Blokada MLB dała dodatkowe znaczenie długim odciążeniom, a tych ośmiu miotaczy zasługuje na kwietniowe uznanie

Sezon 2022 Major League Baseball jest trzecim z rzędu, nie „normalnym” sezonem. Były dwa sezony pod silnym wpływem COVID-19, a potem tym razem nastąpiła blokada właściciela poza sezonem, która zakończyła się skróceniem wiosennego treningu o kilka tygodni. W związku z tym składy mogły się rozszerzyć w tym miesiącu.

Aktywne składy wrócą do 26 z 28 2 maja z limitem 14 rzutów.

Jednym z największych skutków skróconych wiosennych treningów jest to, że rozpoczynający miotacze nie mieli czasu na pełne rozciągnięcie się przed rozpoczęciem sezonu. Na ogół i tak nie są w pełni gotowi na rozpoczęcie sezonu, ale zabranie kilku tygodni wiosennych treningów oznaczało, że przejście przez pięć rund na początku było udręką.

Połącz to z faktem, że rozpoczynający miotacze zagłębiający się w gry stały się już w ostatnich latach coraz rzadsze i łatwo zauważyć, że w pierwszym miesiącu dodatkowe znaczenie nabrali tu miotacze. W rzeczywistości pozytywnym efektem ubocznym jest to, że na początku widzieliśmy, jak duża liczba leków doraźnych o dużej objętości przypomina gwiazdy. Od miotaczy z arsenałem zdolnych do rotacji po osoby doraźne, które po prostu kilkakrotnie opróżniły swój zbiornik, wzrost popularności długiego odciążającego stadniny był naprawdę zabawny.

Spryciarze Mańkut Tyler Anderson był prawdopodobnie pierwszym, który szybko odwrócił głowę. W drugim meczu sezonu rzucił cztery inningi, pozwalając tylko na jeden przejazd na dwa trafienia. Niecały tydzień później, wsiadł na startera Tony Gonsolin, ponownie, przez cztery inningi z dwoma trafieniami i jednym przejazdem. Anderson odniósł tam zwycięstwo. Jego praca była na tyle dobra, że ​​wszedł do rotacji, gdy Andrzej Heaney uderzył listę kontuzjowanych z kontuzją barku.

Nie chodzi tylko o Andersona. Na początku sezonu pojawiło się mnóstwo długich i / lub średnich osób doraźnych, które spisały się na wielu rolach w wielu zmianach. W niektórych przypadkach jest to po prostu rola, jaką wyznaczyły im zespoły. W innych przypadkach była to sytuacja spowodowana koniecznością skróconego treningu wiosennego. Tak czy inaczej, jest to generalnie niezapowiedziana rola i czułem, że ci goście zasłużyli na swoją należność za świetną pracę w 2022 roku.

Podkreślmy niektóre z nowych gwiazd iw żadnym wypadku ta lista nie jest wyczerpująca. Jest wiele więcej wartych naszego czasu (Spencer Strider, Cristian Javieritd.) i będziemy nadal uważać w miarę rozwoju sezonu.

Skoro już tu jesteśmy, zauważmy również, że Dawid Bednar wydaje się być ich bliżej – a przynajmniej dzieli obowiązki z Chris Stratton – i też był znakomity, choć głównie w jednodniowych wypadach.

Crowe, praworęczny i Peters, leworęczny, wykonali jednak poważne ciężkie podnoszenie. Są ważnym powodem, dla którego Piraci mają jak dotąd 8-9, pomimo oczekiwania, że ​​będą jedną z najgorszych drużyn w lidze.

Crowe zdobył piłkę sześć razy, a jego najkrótszy występ to 1 1/3 inningów. Zagrał dwa rundy w przegranej 9:0 Piratów w dniu otwarcia, ale Piraci wygrali jego pięć kolejnych występów. W swoich ostatnich trzech występach Piraci wygrali odpowiednio dwoma, jednym i jednym biegiem, a on zrezygnował tylko z sześciu trafień i jednego spaceru w sześciu bezbramkowych rundach z siedmioma skreśleniami. W sumie jest to 0,00 ERA i 0,83 WHIP z 16 strajkami w 13 1/3 inningów.

