2022 NBA Playoffs – Typy bukmacherskie na środowe pojedynki w pierwszej rundzie

Skakać do przodu: Gra nocy | Kostki i rekwizyty | Przewaga analityczna

Wszystkie kursy są dostarczane przez Caesars Sportsbook.


Co musisz wiedzieć o środowych meczach play-off

Weź to, co ci dają: Bucks są w pierwszej trójce obrony w przeciwnych 3-punktowych procentach. Nikola Vucevic był bardziej niż szczęśliwy, mogąc zobowiązać się w tej serii i ma średnio 8,3 3 PA na grę. Obrona Chicago jest w tej chwili daleka od zdrowego, więc Vucevic otrzyma wszystko, z czym może sobie poradzić, co czyni go realnym celem rekwizytów i podstawą DFS w tym zwycięstwie lub go-dom.

Głębokie Danie Chicago: Byki mogłyby być bez Alex Caruso oraz Zach LaVine tej nocy. LaVine doprowadził zespół z aż 22 potencjalnymi asystami w meczu 4, podczas gdy Caruso strzelił cztery dziesięciocentówki w zaledwie 17 minut, zanim doznał kontuzji. Z LaVine i Caruso obaj wątpliwe, DeMar DeRozanrekwizyty asystujące i składy DFS, w tym Ajo Dosunmu wyglądają zachęcająco. Dla tych, którzy szukają niedocenianej poprawy punktacji, Patricka Williamsa W niedzielę dał swój pierwszy w karierze double-double w playoffach i powinien być zajęty w środę wieczorem.

Powietrze Gordon: Nowo utworzony skład Warriors jest, delikatnie mówiąc, potężny, ale daje pewne korzyści w meczach dla Aaron Gordon. W grze 4 zagrał serię wysokich 35 minut, oddał 11 rzutów z boiska i wykonał więcej rzutów wolnych (10), niż próbował w pierwszych trzech meczach serii (7). Sufit Gordona jest tak wysoki, że dzieli z nim pole ataku Nikola Jokić, ale jego imponujące statystyki w niedzielę (21 punktów, 6 zbiórek, 4 asysty i 2 bloki) nie wydarzyły się przypadkiem. W środę wieczorem można na nim mocno polegać.

Punktacja Jokera: Oczywiste jest, że ofensywa Nuggets przechodzi przez Jokic. Podczas gdy zespół polega na jego talencie podań z pokolenia, aby oddać czyste strzały innym, staje się konieczne, aby sam zadawał więcej obrażeń. Dostarczył 37 punktów w każdym z ostatnich dwóch konkursów przeciwko Warriors, oddając co najmniej 20 strzałów w każdym meczu z serii. Proporcja punktacji Jokica wynosząca 30,5 punktu wydaje się możliwa do osiągnięcia.

Zdobywanie Graysona: Bucks będzie bez Khris Middleton przez najbliższe kilka tygodni, która się zwiększa Grayson Allenobraźliwa odpowiedzialność. Allen zdobył 27 punktów w zaledwie 12 strzałach w 28 minut w niedzielnym zwycięstwie, co jest dowodem, że prawdopodobnie będzie miał do wykonania więcej okazji do strzelania i zdobywania bramek w grze 5. Allen ma również wartość jako cel do parlay. Jest w dobrej sytuacji, aby zaliczyć kilka rzutów za 3, biorąc pod uwagę, że w ciągu ostatnich dwóch gier zdobył 11, jednocześnie rejestrując cztery przechwyty.

— Jim McCormick i Kyle Soppe


Gra nocy

Denver Nuggets w Golden State Warriors
22:00 ET, Chase Center, San Francisco, Kalifornia

Linia: Wojownicy (-9)
Linia pieniędzy: Wojownicy (-440), Bryłki (+340)
Całkowity: 226 punktów
Prognozowana suma BPI: 229 punktów
BPI wygrana%: Wojownicy (67,3%)

Wątpliwy: Nic

Wykluczono: Nic
Uwaga: liczby BPI wpływają na graczy, którzy są wykluczeni, ale zakładają, że zagrają gracze wątpliwi

Znaczny: Warriors omówili oba mecze w Golden State podczas tej serii, co jest dobrym znakiem po tym, jak nie udało im się pokryć ośmiu z poprzednich 10 meczów playoff u siebie.

