Batting Around: Która drużyna z Nowego Jorku (Yankees czy Mets) ma największe szanse na wygranie World Series?

Jesteśmy już ponad miesiąc w sezonie zasadniczym 2022 MLB. Próbki nie są tak małe, a bazy fanów zyskują i tracą nadzieję z każdym mijającym dniem. To powiedziawszy, wciąż jest dużo – DUŻO – sezonu do gry, a wiele drużyn wciąż walczy o miejsce w nowym 12-zespołowym formacie post-sezonowym.

Przez cały sezon eksperci CBS Sports MLB będą dostarczać cotygodniowe okrągłego stołu Batting Around, opisujące prawie wszystko. Najnowsze wiadomości, pytanie historyczne, przemyślenia na temat przyszłości baseballu, różne rzeczy. W zeszłym tygodniu rozmawialiśmy o największych niespodziankach sezonu. W tym tygodniu będziemy wybierać pomiędzy dwoma zespołami z Nowego Jorku?

Która drużyna z Nowego Jorku ma większe szanse na wygranie World Series?

RJ Andersona: Myślę że Mets mieć lepszy skład, gdy każda strona jest zdrowa, ale myślę, że Jankesi mają większe szanse na wygranie World Series, ponieważ jakość poszczególnych lig daje im większe szanse na dotarcie tam w pierwszej kolejności. Może to brzmieć sprzecznie z intuicją, więc powiem inaczej: Liga Amerykańska nie ma tak dobrego zespołu jak Spryciarze – ten sam zespół Dodgersów, który grał w pięciu z ostatnich sześciu NL Championship Series. Może okaże się, że Mets mogą pokonać Dodgersów, jeśli ten pojedynek zmaterializuje się w październiku; na razie jednak to potencjalne spotkanie sprawia, że ​​skłaniam się ku Yankees.

Mike Oś: Powiem Mets. Moje myślenie jest podobne do RJ’s, ale odwrotnie – Yankees mają trudniejszą drogę, ponieważ grają w trudniejszej dywizji. oczekuję, że Promienie oraz Błękitne Sójki (a może nawet Red Sox kiedy to wszystko jest już powiedziane i zrobione), żeby Yankeesom na AL East przyprawić o ból głowy. Mets naprawdę muszą się martwić tylko o Odważnimoże Phillies też. Myślę, że próbuję powiedzieć, że myślę, iż Mets nie tylko mają większe szanse na wygranie swojej dywizji, ale także kończą z jednym z dwóch najlepszych rekordów w lidze, zdobywając w ten sposób pożegnanie z LDS. Pójdę z zespołem z większym prawdopodobieństwem, aby uniknąć serii Wild Card. To mniejsza szansa na wyeliminowanie.

Dayn Perry: Opowiem Mets tylko ze względu na potencjał ich pełnego składu. Myślę, że kupią sobie wystarczająco dużo czasu w tabeli, żeby być bardzo konserwatywnym Jakub deGrom, co teoretycznie zwiększa szanse, że będzie w formie do walki o play-offy. Chociaż Jankesi do tej pory szukają realności, martwi mnie ich brak głębi.

Matt Snyder: Chcę wybrać Mets ze względu na seksapil 1-2 Scherzer / deGrom cios w playoffs, ale Yankees wciągają mnie teraz. Mają mnóstwo piorunów w składzie i rotację z tyłu Gerrit Cole ma znacznie lepszą głębię niż w ciągu ostatnich kilku lat, zwłaszcza wraz z pojawieniem się Nestor Cortes jako starter pierwszej linii. Być może punktem separacji między nimi jest bullpen i wiemy, jak ogromną rolę może odegrać w play-offach. Do tej pory w sezonie, odciążający Yankees mają kolektywną erę 2.38 i jest to taka dobra mieszanka (lewostronni i prawicowi, faceci tacy jak Michael King kto może uzyskać długość itp.). Żeby było jasne, Mets to znacznie więcej niż dwaj startujący stadniny i jest to niesamowicie trudne pytanie. Bardzo dobrze mogliśmy zobaczyć serię Subway w październiku.

Leave a Comment