„Awatar 2” otrzymuje tytuł; Zwiastun pojawi się w kinach z „Doctor Strange 2” – termin

ODŚWIEŻ, aby uzyskać więcej informacji: Po miesiącach, nie, latach niepewności, Disney w środę zaprezentowaliśmy pierwszy zwiastun za James cameron‘s Awatara sequel, nadając filmowi także oficjalny tytuł. Teraz znany jako Avatar: Droga Wodyprzygoda science-fiction 20th Century Studios ukaże się za granicą od 14 grudnia i wyrusza do Ameryki Północnej 16 grudnia.

Producent Jon Landau przyjechał z Nowej Zelandii, aby przeprowadzić prezentację Disneya o godz CinemaCon w Las Vegas.

CinemaCon 2022: Pełne pokrycie terminu

„Jedną z mocnych stron scenariuszy Jima Camerona jest to, że zawsze są uniwersalnymi i powiązanymi tematami, które wplata w nie” – powiedział nagrodzony Oscarem producent.

„W centrum każdego z czterech sequeli będzie rodzina Sully. Każda historia będzie samodzielna i każda dojdzie do własnego wniosku ”- dodał. Każdy film będzie miał „spełniającą rozdzielczość, ale patrząc całościowo, podróż przez wszystkie cztery stworzy większą epicką sagę”.

„Podróż przez wszystkie cztery filmy stworzy połączoną sagę” – powiedział Landau. „Aby osiągnąć nasze cele, potrzebujemy silnego partnerstwa z tobą i studiem, aby zakończyć całą społeczność”.

Cameron przybył z Wellington w Nowej Zelandii, gdzie kręci, wyrażając współczucie dla wystawy o trudnościach przemysłu podczas pandemii.

Powiedział wystawie: „Chcę, żebyś to usłyszał ode mnie: Jon i ja jesteśmy tutaj, aby z tobą pracować”, powiedział. „Najlepszym sposobem jest dostarczanie treści, które trzeba zobaczyć w kinie”.

Nagrodzony Oscarem filmowiec powiedział, że „ciężko pracował nad ostatecznymi szlifami w filmie”. Dodał, że nowe filmy to „pprzekraczanie granic dzięki wysokiej liczbie klatek na sekundę, wyższej rozdzielczości 3D i większej rzeczywistości w naszych efektach wizualnych. Chciałem, żeby nasz powrót do Pandory był czymś naprawdę wyjątkowym. Każde ujęcie jest zaprojektowane z myślą o największym ekranie, najwyższej rozdzielczości i najbardziej wciągającym 3D. Myślę, że nam się udało.

Zwiastun będzie wyświetlany wyłącznie w kinach z Marvel’s Doktor Strange w Multiverse pf Madnessktóry wyjdzie w przyszłym tygodniu – począwszy od 4 maja na arenie międzynarodowej i 6 maja w kraju. To wywołało aplauz w pokoju. ten Awatar 2 zwiastun pojawi się w sieci tydzień później.

Logline w filmie: Jake Sully (Sam Worthington) mieszka ze swoją nowo odkrytą rodziną na planecie Pandora. Gdy znajome zagrożenie powraca, by zakończyć to, co zostało wcześniej rozpoczęte, Jake musi współpracować z Neytirim (Zoe Saldana) i armią rasy Na’vi, aby chronić swoją planetę.

Co jest w przyczepie?

Jak zawsze obiecywał Cameron, Awatar 2 ma miejsce w oceanie i wokół niego. Sully i Neytiri mają dzieci. „Gdziekolwiek nie pójdziemy”, mówi Sully, „wiem jedno: ta rodzina jest naszą fortecą”. Kontynuacja wygląda jeszcze bardziej oszałamiająco w ciemnoniebieskich grafikach niż film z 2009 roku. Wszystkie nowe stworzenia: Widzimy Na’vi na latających ptasich stworzeniach, obcujących z wielorybem, a jednak jakoś podzielonych pomimo ich pokrewieństwa z naturą. Obcy ludzie są rozdzieleni, walczą ze sobą w walce z bronią. strzały walczą. To naprawdę zupełnie nowy świat, podnoszący stawki poprzedniego, trzykrotnie nagrodzonego Oscarem w 2009 roku oryginału.

Ujawniono również, że Disney ponownie wyda oryginał Awatara 23 września na całym świecie z zremasterowanym dźwiękiem i dźwiękiem. Ten film jest najbardziej dochodowym filmem wszechczasów na świecie z 2,8 miliarda dolarów, wyprzedzając Avengers: Koniec gry podczas pandemii.

W sequelu występują Sigourney Weaver, Kate Winslet, Michelle Yeoh, Edie Falco, Stephen Lang, Giovanni Ribisi, Oona Chaplin, Jermaine Clement i nie tylko.

Leave a Comment