Aresztowanie dokonane w sprawie 1988

Śledczy w środę ogłosili aresztowanie mężczyzny z Alabamy w związku ze śmiertelnym dźgnięciem 11-letniej dziewczyny z New Hampshire w 1988 roku. Urzędnicy z biura prokuratora okręgowego hrabstwa Essex ogłosili aresztowanie Marvina C. „Skip” McClendona Jr. , 74, z Bremen w stanie Alabama, oskarżony o ucieczkę przed wymiarem sprawiedliwości za nakaz aresztowania związany z zabójstwem 11-letniej Melissy Tremblay z Salem w stanie New Hampshire. 12, 1988, Tremblay został znaleziony zasztyletowany i pozostawiony na trasie pociągu w Lawrence w stanie Massachusetts.Szóstoklasistka była z matką w klubie LaSalle, który znajduje się przecznicę od torów kolejowych. Tremblay wyszedł z klubu i nigdy więcej nie widziano go żywego >> Relacja archiwalna WMUR z 1988 roku: Śmierć Tremblaya | Pogrzeb Tremblay Tremblay była jedynaczką, a jej matka zmarła. W ostatnich latach przyjaciele Tremblay z dzieciństwa zainicjowali nacisk w mediach społecznościowych, aby zwrócić uwagę na tę sprawę. Andrea Ganley, przyjaciółka Tremblay z dzieciństwa i wieloletnia prawniczka, która pracowała nad utrzymaniem sprawy przy życiu, powiedziała, że ​​ma problem z rozpatrzeniem faktu, że dokonano aresztowania, ale zawsze wierzyła, że ​​ten dzień nadejdzie. „Zawsze miałam nadzieję. Po prostu nie wiedziałam, że ten dzień się wydarzy” – powiedziała. „Minęło tak dużo czasu i tak ciężko pracowałem, aby znaleźć jakieś zamknięcie tego.” Urzędnicy powiedzieli, że McClendon, emerytowany pracownik Departamentu Więziennictwa Massachusetts, jest pod opieką biura szeryfa w Cullman County i zostanie postawiony w stan oskarżenia w stanie Alabama na sali sądowej w czwartek. „On był osobą interesującą przez pewien czas” – powiedział prokurator okręgowy hrabstwa Essex Jonathan Blodgett. „Nie mogę powiedzieć, czy był zaskoczony, czy nie, ale wierzymy, że mamy właściwą osobę.” Blodgett powiedział, że dowody znalezione na ciele dziewczyny były kluczowe w rozwiązaniu sprawy, ale odmówił wchodzenia w szczegóły dotyczące natury ten dowód. Powiedział, że więcej informacji zostanie ujawnionych, gdy McClendon zostanie oskarżony.Rodzina Tremblaya, w tym ciotki i kuzyn, zostali powiadomieni o aresztowaniu we wtorek wieczorem iw środę. Prokurator okręgowy powiedział, że byli szczęśliwi i odczuli ulgę, że dokonano aresztowania.Nie jest jasne, kiedy McClendon zostanie odesłany do Massachusetts. Blodgett powiedział, że będzie to zależało od tego, czy zrezygnuje z ekstradycji.

Śledczy w środę ogłosili aresztowanie mężczyzny z Alabamy w związku ze śmiertelnym dźgnięciem 11-letniej dziewczyny z New Hampshire w 1988 roku.

Urzędnicy z biura prokuratora okręgowego hrabstwa Essex ogłosili aresztowanie 74-letniego Marvina C. „Skip” McClendona Jr. z Bremy w stanie Alabama, oskarżonego o ucieczkę przed wymiarem sprawiedliwości za nakaz aresztowania związany z zabójstwem Melissy Tremblay, 11 z Salem w stanie New Hampshire.

We wrześniu. 12, 1988, Tremblay został znaleziony zasztyletowany i pozostawiony na trasie pociągu w Lawrence, Massachusetts.

Szóstoklasistka była z matką w klubie LaSalle, który znajduje się przecznicę od stacji kolejowej. Tremblay wyszedł z klubu i nigdy więcej nie widziano go żywego.

>> Relacja archiwalna WMUR z 1988 roku: Śmierć Tremblaya | Pogrzeb Tremblay

Tremblay była jedynaczką, a jej matka zmarła. W ostatnich latach przyjaciele Tremblay z dzieciństwa rozpalili media społecznościowe zwrócić nową uwagę na sprawę.

Andrea Ganley, przyjaciółka Tremblaya z dzieciństwa i wieloletnia prawniczka, która pracowała nad utrzymaniem sprawy przy życiu, powiedziała, że ​​ma problem z rozpatrzeniem faktu, że dokonano aresztowania, ale zawsze wierzyła, że ​​ten dzień nadejdzie.

„Zawsze miałam nadzieję. Po prostu nie wiedziałam, że ten dzień się wydarzy” – powiedziała. „Minęło tak dużo czasu i tak ciężko pracowałem, aby znaleźć jakieś zamknięcie tego”.

Urzędnicy powiedzieli, że McClendon, emerytowany pracownik Departamentu Więziennictwa Massachusetts, jest pod opieką biura szeryfa w Cullman County i zostanie postawiony w stan oskarżenia w czwartek na sali sądowej w Alabamie.

„Był osobą interesującą przez pewien czas” – powiedział prokurator okręgowy hrabstwa Essex Jonathan Blodgett. „Nie mogę powiedzieć, czy był zaskoczony, czy nie, ale wierzymy, że mamy odpowiednią osobę”.

Blodgett powiedział, że dowody znalezione na ciele dziewczyny odegrały kluczową rolę w rozwiązaniu sprawy, ale odmówił wchodzenia w szczegóły dotyczące natury tych dowodów. Powiedział, że więcej informacji zostanie ujawnionych, gdy McClendon zostanie oskarżony.

Marvin & # x20; McClendon

Biuro szeryfa hrabstwa Cullman

Rodzina Tremblaya, w tym ciotki i kuzynka, zostali powiadomieni o aresztowaniu we wtorek wieczorem iw środę. Prokurator okręgowy powiedział, że są szczęśliwi i odczuli ulgę, że dokonano aresztowania.

Nie jest jasne, kiedy McClendon zostanie zwrócony do Massachusetts. Blodgett powiedział, że będzie to zależało od tego, czy zrezygnuje z ekstradycji.

.

Leave a Comment