3-letnia dziewczynka zastrzelona w Dzielnicy Francuskiej

NOPD: 3-letnia dziewczynka zastrzelona w Dzielnicy Francuskiej

NOPD: 3-letnia dziewczynka zastrzelona w Dzielnicy FrancuskiejSULA: PIERWSZY O 10:00 DZISIAJ, 3-LETNIA DZIEWCZYNKA NIE ŻYJE PO POSTACIU W DZIESIĘCIU OKOLICACH MIESZKANIOWYCH FRANCUSKIEJ KWARTAŁU. TERAZ NOPD PRÓBUJE POŁĄCZYĆ TO, CO SIĘ WYDARZYŁO. OBECNIE WIEMY, ŻE JEJ DWÓCH BRACI, W WIEKU 17 I 18 LAT, ZOSTAŁO ZATRZYMANE PRZEZ POLICJĘ. REPORTER WIADOMOŚCI WDSU SHAY O’CONNOR DOŁĄCZA DO NAS NA ŻYWO Z FRANCUSKIEGO KWARTAŁU Z BARDZO NAJNOWSZYM DOCHODZENIEM. SHAY, CO MOŻESZ POWIEDZIEĆ? SHAY: NOPD MÓWI NAM, ŻE NIE MÓWIĄ, ŻE BYŁO TO PRZYPADKOWE W TYM CZASIE. POWIEDZIELI, ŻE EYTH OTRZYMAŁ TELEFON O ZDJĘCIU OK. 16.00 WEDŁUG MIESZKAŃCÓW, KTÓRZY ZBYWAJĄ W ICH OKOLICY, OTO GDZIE TO BYŁO, 414 BURGUNDY. ZDAJE SIĘ BYĆ KILKA UTSNI W BUDYNKU. URZĘDNICY MÓWIĄ, ŻE NIE WIEDZĄ, CZY TRÓJKA MIESZKAŁA TAM NA STAŁE, ALE MÓWIĄC Z PRZECHODZĄCYMI LUDZIAMI, WIELU BYŁO ZSZOKOWANYCH. WYRAŹNIE Smutna sytuacja. >> TO JEST SZOK. W TRZYLETNIEJ DZIECKU? TO NIGDY NIE POWINNO SIĘ ZDARZYĆ. >> TO JEST RIDICULS.OU COŚ MUSI SIĘ W TYM POWSTRZYMAĆ. TO STAJE SIĘ OBURZANE. SHAY: MIESZKAŃCY I ODWIEDZAJĄCY REAGUJĄ FRUSTRACYJNYMI WIADOMOŚCIAMI IOTOHE T O TRZECH LATACH ZDJĘĆ TUTAJ W KWARTALE FRANCUSKIM, W POBLIŻU BURGUNII W POBLIŻU POLICJI COI.NT MÓWIĄ, ŻE ZMARŁA W SZPITALU. JEJ DWÓCH BRACI, W WIEKU 17 I 18 LAT, ZOSTALI ZATRZYMALI. POLICJA NIE UDOSTĘPNIŁA INFORMACJI O TYM JAK SIĘ STRZELAŁ. >> DZIECKO BYŁO W TYM CZASIE W T RESIDENCE. NA MIEJSCU ZNAJDUJE SIĘ PISTOLET, A ZABÓJ BĘDZIE SIĘ W TYM DALEJ, JEŚLI WCHODZI O TO, CO SIĘ STAŁO. MAMY MIHOCIDE NA SCENIE I MAMY DZIECKO WYKORZYSTYWANE NA SCENĘ. TO ZAKRES NASZEJ WIEDZY TERAZ. SHAY: NOPDOU CLD NIE POTWIERDZA, CZY TRÓJKA MIESZKAŁA W REZYDENCJI NA STAŁE CZY JEŚLI BYLI TU ODWIEDZAJĄCY. DZIEWCZYNA I JEJ BRACIA UWAŻALI, ŻE BYLI STĄD W WNE ORLEANS, ALE TO JESZCZE NIE POTWIERDZIŁO. >> MODLITWA WYJDŹ DO RODZINY I WSZYSTKO. ALE TO NALEŻY ZATRZYMAĆ. SHAY: DLA WIDZÓW I WŁAŚCICIELI BIZNESÓW DUŻO BYŁO W POŁUDNIU W MIESZKALNYM PTARZE KWARTAŁU, NASOPD KONTYNUUJE BADANIE INCYDENTU. TURYSTA MATT CASEY JEST OJCEM I MÓWI, ŻE SERCE JEGO SERCE BĘDZIE ZWIĄZANE Z MIFALY. >> DOSTAJE CHOD KEUP, MYŚLĄC O 3-LETNIU. TO CHORE. WSTYDŹ TYCH DWÓCH CHŁOPCÓW, JAKIEKOLWIEK RSOEAN S.WA SH: AY W TYM CZASIE NIE WIEMY, CZY RODZICE BYLI OBECNI NA ZDJĘCIACH TIMOFE. WCIĄŻ NIE ZNAMY WSZYSTKICH OKOLICZNOŚCI, W JAKI SPOSÓB ZOSTAŁ ZATRZYMANY. CZEKAMY NA WIĘCEJ INFORMACJI OD ŚLEDCZYCH, ALE JAK MOŻNA SOBIE WYOBRAĆ, DEWASTUJĄCE TU W KWARTALE FRANCUSKIM. RAPORTOWANIE NA ŻYWO Z

NOPD: 3-letnia dziewczynka zastrzelona w Dzielnicy Francuskiej

NOPD: 3-letnia dziewczynka zastrzelona w Dzielnicy Francuskiej

Departament Policji Nowego Orleanu prowadzi śledztwo w sprawie śmierci niemowlaka w Dzielnicy Francuskiej Detektywi powiedzieli, że trzyletnia dziewczynka została zastrzelona we wtorek tuż przed 16:00 w rezydencji niedaleko skrzyżowania ulic Burgundii i Conti. Według policji została przewieziona karetką do lokalnego szpitala, gdzie później zmarła.W briefingu dla mediów NOPD powiedział, że zatrzymano dwie osoby. Według policji są to bracia ofiary w wieku 17 i 18 lat. Detektywi powiedzieli, że nie jest jasne, czy miejsce zbrodni było ich stałym miejscem zamieszkania. To rozwijająca się historia, proszę pozostań z WDSU na antenie i wdsu.com, aby otrzymywać najnowsze informacje.

Departament Policji Nowego Orleanu prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci dziecka w Dzielnicy Francuskiej.

Detektywi powiedzieli, że trzyletnia dziewczynka została zastrzelona we wtorek tuż przed 16:00 w rezydencji w pobliżu skrzyżowania ulic Burgundii i Conti. Według policji została zabrana do lokalnego szpitala karetką pogotowia, gdzie później zmarła.

W briefingu medialnym NOPD powiedział, że zatrzymano dwie osoby. Według policji są to bracia ofiary w wieku 17 i 18 lat. Detektywi powiedzieli, że nie jest jasne, czy miejscem zbrodni było ich stałe miejsce zamieszkania.

Jest to rozwijająca się historia, pozostań z WDSU na antenie i wdsu.com, aby uzyskać najnowsze aktualizacje.

.

Leave a Comment