Były DHS ust. mówi, że jeśli Biden zdecyduje się nie startować w 2024 roku, powinien ogłosić „raczej prędzej niż później”

NOWYMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Były sekretarz bezpieczeństwa wewnętrznego Jeh Johnson powiedział w niedzielę, że nie wie, czy prezydent Biden podjął decyzję o ponownym startowaniu w 2024 roku, ale zauważył, że jeśli zdecyduje się nie startować, powinien to ogłosić wcześniej. wybory śródokresowe.

Gospodarz programu „Meet the Press”, Chuck Todd, zapytał Johnsona o to, jak Biden czuje się nieszanowany przez Partię Demokratyczną. Todd powiedział, że Biden czuje, jakby partia „nigdy tak naprawdę nie okazywała mi szacunku” i zapytał Johnsona, czy prezydent miał rację.

– W pewnym sensie tak – powiedział Johnson. „Nie wiem tego, a to tylko instynkt, nie wiem, czy Joe Biden na pewno zdecydował się biegać w 2024 roku. Jestem pewien, że w pewnym momencie będzie miał tę rozmowę ze swoją rodziną. Moja rada byłaby niekonwencjonalna. Jeśli nie biegniesz, zgłoś to raczej wcześniej niż później”.

Były sekretarz DHS Jeh Johnson powiedział w niedzielę w „Meet the Press”, że jeśli Biden zdecyduje się nie startować w 2024 roku, powinien ogłosić to raczej wcześniej niż później.
(Zrzut ekranu/NBC/MeetThePress)

ATLANTYCKI PISARZ WZYWA BIDEN ZA STARY, BY URUCHOMIEĆ W 2024 ROKU: „NIKT NIE CHCE ZOBACZYĆ DZIADKA W CHOLERNYM KOKPICIE”

„Otwiera śluzy” – zauważył Todd.

Johnson powiedział, że pozwoliłoby to innym „zorganizować się” i dałoby potencjalnym demokratom czas na przygotowanie się. „Zrób coś przeciwnego do tego, co zamierza zrobić Donald Trump, czyli trzymać nas w napięciu do ostatniej chwili”.

The New York Times podał we wtorek, że Biden był zirytowany pytaniami otaczający go ponownie biegnący w 2024 roku, mówiąc, że on i jego najlepsi doradcy odczuwają „brak szacunku ze strony ich partii i prasy”.

Prezydent Joe Biden wygłasza przemówienia w Morehouse College i Clark Atlanta University w Atlancie w stanie Georgia, styczeń.  11, 2022.

Prezydent Joe Biden wygłasza przemówienia w Morehouse College i Clark Atlanta University w Atlancie w stanie Georgia, styczeń. 11, 2022.
(Reuters/Jonathan Ernst)

NY TIMES, MSNBC, CNN, INNE WZGLĘDEM DEMOKRATÓW O WIEK BIDENA, PYTANIE, CZY BĘDZIE BIEGIŁ W 2024 ROKU

Todd zapytał korespondenta NBC Capitol Hill, Ali Vitali, skąd bierze się to „łomotanie” wśród demokratów, dodając, że uważa, że ​​pochodzi od tych, którzy chcą kandydować na prezydenta i gubernatorów.

„Myślę też, że istnieje pewna konsternacja wokół pomysłu, że Biden przyszedł, mówiąc, że przywróci normy instytucjonalne, i może to dlatego, że przechodzimy przez przesłuchania 6 stycznia, a może dlatego, że gospodarka wygląda tak, jak wygląda, ale jest to uczucie, że „obiecałeś mi, że to będzie normalne, a to nie wydaje się normalne, co chcę zaakceptować” – powiedziała. „Więc z pewnością jesteśmy post-normalni w tym sensie, że”.

Dodała, że ​​był to „niepokojący moment dla kobiecego przywództwa” i powiedziała, że ​​wiele osób uważa, że ​​w partii są silne kobiety przywódcze, co może przyczynić się do krytyki Bidena.

Prezydent Joe Biden i pierwsza dama Jill Biden przybywają na doroczny obiad Stowarzyszenia Korespondentów Białego Domu, 30 kwietnia 2022 r., w Waszyngtonie.

Prezydent Joe Biden i pierwsza dama Jill Biden przybywają na doroczny obiad Stowarzyszenia Korespondentów Białego Domu, 30 kwietnia 2022 r., w Waszyngtonie.
(Zdjęcie AP/Patrick Semansky)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

New York Times poinformował 11 czerwca, że ​​wielu demokratycznych prawodawców było zaniepokojony zdolnościami przywódczymi Bidena zmierzający do 2024 roku.

„Wielu demokratycznych prawodawców i urzędników partyjnych daje upust swojej frustracji z powodu walki prezydenta Bidena o realizację większości jego programu, wątpiąc w jego zdolność do uratowania partii przed przewidywanym biciem w połowie kadencji i coraz bardziej postrzegając go jako kotwicę, która powinna zostać odcięta w 2024 r. ” powiedział raport.

Leave a Comment