Tucson (Ariza) Post 7 d. La Cueva (NM) Post 49, 8-3 (La Cueva wyeliminowana): Starter Victor Hernandez (5 1-3 inningów) wygrał dla Post 7, którego atak prowadził Maddox Jones (2 trafienia, 1 RBI), Juan Hernandez (2 trafienia) i Ramses Mada (2 trafienia, 3 RBI).

Mecz 11: Petaluma (Kalifornia) Post 28 d. League City (Tex.) Post 554, 9-8; Evan Johnson rzucił dwa rundy na ulgę bez trafienia, aby wygrać, gdy Post 28 odrobił straty z przegranej 8-2.

Sobotnie igrzyska

Gra 12: Tucson (Arizona) Post 7 vs. League City (Tex.) Post 554, 16:00

Mecz 13: Kapolei (Haw.) Post 1 vs. Petaluma (Kalifornia) Post 28, 19:00

Idź do tego americanlegion.sportngin.com/ lub pobierz aplikacja American Legion Baseball aby być na bieżąco z wynikami regionalnymi i 95. American Legion World Series.

Leave a Comment