Cannes 2022: ewolucja stylu Deepiki Padukone na prestiżowym wydarzeniu na przestrzeni lat

Deepika Padukone jest na Cannes 2022 i nie możemy zachować spokoju! Wspaniała diva Bollywood zwróciła na siebie uwagę swoimi błyskotliwymi stylowymi występami i była to dla nas absolutna wizualna uczta. Do tej pory przez wszystkie trzy dni prestiżowego festiwalu filmowego Deepika uwodziła nas swoimi wyjątkowymi strojami. Mówiąc o wydarzeniu, 17 maja rozpoczął się 75. Doroczny Festiwal Filmowy w Cannes. To prestiżowe wydarzenie potrwa do 28 maja. W tym roku Cannes jest bliżej domu z licznymi celebrytami, od Deepiki, Aishwaryi Rai Bachchan po Tamannah Bhatia, będących częścią wielkiego wydarzenia. W rzeczywistości Deepika jest tym razem częścią jury. Będzie chodziła po czerwonym dywanie przez całe dziesięć dni i nie możemy się doczekać wszystkich wspaniałych występów, które zrobi.

Deepika jest częścią Cannes od wielu lat. Pozwól, że zabierzemy Cię w pamięć i zróbmy podsumowanie wszystkich jej stylizacji w Cannes na przestrzeni lat.

Modowe wypowiedzi Deepiki Padukone na Festiwalu Filmowym w Cannes przez lata

Deepika zdołała nas zadziwić, odkąd po raz pierwszy rozpoczęła swoją podróż do Cannes. Oto niektóre z jej najlepszych wyglądów.

Deepika Padukone na Cannes 2017

Podczas 70. dorocznego Festiwalu Filmowego w Cannes w 2017 roku Deepika wzięła udział w pokazie Loveless (Nelyubov) i o mój Boże, jej strój sprawił, że nasze serca zatrzepotały. Powiedzmy, że wyglądała jak cudowna syrena – jej bodyconowa sukienka i perfekcyjny makijaż sprawiły, że się wyróżniała.

Deepika Padukone na Cannes 2017

Ten został wyrzucony w studiu plażowym L’oreal w maju 2017 roku podczas Cannes. Zaraźliwe uśmiechy Deepiki i aktorki Elle Fanning sprawiły, że obraz był bezcenny. Ładne niebiesko-różowe odcienie ich strojów są bardzo kojące dla oczu.

Deepika Padukone na Cannes 2018

Deepika Padukone na Cannes 2018

W 2018 roku Deepika wyglądała jak absolutny anioł w swojej dramatycznej białej sukni. Cóż, jeśli przyjrzysz się wystarczająco blisko – będziesz nawet w stanie zobaczyć jej anielskie uświęcenie! Nosiła to spojrzenie na pokaz „Sorry Angel (Plaire, Aimer Et Courir Vite)”.

Deepika Padukone na Cannes 2018

Drugie spojrzenie z 2018 roku było odwróceniem o 180 stopni w stosunku do poprzedniego. To jest DP dla Ciebie – kołysząc wszystkim, co nosi. Podnosi zwyczajność do niezwykłego, a ten głośny różowy strój pasował jej aż za dobrze.

Deepika Padukone na Cannes 2019

Deepika Padukone na Cannes 2019

W 2019 roku Deepika założyła na pokaz „Rocketmana” pięknie kontrastujący czarno-biały strój i odwróciła głowy. Jej wysoki kok i perfekcyjny makijaż sprawiły, że wygląd był jeszcze doskonalszy. DP, czy powiedzieliśmy to wcześniej? Jesteś magiczny!

Deepika Padukone na Cannes 2019

Musimy powiedzieć – to jeden z naszych absolutnie ulubionych stylizacji! DP nie stroni od noszenia ekscentrycznych, niepowtarzalnych strojów i jak wspomnieliśmy wcześniej, bez trudu posiada swój wygląd. Wspaniała pastelowa sukienka z falbanami ze szczyptą brzoskwini sprawiła, że ​​nasze serca oszalały. Jedyną rzeczą, która bardziej przyciągała wzrok niż jej strój, był jej uśmiech za milion dolarów.

Deepika Padukone na Cannes 2022: Zabijanie dziś i codziennie!

Cannes 2022 to świat Deepiki. Cały jej wygląd do tej pory był przełomowy i jesteśmy po prostu pod wrażeniem tego, jak eteryczna jest ta genialna kobieta. W tym roku wniosła nawet do swoich strojów trochę indyjskiej przyprawy, która zrobiła na nas ogromne wrażenie. Więc tutaj przedstawiamy Wam – oszałamiający wygląd Deepiki z Cannes 2022:

Deepika Padukone na Cannes 2022
Deepika Padukone na Cannes 2022

Deepika Padukone na Cannes 2022
Deepika Padukone na Cannes 2022

Przeczytaj także: Cannes 2022: Deepika Padukone podsumowuje swój pierwszy dzień przed wezwaniem jury; Mówi „Dzień 1 pod kontrolą”

.

Leave a Comment