75-calowy telewizor Neo QLED firmy Samsung spadł do najniższej w historii ceny w Best Buy

The Oferty poboczne Zespół wraca w tym tygodniu do akcji, oferując doskonałe oszczędności z całego Internetu. Jeśli czekasz na zakup nowego telewizora z wyższej półki, możesz sprawdzić całodniowy rabat na 75-calowy model telewizora Samsung QN85B Neo QLED, który sprzedaje się po najniższej cenie. QN85B zwykle kosztuje 2799,99 USD, ale jest obecnie w sprzedaży za 2 399,99 $. Chociaż temu modelowi QLED może brakować niezrównanej kontroli kontrastu i jasności droższych modeli OLED, QN85B powinien zapewniać znakomitą jakość obrazu i dokładne oświetlenie dzięki technologii Mini LED, a także szereg innych doskonałych funkcji.

Ten wyświetlacz 4K ma częstotliwość odświeżania 120 Hz i jest zgodny z HDR10 Plus, co zapewnia doskonałą głębię kolorów w treściach, które go obsługują. Wbudowany w telewizor system operacyjny Tizen zapewnia obsługę Asystenta Google i asystentów Amazon Alexa do sterowania bez użycia rąk. Nie wspominając o tym, że ten telewizor jest po prostu ogromny.


Telewizor Samsung QN85B Neo QLED

75-calowy model telewizora Samsung NEO QLED ma częstotliwość odświeżania 120 Hz i jest kompatybilny z HDR 10 Plus, co zapewnia doskonałą wierność obrazu. Jest również wyposażony w inteligentną platformę Tizen i pomoc głosową wbudowaną w system operacyjny.

Model Apple Watch Series 6 marki Nike zwykle kosztuje 414,99 USD, ale jest obecnie przeceniony do 249 USD w Walmart. Chociaż temu 40-milimetrowemu modelowi z obsługą GPS może brakować przeprojektowanej estetyki, szybkiego ładowania i niektórych funkcji śledzenia zdrowia obecnych w nowszej serii 7, seria 6 nadal oferuje doskonałą wydajność.

W porównaniu do Apple Watch SE, Apple Watch Series 6 oferuje szereg ulepszeń, w tym zawsze włączony wyświetlacz, czujnik tętna drugiej generacji i szybszy procesor. Oprócz perforowanego paska do zegarka, edycja Nike ma wiele niestandardowych tarcz zegarka, które zapewniają bardziej bezpośredni dostęp do aplikacji Nike Run Club. Poza tym model ten jest praktycznie identyczny ze standardową Serią 6. Przeczytaj naszą recenzję.

Jeśli masz telefon Samsung, oto solidne urządzenie do noszenia w świetnej cenie. 40-milimetrowy zegarek Samsung Galaxy Watch 4 z obsługą Bluetooth jest obecnie przeceniony do 176,16 USD w Amazon, dzięki czemu ten smartwatch o wartości 249,99 USD jest w odległości plucia od jego najlepszej ceny w historii. Posiada interfejs, który jest intuicyjny i responsywny w użyciu, w połączeniu z rozszerzoną gamą funkcji śledzenia zdrowia. Galaxy Watch 4 działa z telefonami z Androidem (o ile zainstalujesz kilka aplikacji Samsung), ale użytkownicy Samsunga będą mieli łatwiejszy czas na maksymalne wykorzystanie tego zegarka. Przeczytaj naszą recenzję.


Zegarek Samsung Galaxy 4

Galaxy Watch 4 ma szybki interfejs i więcej wsparcia innych firm za pośrednictwem Google Wear OS 3. Pamiętaj jednak, że najlepiej współpracuje z telefonem Samsunga.

Podczas gdy wszyscy się krzyczą nowa wersja MacBooka Air i jego procesora M2, będzie dostępny dopiero w przyszłym miesiącu. Jednak MacBook Air ostatniej generacji z procesorem M1 jest obecnie dostępny w nieco regularnej obniżonej cenie 899,99 USD na Amazonka oraz Najlepsza ofertazbijając 100 USD z tego lekkiego laptopa.

13,3-calowy wyświetlacz MacBooka Air ma ostrą rozdzielczość 2560 x 1600 i 256 GB wbudowanej pamięci, 8 GB pamięci RAM i wytrzymałą baterię. Podczas gdy kamera internetowa 720p nie wygląda szczególnie dobrze, procesor M1 nadal zapewnia MacBookowi Air moc niezbędną do pokonania znacznie powyżej jego wagi i klasy cenowej. Przeczytaj naszą recenzję.

