Cary Elwes, 59 lat, dzieli się zdjęciem zabandażowanego palca po ugryzieniu grzechotnika, dziękując fanom

Aktor Princess Bride Cary Elwes udostępnił w środę zdjęcie swojego palca.

Wyrostek był mocno zabandażowany po tym, jak w sobotę w Malibu został ugryziony przez grzechotnika, co spowodowało, że gwiazda musiała pędzić do szpitala, aby zdobyć anty-jad.

„Jestem naprawdę pokorny z powodu wylewu poparcia” – napisał aktor na Twitterze. „Dziękuję wszystkim za bardzo miłe życzenia. Czuję się znacznie lepiej i nie mogę się doczekać, kiedy wkrótce znów zostanę „wydany”!

Dzięki! Aktor Princess Bride Cary Elwes udostępnił w środę zdjęcie swojego palca po ugryzieniu przez grzechotnika. Podziękował swoim fanom za ich „wsparcie”

Dodał emoji modlitwy, serca i podwójnego miecza.

Ugryzienie było tak poważne, że 59-letnia gwiazda potrzebowała natychmiastowej pomocy medycznej, co oznaczało, że musiał zostać przewieziony samolotem do Centrum Medycznego Ronalda Reagana UCLA, zgodnie z poniedziałkowym raportem z TMZ.

Incydent miał miejsce, gdy zajmował się ogrodem na swoim podwórku w Malibu lub w jego pobliżu.

W poniedziałek aktor opublikował przerażające zdjęcie na Twitterze, na którym pokazywał bardzo spuchnięty palec, który stał się częściowo czarny.

Sytuacja była przerażająca: Elwes widziany w dobrym zdrowiu 18 kwietnia w Los Angeles

Sytuacja była przerażająca: Elwes widziany w dobrym zdrowiu 18 kwietnia w Los Angeles

Wierzchołek palca wyglądał na czarny od siniaków, a po bokach były czarne linie z liczbą 445 napisaną atramentem.

Podzielił się informacjami na temat przerażającego ataku.

— Ugryzł go nie ROUS, ale grzechotnik — zaczęła gwiazda. ROUS to szczuropodobny stwór z Princess Bride.

„Wdzięczny personelowi Malibu Urgent Care, Wydział Straży Pożarnej hrabstwa LA. oraz personelowi i lekarzom w UCLAHealth za ich wielką opiekę. Dobrze się regeneruję dzięki tym wszystkim wspaniałym ludziom” – napisał Elwes.

I dodał emoji modlitewne.

Eeek!  W poniedziałek aktor opublikował przerażające zdjęcie na Twitterze, na którym pokazywał bardzo spuchnięty palec, który stał się częściowo czarny

Eeek! W poniedziałek aktor opublikował przerażające zdjęcie na Twitterze, na którym pokazywał bardzo spuchnięty palec, który stał się częściowo czarny

TMZ twierdził, że jego przyjaciele, którzy przybyli z pomocą aktorowi, czuli, że trucizna po ugryzieniu jest „zagrażająca życiu”.

Ale źródła powiedziały stronie, że Elwes dozna „pełnego powrotu do zdrowia”.

W swoim przebojowym filmie Princess Bride był dwukrotnie hospitalizowany: został znokautowany przez scenę walki, a także złamał palec u nogi.

Ojej: Według UCI Health jedyne, co można zrobić po ukąszeniu przez grzechotnika, to zaopatrzenie się w antytoksynę w szpitalu

Ojej: Według UCI Health jedyne, co można zrobić po ukąszeniu przez grzechotnika, to zaopatrzenie się w antytoksynę w szpitalu

Aktor wkrótce będzie musiał stawić się do pracy.

Występuje w Rebel Moon w reżyserii Zacka Snydera z Justice League i Man Of Steel.

CO SIĘ DZIEJE PO Ugryzieniu Węża?

Według UCI Health, nikt nie może wiele zrobić po ugryzieniu przez grzechotnika.

Ugryzienie powoduje ból i obrzęk, a czasem drganie mięśni.

“Nie ma zalecanej interwencji na miejscu ukąszenia jadowitego węża” – powiedział dr Jeffrey Suchard, lekarz medycyny ratunkowej i toksykolog medyczny UCI Health.

„Twoim celem jest jak najszybsze dotarcie do szpitala w celu oceny pod kątem ewentualnego leczenia antytoksyną”.

Jad ukąszenia węża zamienia się w poważną sytuację po czterech do sześciu godzinach.

Dodał, że nie jest mądrze wysysać jad, co widać w filmach. Udowodniono, że jest nieskuteczny – dodał.

I powiedział, żeby nigdy nie ciąć skóry, żeby wykrwawić jad, ponieważ to nie działa i szkodzi ciału.

Twierdził też, że oblodzenie ugryzienia też nie pomaga.

Elwes był ostatnio widziany w dobrym zdrowiu 18 kwietnia podczas premiery nowego filmu Nicolasa Cage’a Nieznośny ciężar ogromnego talentu w Los Angeles. W filmie występują także Pedro Pascal i Tiffany Haddish.

Według Zdrowie UCIniewiele można zrobić, gdy ktoś ugryzie go przez grzechotnika.

Ugryzienie może powodować ból i obrzęk, a także drganie mięśni.