Peters przeszedł co najmniej dwa rundy w czterech ze swoich pięciu występów. Piraci wygrali cztery z pięciu gier, w których wystąpił. Oddał tylko jedno trafienie przez cały sezon, ponieważ trzyma przeciwników na linii 0,035 / 0,152 / 0,035 w bezbramkowych 10 1/3 inningów.

Piraci prowadzą 3-0, gdy zarówno Crowe, jak i Peters rzucają.

OK, więc Whitlock nie jest tu „nowy”, ponieważ rzucił 73 1/3 inningów w 46 występach w zeszłym roku, a potem widzieliśmy go również w długiej roli w play-offach. Jednak nadal warto o nim wspomnieć, ponieważ był taki dobry. Wystartował, ale były cztery występy z ulgą, z których trzy trwały co najmniej 2 1/3 rundy, a jeden, który miał cztery rundy. W tym sezonie ma 0,66 ERA i 0,51 WHIP z 18 strajkami przeciwko dwóm spacerom w 13 2/3 inningów.

Będzie on nadal cenną bronią dla Alexa Cory przez cały sezon, bez względu na to, jak zostanie rozmieszczony.

W czterech występach najkrótszy czas Thompsona to 2 2/3 rund. Cubs są 3-1, kiedy rzuca, aw samotnej porażce rzucił cztery bezbramkowe inningi, aby utrzymać swoją drużynę na dystansie uderzenia, a więc z łatwością wygrałby z pewnym wsparciem biegowym. W 13 inningach 2/3 w tym sezonie, wszystkie bez bramek, stracił tylko sześć trafień i trzy spacery (0,66 bata) z 14 skreśleniami.

Jest także wiodącym miotaczem NL w WAR. Tylko wśród graczy NL Manny Machado oraz Nolan Arenado mieć więcej do tego momentu. Tak, jest niesamowicie wcześnie i nie potrwa długo, ale to pokazuje, jak dobry był Thompson.

Jeśli Cubs byliby pretendentami, byłby argument, że Thompson był najcenniejszym miotaczem w baseballu w tym miesiącu.

To bieg na Keegans!

Ten Keegan to leworęczny. Pracował teraz pięć razy, każdy z co najmniej dwoma rundami. Uzyskał 1,54 ERA i 0,60 WHIP. Niestety Orioles przegrali wszystkie pięć meczów, w których wystąpił. Mimo to Akin zasługuje na wymienienie tutaj. Był świetny i jest wartość rezydualna łagodzącego spożywanie wielu rund i pozwalanie swojemu menedżerowi na odpoczynek innym.

14 kwietnia King zanotował tylko trzy outy. Zmierzył się tylko z dwoma pałkami. Gdybyś widział tylko tę jedną inningsa w polu, może nie wyglądała tak imponująco, ale przejął kontrolę z załadowanymi bazami i nie wyszedł po Jankesach bliżej Aroldis Chapman nie miał nic (poszedł trzy razy na 15 boiskach). King dostał skreślenie i podwójne zagranie, aby zamknąć sytuację.

To był jedyny występ Kinga w tym sezonie. Pozostałe cztery razy przegrał co najmniej dwa rundy. W sumie ma teraz 0,84 ERA (0,25 FIP) i 1,03 WHIP z 18 strajkami przeciwko jednemu niezamierzonemu stępowi w 18 2/3 inningów. W wersji WAR Fangraphs, to King, a nie Thompson, łagodzi tempo.

Lewostronny ostatni raz wyszedł tylko jedną rundę, ale trzy z jego pięciu występów były co najmniej dwoma rundami, a raz wypadł cztery. Przez 10 1/3 inningów nadal ma ERA 0,00 z batem 0,58. Trzyma przeciwników na linii .063/.167/.094.

Hej, promienie muszą być reprezentowane na takiej liście, prawda? Ostatnio wydawało się, że albo wyrzucają ich z pomniejszych, albo wymieniają na wcześniej odkryte klejnoty. Beeks, leworęczny, odciążał już wcześniej (104 1/3 inningów w 33 meczach w 2019 r.), ale jest to najlepszy, jaki do tej pory był. W czterech meczach rzucił 7 1/3 inningów, odnotowując 0,00 ERA, 0,88 FIP i 0,55 WHIP z 11 strajkami przeciwko dwóm spacerom.

Leave a Comment