Chłopak poznaje serial komediowy Danielle Fishel z całego świata, jestem z nią

Aktorka Danielle Fishelznany z grania w Topangę w ukochanej Chłopiec spotyka świat seria i jej spin-off sequel Dziewczyna poznaje świat,, współpracuje ze współwykonawcą Mark Blutman stworzyć komedię gimnazjalną pt. Jestem z nią,, Raporty terminowe.

Ta komedia o dwójce gimnazjalistów, Ali i Atlasie, łączy przeciwieństwa i tworzy niezwykłą przyjaźń. Ali jest influencerem, który tworzy puszyste treści z niewielką ilością substancji, podczas gdy zawartość Atlasa składa się z lepszego materiału, ale nie ma takiej samej popularności; oboje następnie łączą siły, aby dzielić się nawzajem mocnymi stronami. Atlas zapewnia kompetentny głos w kwestiach społecznych dla Ali, rozumiejąc, że zostanie on włączony do sukcesu jej internetowego programu „3 Minutes With Ali”.

COLLIDER WIDEO DNIA

Jestem z nią to nie pierwsza twórcza współpraca z udziałem Blutmana i Fishela. Podczas gdy Fishel zagrał główną rolę w Chłopiec spotyka świat, Blutman pełnił funkcję współproducenta wykonawczego spektaklu. Zaczął też pracować nad Dziewczyna poznaje świat dla Disney Channel w 2014 roku, a serial kończy się w 2017 roku.

ZWIĄZANE Z: Wkrótce podcast „Boy Meets World” od gwiazd Danielle Fishel, Rider Strong i Will Friedle

Oczekuje się, że Blutman napisze odcinek pilotażowy z Myles Strażnik oraz Capri Sampsonktórzy też są przygotowani do pisania Skrzydła ognia, nadchodzący serial animowany dla Netflix. Blutman i Fishel będą producentami wykonawczymi Jestem z nią z Wonder Street Greg Weissa wzdłuż Erica Gaunarda, i Paradiso Films. Fiszel będzie również pełnił funkcję dyrektora.

Fishel zaczęła swoją karierę aktorską od małych występów w programach takich jak Pełen dom i w filmach takich jak Harry i Hendersonowie. W 1993 roku w końcu zagrała w swojej przełomowej roli w filmie Chłopiec spotyka świat. Pierwotnie miała być małą jednorazową rolą, postać Fisela, Topanga, została tak dobrze przyjęta, że ​​po roku została uaktualniona do regularnej serii. Wcieliła się w tę rolę w sequelu serialu Dziewczyna poznaje świat.

To tylko słuszne, że dwóch tak wpływowych i ugruntowanych twórców zajmie się nowoczesną, ale klasyczną produkcją. Rozmowa z Terminem na temat Jestem z niąBlutman wspomniał o wpływie mediów społecznościowych, stwierdzając:

Media społecznościowe napędzają nasz świat, a miernikiem wartości czyjegoś statusu są polubienia i obserwowanie, dzięki czemu małe dzieci mogą łatwo się zatracić.

Fiszel mówił także o wpływie kontrowersyjnych tematów w dzisiejszych czasach i jak Jestem z nią poruszy te tematy w klasyczny sposób, mówiąc:

To krytyczny czas, ponieważ dzieci borykają się z różnymi gorącymi tematami, takimi jak niesprawiedliwość społeczna, kontrola broni, równość płci, rasa, polityka, kwestie LGBTQ, pandemia i Mark i ja podzielamy pasję i przekonanie, że te dzieci muszą być rozmawialiśmy teraz częściej niż kiedykolwiek, dlatego naszym celem jest przedstawienie opanowanych pokazów lat 90. – pozytywnego przekazu ukrytego w humorze, dostarczanego przez młodych postaci, z którymi widzowie mogą się odnieść i które mogą podziwiać.

Ten program jest dostosowany do dzisiejszych dzieci w wieku gimnazjalnym i ciekawie będzie zobaczyć, co z nim robią twórcy programu. Nie wspominając już o tym, że będzie wspaniale zobaczyć ponownie prace Fiszel i Blutmana na naszych ekranach.

Bądź na bieżąco z Collider, aby uzyskać aktualizacje na Jestem z nią.

Leave a Comment