“Nie ma zalecanej interwencji na miejscu ukąszenia jadowitego węża” – powiedział dr Jeffrey Suchard, lekarz medycyny ratunkowej i toksykolog medyczny UCI Health.

„Twoim celem jest jak najszybsze dotarcie do szpitala w celu oceny pod kątem ewentualnego leczenia antytoksyną”.

Jad ukąszenia węża zamienia się w poważną sytuację po czterech do sześciu godzinach.

Dodał, że nie jest mądrze wysysać jad, co często robi się w filmach. Udowodniono, że jest nieskuteczny – dodał.

I powiedział, żeby nigdy nie ciąć skóry, żeby wykrwawić jad, ponieważ to nie działa i szkodzi ciału.

Nie pomaga też oblodzenie ugryzienia.

Chociaż Cary miał długą i zróżnicowaną karierę aktorską, zawsze był najbardziej związany ze swoim filmem Księżniczka narzeczona z 1987 roku, w którym wystąpili także Robin Wright, Mandy Patinkin, Christopher Guest, André the Giant, Peter Falk, Fred Savage i Billy Crystal.

Mówiono o remake’u.

W 2019 roku zasugerowano, że film zostanie przerobiony z nową wersją. Różnorodność w artykule o producencie Normanie Lear, 97 lat, cytował dyrektora generalnego Sony Pictures Entertainment, Tony’ego Vinciquerrę, odnośnie zainteresowania przerobieniem dzieła Leara.

„Przychodzi do nas tak wielu ludzi, którzy mówią:” „Chcemy przerobić ten lub tamten program”, „powiedział Vinciquerra.

Zna ból: W swoim przebojowym filmie Princess Bride był dwukrotnie hospitalizowany: raz, kiedy został znokautowany przez scenę walki, a także kiedy złamał palec u nogi.  Widziany z Robinem Wrightem

Zna ból: W swoim przebojowym filmie Princess Bride był dwukrotnie hospitalizowany: raz, kiedy został znokautowany przez scenę walki, a także kiedy złamał palec u nogi. Widziany z Robinem Wrightem

„Bardzo sławne osoby, których imion nie użyję, ale chcą przerobić Narzeczoną Księżniczki. Niektórzy ludzie chcą robić animowane wersje niektórych seriali komediowych. Nie ma miesiąca, kiedy nie mamy pomysłu pochodzącego od jakiejś bardzo dużej nazwy, która chciałaby zrobić coś z Normanem” – dodał.

Lear poprzez swoją firmę producencką Act III był finansistą The Princess Bride w reżyserii Roba Reinera, którego znał z roli Michaela Stivica w All In The Family.

Akt III nadal jest właścicielem dwóch filmów wyreżyserowanych przez Reinera, The Princess Bride i Stand By Me.

Myśl o ponownym uruchomieniu została mocno odrzucona na Twitterze.

Jeden tweet zacytował Inigo Montoya [Patinkin] z filmu „Przygotuj się na śmierć” po usłyszeniu, że „Sony chce przerobić The Princess Bride”.

Przygotuj się: tweet cytowany Inigo Montoya [Mandy Patinkin] z filmu „Przygotuj się na śmierć” po usłyszeniu „że Sony chce przerobić The Princess Bride”

Przygotuj się: tweet cytowany Inigo Montoya [Mandy Patinkin] z filmu „Przygotuj się na śmierć” po usłyszeniu „że Sony chce przerobić The Princess Bride”

Inny cytowany Westley [Elwes] wydawanie groźby, czytanie „@sony Jeśli zrobisz remake Księżniczki Panny Młodej”… każdy krzyk każdego dziecka będzie twój do pielęgnowania…, każda kobieta, która płacze Dobry Boże, co to jest? doskonałe uszy.”

Vizzini był cytowany w innym retweetu artykułu Variety, który brzmiał: „Zakochałeś się w jednym z dwóch klasycznych błędów! Pierwsza istota nigdy nie angażowała się w wojnę lądową w Azji, ale tylko trochę mniej znana: nigdy nie bierz udziału w ponownym uruchomieniu Princess Bride!”.

Inni wskazywali, że Reiner i The Princess Bride autor książki i scenarzysta William Goldman, który zmarł w wieku 87 lat, zasługiwał na uznanie za film.

Aktor i komik Seth Rogen odpowiedział na tweeta sugerując, że był jednym z „bardzo znanych” nienazwanych ludzi, którzy chcieli nakręcić remake filmu.

– Nigdy bym się nie odważył – odparł Rogen.

Princess Bride została wpisana do Krajowego Rejestru Filmowego w 2016 roku po tym, jak została uznana za „istotną kulturowo, historycznie lub estetycznie”.

W czerwcu 2020 Princess Bride została przywrócona do życia przez Sophie Turner jako Westley i Joe Jonas jako Princess Buttercup.

Przeróbka została nakręcona w ich własnych domach podczas kwarantanny przy użyciu ich telefonów.

Inni członkowie obsady to Hugh Jackman, Jennifer Garner, Diego Luna, Elijah Wood, Jon Hamm, Common, Chris Pine, Tiffany Haddish, Beanie Feldstein, Neil Patrick Harris, David Burtka, Jack Black, Diego Luna, Taika Waititi i Zazie Beetz.

„Aktorzy będą wymieniać role w scenach, z których każdy odda hołd Księżnej Pannie Młodej na swój własny, niepowtarzalny sposób” – relacjonowała wówczas Variety.

.

Leave a Comment