Clay Holmes uderza w kolejną obronę, aby zatopić Yankees w przegranej z Cardinals

Yankees w pierwszej połowie sezonu znaleźliby sposób na wygranie meczu, który rozegrali w piątek wieczorem.

To już nie pierwsza połowa sezonu.

Bliżej Clay Holmes walczył o drugi występ z rzędu, wchodząc w ósmej inningu i rezygnując z uderzenia w pole, stępa i dwubiegowego dwubiegowego dwubiegowego z Paulem DeJongiem, gdy Yankees przegrali trzecią z rzędu, 4:3 do Kardynałów na Busch Stadium w St. Louis.

Ze zrekonfigurowanym bullpenem menedżer Aaron Boone trafił do Holmesa na dole ósmego miejsca z przewagą 3-2. Boone powiedział później, że Aroldis Chapman rzuciłby w dziewiątym miejscu, gdyby Yankees nadal prowadzili.

„Nie jest nam teraz łatwo” – powiedział Boone o swoim zespole, który ma 70-36, ale tylko 12-16 w ostatnich 28 meczach.

Holmes nie był jedynym winowajcą. Yankees zdobyli tylko trzy przejazdy i nie zdobyli go wcale po piątej, mimo że pokonali St. Ludwik, 10-5 lat.

Clay Holmes reaguje po rezygnacji z podwójnego podwójnego przejazdu w ósmej rundzie.
AP
Clay Holmes rzucił kolejną obronę.
Clay Holmes rzucił kolejną obronę.
Obrazy Getty

„To dość frustrujące” – powiedział Matt Carpenter, który miał dwa trafienia i był prawie w domu, ale skazany był na zakończenie gry z pierwszą rundą remisową. „Zdecydowanie wydaje się, że to gra, nad którą mieliśmy kontrolę przez cały czas. Trzymali go blisko i odkładali nas”.

Ósma inning rozpoczęła się niewinnie, gdy Holmes oddał miękkie uderzenie w pole bramkowe Nolanowi Arenado z jednym wypadnięciem. Następnie pokonał Tylera O’Neilla z dwoma outami, po czym DeJong — teraz 5 na 7 przeciwko Holmesowi — uderzył podwójnego dwubiegowego.

„Coś, co sprawiło, że odniosłem sukces, to ograniczenie kontaktu do prawych” – powiedział Holmes. „Rezygnacja z podwojenia linii, zwłaszcza z biegaczami, nie może się zdarzyć”.

Fakt, że Chapman ostatnio grał lepiej, a także dodanie Scotta Effross (który został przejęty od Cubs w poniedziałek i grał dobrze w piątek w 1 ¹/₃ inningu) i Lou Trivino w ostatecznym terminie, to liczby, które mogą zapewnić wiele różnych bullpen w dół odcinka.

„Mam nadzieję, że wszyscy zaczniemy się toczyć, jakbyśmy byli zdolni i [Chapman] nabiera rozpędu” – powiedział Boone. „Mamy tam wiele opcji”.

Nestor Cortes rzuca się w piątek podczas przegranej Yankees z Cardinals.
Nestor Cortes rzuca się w piątek podczas przegranej Yankees z Cardinals.
USA DZIŚ Sport

To pozwoliłoby Holmesowi atakować praworęcznych z siódmego, ósmego lub dziewiątego, ale ostatnio był mniej skuteczny.

Nestor Cortes grał dobrze, ale nie był tak ostry jak zwykle, osiągając szczyt sezonu czterema spacerami w zaledwie 5 ¹/₃ rund.

Yankees objęli prowadzenie w pierwszej pierwszej po tym, jak DJ LeMahieu poprowadził na spacer. Aaron Judge wyleciał, ale LeMahieu przesunął się na trzecie miejsce na singlu Carpenter.

Z dwoma outami, Josh Donaldson podbił RBI do prawego środka, zdobywając LeMahieu i posyłając Carpentera na trzecie miejsce.

The Cardinals zremisowali punktację w dolnej części drugiego dzięki parze spacerów Cortesa i dwukrotnemu, punktowanemu singielowi Yadiera Moliny.

Matt Carpenter pozdrawia fanów Cardinals podczas powrotu do St.  Louis.
Matt Carpenter pozdrawia fanów Cardinals podczas powrotu do St. Louis.
AP
Tyler O'Neill (27) i Nolan Arenado (28) świętują po zdobyciu bramki w ósmej rundzie.
Tyler O’Neill (27) i Nolan Arenado (28) świętują po zdobyciu bramki w ósmej rundzie.
USA DZIŚ Sport

Donaldson wymyślił swoje drugie RBI tego wieczoru w trzeciej partii, śpiewając w biegu po tym, jak sędzia i Carpenter odpadli z singlami przeciwko Dakocie Hudson.

Torres dostarczył w piątym miejscu. Po tym, jak sędzia zaliczył pojedynek i ukradł drugie miejsce, przesunął się na trzecie miejsce na parterze, po tym jak Hudson został zastąpiony przez Andre Pallante. Torres następnie sięgnął po trafienie w pole, które wjechało w sędziego, aby zrobić 3-1.

Cortes, który zezwolił na zaledwie trzy przejazdy w 18 rundach w porównaniu z poprzednimi trzema startami, znalazł się w rowku po singlu RBI Moliny, wycofując się przez dziewięć z rzędu, aż do piątego marszu.

Ale Cortes również osiągnął szczyt sezonu czterema spacerami, w tym jeden do Paula Goldschmidta, który zakończył noc Cortesa z jednym wypadnięciem na dole szóstego.

Tyler O'Neill okrąża pierwszy w swoim singlu RBI w szóstej rundzie.
Tyler O’Neill okrąża pierwszy w swoim singlu RBI w szóstej rundzie.
AP

Dzikie boisko Alberta Abreu, który przejął Cortesa, wysłał Goldschmidta na drugie miejsce.

Singiel Arenado sprowadził biegaczy na zakręty, po czym Abreu pokonał Nolana Gormana, trafiając w drugą stronę Alberta Pujolsa.

Ale Abreu zachwiał się i pozwolił uderzeniu O’Neilla na 3-2, ponieważ Cortes został obciążony dwoma uderzeniami.

Effross wszedł i uderzył DeJonga, aby utrzymać prowadzenie w jednym biegu.

W międzyczasie Pallante przejął Hudson i rzucił cztery bezbramkowe rundy.

Ryan Hesley zakończył grę dla Cardinals. Po tym, jak wyprowadził LeMahieu z jednym wypadnięciem w dziewiątym miejscu, Tim Locastro uciekł, ale sędzia i Carpenter nie mogli przejść.

.

Leave a Comment