MacBook Air to najbardziej imponujący laptop, jakiego używałem od lat


MacBook Air z M1 (koniec 2020 r.)

MacBook Air to laptop Apple klasy podstawowej, który jest wyposażony w nowy chip M1 firmy i w jednym z trzech różnych kolorów (srebrny, gwiezdna szarość i złoty).

Tablet Lenovo Yoga Tab 11 z rysikiem Lenovo Precision Pen 2 jest obecnie przeceniony do 199,99 USD w Best Buy. To najlepsza cena, jaką widzieliśmy za ten wyjątkowy, 11-calowy tablet, który pierwotnie był sprzedawany za 369,99 USD. Ten tablet jest wyposażony w duży regulowany uchwyt wbudowany z tyłu wyświetlacza, który umożliwia wygodne zawieszenie tabletu na pobliskiej powierzchni lub podparcie go, aby służył jako zewnętrzny wyświetlacz dzięki złączu USB-C.

Wyposażony w wyświetlacz zgodny z Dolby Vision 2000 x 1200, Yoga Tab 11 doskonale nadaje się do strumieniowego przesyłania filmów, aby zapewnić sobie rozrywkę. Chociaż jego procesor MediaTek i 4 GB pamięci RAM mogą nie dać temu tabletowi mocy niezbędnej do płynnego uruchamiania wielu aplikacji w tandemie, pocieszeniem jest to, że może przechowywać wiele aplikacji i multimediów dzięki 128 GB pamięci (możliwość rozszerzenia za pomocą micro SD). Należy tylko pamiętać, że ten tablet zbliża się do końca okresu wsparcia technicznego, i nie jest kompatybilny z systemem operacyjnym Android 11.


Lenovo Yoga Tab 11

11-calowa wersja Lenovo Yoga Tab zachowuje charakterystyczny dla marki uchwyt i skonfigurowany głośnik, ale wykorzystuje nieco słabszy procesor i ma 4 GB pamięci RAM.

Wiele urządzeń peryferyjnych Razer jest obecnie przecenionych do najniższej ceny w historii, w tym myszy Razer Basilisk Ultimate i Razer Orochi V2. Razer Basilisk Ultimate, największy gryzoń w arsenale Razer, pierwotnie sprzedawany za 149,99 USD, ale jest w sprzedaży za 79,99 USD w Amazonka oraz GameStop. Możesz również znaleźć skromniejszy Razer Orochi V2 przeceniony do 27,99 USD pod adresem Najlepsza ofertadaleko od pierwotnej ceny 69,99 USD.

Basilisk Ultimate wyposażony jest w czujnik optyczny 20K DPI i 11 programowalnych przycisków, a także kółko przewijania z regulowaną rezystancją. Jego konstrukcja powinna dobrze zadowolić osoby korzystające z uchwytu pazurowego. Basilisk Ultimate zawiera stację dokującą do ładowania, która zapewnia wygodne miejsce do przechowywania myszy podczas ładowania.


Razer Basilisk Ultimate

Najbardziej konfigurowalna mysz bezprzewodowa firmy Razer, Basilisk Ultimate, zawiera stację dokującą do ładowania. Oprócz możliwości dostosowania Chroma RGB ma zdejmowany przycisk snajperski i regulowane kółko przewijania.

Na drugim końcu spektrum Razer Orochi V2 to kolejny model bezprzewodowy, który jest zasilany jedną baterią AA lub AAA, w zależności od tego, ile masy chcesz dodać do podwozia. Podczas gdy używanie jednorazowych baterii może wydawać się przestarzałe w porównaniu, Orochi V2 może nadal działać do 950 godzin na jednej baterii. V2 jest wyposażony w czujnik optyczny o maksymalnej rozdzielczości 18K DPI i może łączyć się z urządzeniami przez Bluetooth lub za pomocą dołączonego bezprzewodowego klucza USB 2,4 GHz.

Razer Orochi V2


Razer Orochi V2

Razer Orochi V2 może działać na baterii AA lub AAA, oferując do 950 godzin gry na baterii AA po podłączeniu do Bluetooth. Jego tryb 2,4 GHz może działać do 425 godzin. Z baterią AAA w środku wystarczy na około jedną trzecią żywotności.

Leave a Comment