Blac Chyna pobił mnie metalowym prętem, wyciągnął broń w walce

Rob Kardashian twierdzi, że była narzeczona Blac Chyna pobiła go metalowym prętem i wymierzyła mu broń podczas bójki w grudniu 2016 roku.

W toczącej się prawnej batalii Kardashian-Jenners z Chyną 35-letni Rob zeznał w środę, że jego związek z 33-letnią Chyną był brutalny od samego początku i twierdził, że matka jego dziecka pobiła go i groziła mu, że go zabije.

Rob – który miał na sobie czarną, zapinaną na guziki koszulę z długimi rękawami na swój dworski występ – powiedział w grudniowy wieczór. 14, 2016 zaczęło się od żartów w swoich mediach społecznościowych, a oboje opublikowali nagranie wideo z ich pocałunków i śmiechu.

Na sali sądowej pokazano nagranie, na którym Rob wymachuje opaską za 100 dolarów i rzuca nim w Chynę, a model wygląda na zadowolonego.

Ale noc podobno stała się gwałtowna, a niezgoda trwała do następnego ranka. Rob twierdził, że Chyna dwukrotnie naciągnęła na niego broń, uderzyła metalowym prętem, podrapała go i uderzyła przewodem od iPhone’a.

Rob Kardashian
– Zadała mi kilka ciosów w twarz i plecy – zeznał Rob.
Obrazy GC

„Zadała mi kilka ciosów w twarz i plecy”, twierdził Rob o metalowym słupie, którym Chyna rzekomo go uderzyła.

„Rozdarła mi koszulę wczesnym wieczorem i rzucaliśmy pieniędzmi w naszym Snapchacie” – kontynuował. „Na początku myślałem, że to zabawne. Nie sądziłem, że stało się to poważne, aż do drugiego spotkania z bronią… nie celujesz bronią w głowę narzeczonego, niezależnie od tego, czy myślisz, że jest naładowana, czy nie.

Zapytany przez adwokat Chyny, Lynne Ciani, dlaczego nie pokazał siniaków na filmach nagranych po incydencie, Rob odpalił: „Zadała kilka ciosów w moje ciało (metalowym prętem)… ale nie wszyscy będą tylko siniaków ponieważ ktoś cię uderzył. Nie zostawiło śladu, kiedy przyłożyłem broń do skroni. Sznurek na szyi, na pewno zostawiłem ślad, ale nie, nie potrzebowałem opaski.”

– Zdarzyło się wszystko, o czym zeznałem – kontynuował Rob. „Była na kokainie i alkoholu. Ma historię robienia tego. To, że nie miałem znaków, nie oznacza, że ​​to nieprawda. Przestańcie to wypuszczać! To niesprawiedliwe. “

Gwiazda reality show była wyraźnie poruszona podczas swojego prawie dwugodzinnego zeznania, kilkakrotnie podnosząc głos i kwestionując powtarzające się pytania Ciani.

Zapytany o wspólne spędzenie Sylwestra po walce, Rob odpowiedział: „Mam niepokój społeczny… i przybrałem na wadze. Zmusiła mnie do wyjścia z domu. Poszedłem na obiad i tyle. Nie byłem szczęśliwy. Wychodzi z domu po tym, jak przyłożyła mi pistolet do głowy. Umieściła to na swoim Snapchacie, ale to nie jest dla mnie szczęśliwe. To tylko fałszywe ”.

Rob powiedział, że chce, aby jego związek się powiódł i wspierał Chynę – z którą dzieli 5-letnią córkę Dream – nawet wtedy, gdy wielokrotnie go wykorzystywała. Powiedział, że często spał w swoim samochodzie do następnego ranka.

Rob powiedział, że był w „bardzo niskim” i „najsłabszym” momencie swojego życia, kiedy po raz pierwszy zaczął rozmawiać z Chyną, ale w tym czasie wciąż był singlem i rozmawiał również z innymi kobietami.

„Byłem prawdopodobnie w najgorszym miejscu w moim życiu… To ona była jedyną osobą, która mnie tu sprowadziła” – powiedział. „Po prostu czułem się z nią komfortowo… i czułem się najbardziej samotny. Zignorowałem wszystkie złe rzeczy. Mam bardzo kochającą rodzinę, ale po prostu się jej oddałem.”

Powiedział też, że nigdy jej nie kochał, nawet kiedy się jej oświadczył. Powiedział, że zrobił to bardziej dla reklamy dla niej i ich nieistniejącego już E! serial reality „Rob i Chyna”.

Chyna powiedziała w zeszłym tygodniu w sądzie, że… „tylko żartowała”, kiedy przyłożyła pistolet do głowy Roba i owinął przewód iPhone’a na szyi.

Blac Czyń
Chyna wcześniej powiedziała sądowi, że „tylko żartowała”, kiedy przyłożyła broń do głowy Roba.
TŁO

Chyna twierdziła, że ​​zagrożenie nie było poważne, a Rob wydawał się uważać jej zachowanie za zabawne.

„Nie był załadowany” – zeznała. „Nigdy nie zastrzeliłbym Roba ani nikogo innego. To był tylko żart, jak „HA, HA!”

Kardashian-Jennerowie poprzednio obalił twierdzenia Chyny że wykorzystali swoje wpływy, aby odwołać występ jej i Roba. Zamiast tego argumentowali, że próbują chronić Roba przed nadużyciami w związku.

Chyna pozywa Kardashian-Jenners o 40 milionów dolarów za utratę zarobków i ponad 60 milionów dolarów w przyszłych zarobkach. Twierdzi, że wykorzystali swoją moc, aby zszargać jej reputację i zapobiec możliwościom finansowym.

Na początku tego tygodnia rodzina złożył wniosek aby sprawa przeciwko nim została wyrzucona.

.

Leave a Comment