Najlepszy zakład: Wojownicy -9. Podczas gdy Nuggets okazywali dumę, odsuwając podcięcie w grze 4, grali tak dobrze, jak w Denver, podczas gdy Warriors mają dużo miejsca na poprawę. Wraz z powrotem serii do Bay Area, szukam odbicia od najnowszego Splash Brother, Jordana Poole’a i wygodnego zwycięstwa Warriors – André Snellings

Najprościej: The Nuggets uniknęli zamiatania, kradnąc grę 4 na swoim domowym piętrze, ale powinna to być jedyna wygrana, jaką zdobyli w tej serii. Wraz z powrotem serii do Chase Center, Golden State powinien zamknąć to w dominujący sposób. Tak, dziewięć punktów to dużo do zdobycia, ale Golden State wygrał mecz 1 u siebie 16 i mecz 2 u siebie 20. Ocena ofensywna Warriors 125,4 w tym sezonie jest zdecydowanie najlepsza ze wszystkich drużyn w tych play-offach, a oni powinien być w stanie jeździć, a kibice gospodarzy do dwucyfrowej wygranej – Tyler Fulghum


Rozbijając resztę łupków

Chicago Bulls w Milwaukee Bucks
19:30 ET, Fiserv Forum, Milwaukee

Linia: Dolce (-12)
Linia pieniędzy: Byki (-800), Byki (+550)
Całkowity: 218 punktów
Prognozowana suma BPI: 221,4 punktów
BPI wygrana%: Dolce (83,1%)

Wątpliwy: Alex Caruso (wstrząs)

Wykluczono: Zach LaVine (protokoły BHP), Khris Middleton (skręcenie MCL)
Uwaga: liczby BPI wpływają na graczy, którzy są wykluczeni, ale zakładają, że zagrają gracze wątpliwi

Znaczny: Bucks mają 8-2 ATS w ostatnich 10 meczach play-off, które spadły poniżej sumy.

Najlepszy zakład: Bucks -12. To ogromna liczba jak na spread, ale ta gra po prostu przypomina wybuch. Khris MiddletonWygląda na to, że kontuzja spowodowała, że ​​Bucks grali bardziej do swojej siły: ich przytłaczająca przewaga wielkości. Byki po prostu nie mają odpowiedzi na Giannis Antetokounmpo, Bobby Portis oraz Brook Lopez i przegrali ostatnie dwa mecze łącznie 54 punktami. Teraz serial powraca do Milwaukee, a Byki mogą być potencjalnie bez Zach LaVine oraz Alex Carusoco może sprawić, że pojedynek będzie jeszcze bardziej krzywy – Snellingi

Najprościej: Bobby Portis ponad 10,5 zbiórek. Portis zdobył dwucyfrowe zbiórki we wszystkich trzech meczach, w których grał w tej serii, łącznie 38 plansz. Chociaż w ostatnim meczu miał tylko 10, wydaje się być zmotywowany do dobrej gry przeciwko swojej poprzedniej drużynie. Jeśli gra się kończy, Portis wydaje się mieć większe szanse na uzyskanie dodatkowych minut niż jego weterani na polu ataku. – Snellingi


Przewaga analityczna

Najwyższe prognozowane sumy BPI

1. Golden State Warriors (117)
2. Milwaukee Bucks (116.1)
3. Bryłki Denver (112)

Najniższe przewidywane sumy BPI

1. Chicago Bulls (105.3)
2. Bryłki Denver (116.1)
3. Milwaukee Bucks (116.1)

.

Leave a Comment