Bryson Stott z Phillies zdecydował się potroić A

Gdy Bryson Stott zakończył poniedziałkowe treningi w polu bramkowym, menedżer Joe Girardi spotkał go na najwyższym stopniu boksu Phillies i wezwał go do swojego biura.

To, co wydarzyło się później, wydawało się niemal nieuniknione.

Stott grał ledwo przez tydzień, mimo że zawodnik, który wyprzedził go na wykresie głębokości Phillies, doznał kontuzji. On też nie był w składzie w poniedziałek wieczorem. A jako czołowy potencjalny potencjalny klient w organizacji musi grać.

“CZYTAJ WIĘCEJ: Dziesięć lat (już?) Bryce’a Harpera: Od nastoletniego fenomenu do „Dorastałem, oglądając jak grasz”

Krótko mówiąc, wielki eksperyment Phillies polegający na utrzymaniu Stotta i młodego trzeciego bazowego Aleca Bohma na liście jednocześnie dobiegł końca. Stott dostał opcję potrojenia A.

„Wiedzieliśmy”, powiedział dyrektor generalny Sam Fuld, „że możemy przeżyć taką sytuację”.

To nie jest idealne. Ale też nie był układ, kiedy Phillies umieścili Stott oraz Bohm w składzie pierwszego dnia, który obejmował już weterana shortstopa Didiego Gregoriusa i wszechstronnego infieldera Johana Camargo. Girardi powiedział, że może znaleźć nietoperze dla czterech graczy w dwóch miejscach, ale okazało się, że to ciasto na niebie.

Phillies rozważyli opcje. Próbowali zracjonalizować trzymanie Stotta na głównych kierunkach. Ale po tym, jak stracił ciosy w 18 nietoperzach, oddał czas na grę Bohmowi i Camargo i dostał jeden występ w ostatnich pięciu meczach, sensowne było wysłanie go do Lehigh Valley i powołanie floty, uderzającego z pola z pola Romana Quinna , który może pomóc, podczas gdy Bryce Harper (napięty prawy łokieć) nie może grać na właściwym polu.

„Wiedzieliśmy, że będzie balansowanie między rozwojem a zwycięstwami w głównych ligach” – powiedział Fuld. „Nawet jeśli robisz tutaj 40% powtórzeń niż w potrójnym A, warto być w pobliżu najlepszych na świecie i patrzeć, jak się przygotowują i jak to robią. Co to za kompromis, to nie jest doskonała nauka.

„Po prostu czułem, że w tym momencie była to dobra okazja, aby zabrać Stotta do Lehigh, wrócić do rutyny, wykonywać regularne powtórzenia i kontynuować jego rozwój”.

Tydzień temu wydawało się, że Bohm mógł być nieparzystym graczem. Stott stworzył drużynę po solidnym wiosennym treningu. Był trzecim basemanem pierwszego dnia i rozpoczął osiem z pierwszych 11 meczów, po części dlatego, że Phillies zmierzyli się z serią praworęcznych miotaczy początkowych (kije Stott leworęczny), ale także dlatego, że miał cztery trafienia w swoich pierwszych 12 majorach -liga nietoperzy.

“CZYTAJ WIĘCEJ: Phillies po dwóch tygodniach: tryb „Nieważne, co trzeba”, walczy z Brysonem Stott i nie tylko

Ale sytuacja się odwróciła, gdy poślizg Stotta na talerzu zbiegł się w czasie ze wzrostem produkcji Bohma. Bohm został również pochwalony w klubie i od Girardiego za to, że poradził sobie w meczu z trzema błędami 11 kwietnia przeciwko New York Mets i skutkiem uchwycenia przez kamerę przeklinania miasta po tym, jak otrzymał szydercze wiwaty za rutynową grę.

„Jestem niezwykle dumny z tego, co zrobił i pracy, w którą włożył [infield coach] Konstabl [Dickerson]”, powiedział Girardi w zeszłym tygodniu. „Miał ciężki dzień, naprawdę ciężki dzień, a dzieciak zareagował świetnie. Wygląda naprawdę dobrze ”.

W tym samym czasie Camargo zagrał dobrze w miejsce Gregoriusa, który został trafiony szybką piłką lewą ręką 19 kwietnia w Kolorado. Girardi utknął ze swoimi najgorętszymi rękami w Bohm i Camargo. Kiedy Stott nie grał w piątek lub sobotę z prawą ręką z Milwaukee Brewers, wydawało się, że jego los jest przesądzony.

Phillies musieli tylko wiedzieć, że Gregorius był gotowy do gry. Kiedy wziął w poniedziałek trening mrugnięcia, umowa była skończona.

„On jest profesjonalistą. On to rozumie ”- powiedział Fuld o Stott. „Nikt nie chce zostać wysłany. Ale wiem, że jest podekscytowany regularnymi powtórzeniami w Lehigh.”

Stott, 24 lata, zakończył swój pierwszy występ w turniejach głównych, pokonując 4 do 30 z 10 strajkami. Rozpoczął gry na trzeciej bazie, drugiej bazie i jego naturalnym shortstopie. Fuld powiedział, że zagra głównie na shortstopie w Lehigh Valley.

“CZYTAJ WIĘCEJ: Bryson Stott i Mickey Moniak kręcą Phillies byli największą niespodzianką wiosny – nawet dla ich rodziców

Noszenie Bohma i Stotta zawsze będzie wymagało od Girardiego żonglerki na poziomie cyrkowym. Ale Girardi uznał, że może to zadziałać na początku sezonu, ponieważ chciał wydłużyć czas regeneracji większości zawodników po wiosennym treningu, który trwał trzy tygodnie.

Bohm i Stott, którzy wybierali w pierwszej rundzie draftu w odstępie jednego roku, rozpoczęli jeden mecz razem po lewej stronie pola bramkowego w zeszły poniedziałek wieczorem w Kolorado. Stanowiło to rzadki triumf dla sztabu harcerskiego i rozwoju graczy Phillies i być może spojrzenie w przyszłość.

Ale w 2022 roku tandem Bohm-Stottot zawsze wydawał się mieć datę ważności, chyba że ktoś został ranny – i, jak się okazało, nawet po Gregoriusie. Oczywiście Phillies zostaną zapytani, czy żałują, że próbują teraz to wymusić.

„Wielu wspaniałych graczy powie ci, że ich pierwszy atak przeciwności w głównych ligach był pozytywnym doświadczeniem edukacyjnym” – powiedział Fuld. „Nigdy tego nie chcesz, nigdy nie kibicujesz temu, ale myślę, że to krótkie spojrzenie na główne ligi, ta krótka walka z pewnymi zmaganiami będzie korzystna w dłuższej perspektywie dla Brysona.

„Wyraźnie zapracował na swoje miejsce w drużynie, biorąc pod uwagę wyniki z zeszłego roku i wiosenny trening, więc nie sądzę, żebyśmy żałowali. Wiedzieliśmy, że taki wynik jest możliwy ”.

.

Leave a Comment