3 najlepsze zakłady z Saturday’s Slate, w tym Red Sox vs. Royals, Rockies vs. Diamentowe Grzbiety (6 sierpnia)

Zbliża się kolejna emocjonująca sobota MLB, a dziś czeka nas aż 17 gier, w tym para doubleheadów.

Nasi analitycy biorą udział w trzech z tych pojedynków, w tym rekwizycie gracza, słabszym i Uruchom linię. Mamy na niego zakłady Promienie vs. Tygrysy, Red Sox vs. Royals oraz Skaliste vs. Diamentowe Grzbiety.

Oto nasze trzy najlepsze zakłady z sobotniej planszy Major League Baseball.

Kursy i typy MLB

Kliknij grę, aby przejść dalej
Promienie kontra Tygrysy
18:10 czasu ET
Red Sox kontra Royals
19:10 czasu polskiego
Góry Skaliste vs. Diamentowe Grzbiety
20:10 czasu ET

Promienie kontra Tygrysy

Wybierać
Shane McClanahan – ponad 7,5 przekreśleń (+120)
Książka
bet365
Dzban
Shane McClanahan kontra Wzgórze Garretta
Pierwszy skok
18:10 czasu ET

Doug Ziefel: Detroit przez cały sezon atakowało z rekwizytami przekreślającymi, ponieważ byli w pierwszej dziesiątce pod względem wskaźnika przekreśleń drużynowych. Jednak w drugiej połowie uderzyli w jeszcze wyższym tempie, ponieważ mają trzeci najwyższy wynik od przerwy All-Star.

Shane McClanahan powinien ślinić się nad tym pojedynkiem. McClanahan zajmuje w tym sezonie jedną czwartą w głównych grach ze strajkami, a jego wskaźnik przekreśleń znajduje się w pierwszych trzech procentach ligi.

Wierz lub nie, to całkowity może być trochę za niska dla McClanahana. Pokonał tę liczbę w 55 procentach swoich startów w tym sezonie, co daje nam -122 domniemane szanse, że powtórzy. Z tym, jak złe było Detroit, ma tutaj dwucyfrowe przekreślenie.


» Wróć do spisu treści «


Red Sox kontra Royals

Wybierać
Królewskie +130
Książka
WynnBET
Dzban
Nathan Eovaldi kontra Daniel Lynch
Pierwszy skok
19:10 czasu polskiego

Sean Zerillo: Podczas gdy Royals mają kilka ładnie wyglądających młodych nietoperzy w Bobby Witt Jr., MJ Melendez, Vinnie Pasquantino i Nick Pratto, nie byli tak biegli w rozwijaniu młodego początkowego pitchingu.

Jednak byli gracze pierwszej rundy wybierają Brady Singer (3,75 xERA) i Daniela Lyncha (4,22 xERA, 4,26). xFIP4,17 SIERA) mają przełomowe sezony i obaj mogą być częścią następnej zwycięskiej drużyny.

Lynch odnotował nieznaczny wzrost prędkości w tym sezonie — dodanie tiku do jego szybkiej piłki (94,5 mil na godzinę w swoim ostatnim starcie) w porównaniu do początku tego roku i 2021 r. (średnia 93,7 mil na godzinę). Ostatnio używał tej szybkiej piłki bardziej agresywnie – wybierając boisko z 60% klipem w ostatnich trzech startach, w porównaniu z 44% w poprzednich startach.

Oprócz chwiejnej wycieczki 22 czerwca przeciwko Anioły (4 2/3 IP, 5 BB, 5 K), Lynch osiągnął kolejny poziom w ostatnich sześciu startach (28 IP, 11 BB, 37 K, 2.98 xFIP) i pozostaje niedowartościowany na rynkach zakładów.

Nathan Eovaldi (4,19 xERA, 3,36 xFIP, 3,45 SIERA) jest dziwnym miotaczem do handicapu. Oferuje solidne liczby przekreśleń, dobrą komendę i zdrową stawkę w parterze, ale od czasu do czasu pojawia się problem z home runem (1,35 HR/9, 15% HR/FB od 2016 r.).

Od czasu zezwolenia pięciu osobom korzystającym z domów Astros 17 maja Eovaldi rzucił się na 3,91 ERA, 2,92 FIP, a 3,24 xFIP w dziewięciu startach (46 IP) — przy jednoczesnym uwzględnieniu 0,78 HR/9. Kiedy może uniknąć długiej piłki, jest twardy jak skała. 2 przystawki.

Podczas gdy Royals byli stosunkowo bezkonkurencyjni w tym sezonie (88 HR, 27. w MLB), od czasu dodania Pasquantino do składu pod koniec czerwca, plasują się bliżej środkowego stada ofensywnie (101 wrC +, 18.) i 21. w homers (31).

W tym pojedynku przewidziałem Royals jako +105 słabszych i obstawiłbym ich linia pieniędzy do +114. Możesz także zagrać w ich pierwsze pięć inningsów (F5) do +113 lub więcej.


» Wróć do spisu treści «


Góry Skaliste vs. Diamentowe Grzbiety

Wybierać
Diamentowe grzbiety -1,5 (+115)
Książka
DraftKings
Dzban
Antonio Senzatela kontra Merrill Kelly
Pierwszy skok
20:10 czasu ET

Jules Posner: Merrill Kelly nie poddał się zasłużonego biegu w swoich dwóch startach po All-Star. Będzie mógł wziąć udział w ofensywie Rockies, która była w środku stawki przeciwko RHP na drodze w ciągu ostatnich kilku tygodni, ale Kelly zrezygnował tylko z dwóch zasłużonych przejazdów do Rockies w swoich dwóch startach przeciwko nim ten sezon.

Antonio Senzatela będzie jego oponentem i walczył potężnie na drogach w 2022 roku. Ma ERA 6,16 i chociaż jego peryferia wskazują, że miał trochę pecha, to niewiele to niewiele. Ponadto Diamondbacks mają jedno z bardziej niedocenianych wykroczeń przeciwko RHP. Mają w swoim składzie kilka twardych leworęcznych nietoperzy, a pojedynek wydaje się dobrą okazją do wykonania kilku biegów.

Co więcej, przez ostatni miesiąc pancernik Rockies był w kompletnym chaosie i tak naprawdę nie mają żadnych niezawodnych opcji dla leworęcznych, które mogłyby zepsuć przewagę plutonów Diamondbacks.

Linia startowa Diamentowych Grzbietów jest w plusie i powinna być wzięta, ponieważ wydaje się, że książki śpią na ich silnym ataku domowym. The Snakes również przenieśli jeden mecz powyżej 0,500 u siebie dzięki zwycięstwu zeszłej nocy, a Rockies spadły do ​​17-35 na trasie.

Jeśli linia startowa D’backsów ma więcej pieniędzy, bierz to przez cały dzień.


» Wróć do spisu treści «


Leave a Comment