3 znaki zodiaku z surowymi horoskopami w środę 25 maja 2022 r.

To, co sprawi, że ten dzień będzie trochę trudniejszy, niż się spodziewaliśmy, to poczucie, które wielu z nas będzie nosiło dzisiaj, a to jest uczucie znudzenia.

Są pewne znaki zodiaku, które nawet się nie zgadzają wiesz co nuda jest; nie mają nic do roboty, ponieważ w ucieczce polegają na swoich mózgach i wyobraźni.

Istnieją jednak inne znaki, które wymagają stymulacji wyzwaniem, aby funkcjonować, a te znaki będą najbardziej dotknięte i pod wpływem dzisiejszych głównych tranzytów, sekstylu Słońca, Księżyca i Merkurego w trygonie do Plutona.

ZWIĄZANE Z: Trzy znaki zodiaku, które muszą być singlem podczas Marsa w znaku Barana, 24 maja – 3 lipca 2022 r

Chcemy się dzisiaj bawić. Nie jesteśmy gotowi do samodzielnego wykonywania pracy, a żeby złagodzić nudę tym, co tak naprawdę się NIE dzieje, zwrócimy się do innych o odwrócenie uwagi.

I robiąc to, możemy skończyć tak, jakbyśmy myśleli, że jesteśmy członkami rodziny królewskiej; my pragną rozproszenia tych, którzy chcieliby nas zabawiać, a kiedy okazuje się, że nie wszyscy są gotowi na to stanowisko, stajemy się znudzeni i rozczarowani.

Jedna rzecz prowadzi do drugiej i zanim się zorientujemy, jesteśmy źli i zaczynamy wyładowywać swoją frustrację na tym, kto wejdzie w naszą linię widzenia.

To trochę głupie, kiedy się nad tym zastanowisz; na naszych oczach mamy wszystko, czego potrzebujemy, aby ten dzień był produktywny i satysfakcjonujący, a jednak niektórzy z nas będą polować na kłopoty.

.

Leave a Comment