Co jest na twoim biurku, Sean Hollister?

Między przejazdami w Engadżet, Gizmodo, oraz CNET, Sean Hollister stał się częścią małej grupy, która była współzałożycielem Pogranicze w 2011 roku. W ciągu ostatniej dekady nosił wiele czapek: recenzowanie produktów, prowadzenie newsroomu, szkolenie i edytowanie nowych pisarzy, umieszczanie pikantnych redaktorów na stronie, występowanie w kilku filmach, prowadzenie bloga na żywo i kształtowanie relacji, w których może . Obecnie jest starszym redaktorem.

Powiedz nam coś o sobie. Co lubisz robić w Pogranicze?

Moją ulubioną częścią pracy jest blogowanie o gadżetach! Staram się to robić codziennie bez względu na wszystko Pogranicze potrzebuje ode mnie, ponieważ kocham je na śmierć.

Skąd masz swoje biurko i gdzie w domu je postawiłeś?

Znajduje się w rogu mojego domowego biura, tuż pod klimatyzatorem typu mini-split, więc zwykle mogę ustawić komfortową temperaturę, nawet jeśli mój komputer do gier wydziela trochę za dużo ciepła. I tak, pełni podwójną funkcję jako moja stacja bojowa – uwaga mysz do gierRazer Klawiatura BlackWidow Elite, a kontroler Xbox 360 chowa się pod prawym monitorem! Poza ramą jest duża gablota, w której ja i moja żona trzymamy nasze Figma oraz klocki Lego kolekcje, a jej biurko jest po drugiej stronie pokoju.

Na biurku Fully Jarvis Bamboo Standing znajdują się trzy monitory.

Moje biurko jest W pełni stojące biurko bambusowe Jarvisktóry okazał się dość popularny wśród Skraj personel, ale nie dlatego go kupiłem; moja żona dostała jedną pierwszą i od tamtej pory jestem zazdrosna. Pierwotnie miałem stosunkowo straszne Ikea Bekant, zakup, którego żałowałem od lat. Jarvis jest więc znacznie gładszy, stabilniejszy, cichszy i – co ważne, odkryłem – podnosi się i opuszcza do preferowanej przeze mnie wysokości za pomocą jednego naciśnięcia, co nie daje mi wymówki, by siedzieć cały dzień i ignorować funkcję stania, taką jak leniwy tyłek, jestem.

Inne marki produkują bardzo, bardzo podobne biurka, niektóre z nich oparte na tych samych częściach, ale miałem też dwa najlepsze w moim życiu doświadczenia z obsługą klienta dzięki Fully. Gdybym jednak robił to jeszcze raz, kupiłbym wersję 60-calową, więc miałbym trochę więcej miejsca na dodatkową szufladę.

W pełni bambusowe biurko stojące Jarvis


W pełni stojące biurko bambusowe Jarvis

To popularne biurko stojące szybko i cicho dostosowuje się od górnej wysokości 50 cali do niskiego poziomu, który pozwala usiąść na podłodze.

Opowiedz nam o swoim krześle.

To jest 20-latek Herman Miller Aeron to wciąż jest silne, wręcz przeciwnie. Jestem co najmniej trzecim właścicielem, może czwartym? Powiedziałem sobie, że nigdy nie kupię brzydkiego Aerona, a teraz oczywiście nie wyobrażam sobie używania czegokolwiek innego. W rzeczywistości wypróbowałem całą masę krzeseł, ale wspierające odbicie siedziska Aeron jest nie do pobicia. Muszę wymienić dętkę któregoś z tych lat: to czasami jest niepokojące stukać kiedy siadam.

Zrobiłem jednak kilka ulepszeń! Uwielbiam dobry zagłówek i chociaż Herman Miller go nie robi, zagłówek Atlas innej firmy to najlepsze 160$ jakie wydałem od lat. Nie mogę ręczyć za ich obecne modele, ale stara wersja poduszki, którą mam, jest niezwykle łatwa w regulacji i cudownie wspiera, niezależnie od tego, czy jestem wyprostowany, czy odchylony do tyłu. Wymieniłem też starą poduszkę lędźwiową na regulowany zestaw lędźwiowy PostureFit, co jest… w porządku, jak sądzę. Nowoczesne Aerony mają mocniejszą wersję, która jest wbudowana.

OK, oto długi: opowiedz nam o technologii, której używasz.

Właściwie widzisz całkiem czystą wersję mojego biurka! Zwykle jest usiany technologią, którą testuję, i prawdopodobnie zauważysz, że mam sporo kart microSD, których używałem mój trwający przegląd Steam Deck.

Ale nawet bez dodatkowego bałaganu moja macierz z trzema monitorami nie pozostawia dużo miejsca na 48-calowym biurku. To dobrze, że mój niestandardowy komputer stacjonarny do gier zajmuje tylko 12,7 litra: to i Ncase M1 z Ryzen 5 5600X, 240mm chłodzeniem w zamkniętej pętli, GeForce RTX 3060 Ti FE, 32 gigabajtami pamięci RAM, czterema dyskami SSD i szczelinowym napędem Blu-ray.

NAS oferuje długoterminowe przechowywanie.

NAS oferuje długoterminowe przechowywanie.

Małe głośniki zapewniają doskonałą jakość dźwięku.

Małe głośniki zapewniają doskonałą jakość dźwięku.

Poza tym mam Synology DS920 Plus do długoterminowego przechowywania i przesyłania strumieniowego mojej kolekcji wideo do Plex – chociaż mam ustawione uruchamianie tylko w weekendy, ponieważ tak naprawdę nie mam do niego dostępu tak często. Po bokach PC i NAS są moje wiśniowe Głośniki Audioengine A2 Plusktóre uwielbiam, bo są malutkie, obsługują USB oraz analog oraz Bluetooth i jakość dźwięku znacznie przewyższają ich rozmiar i wagę – chociaż przypuszczam, że trochę brakuje basu. Spędzam większość dnia w słuchawkach, ale zdejmowanie ich i cieszenie się dźwiękiem wyższej jakości (miejmy nadzieję, że nie przegapisz pingów Slack) jest odświeżające.

Mówiąc o słuchawkach, przysięgam na SteelSeries Arctis Pro Wireless… z wyjątkiem kiedy przeklinam w to kiedy nadejdzie czas na wymianę baterii. Poza tym jest to fantastyczny bezprzewodowy zestaw słuchawkowy z dużym zasięgiem i indywidualnymi kanałami do gier i rozmów na komputerze, a ja lubię mieć na biurku jego stację bazową wyposażoną w OLED. (Chociaż zwykle kontroluję zestaw słuchawkowy za pomocą wbudowanego pokrętła.) Zawieszam zestaw słuchawkowy na haku na spodzie statywu mikrofonowego.

Och, a kiedy nadejdzie czas na niektórych Gra w kaczki lub Speedrunners lub Pierścień EldenaZawsze mam pod ręką mój stary gamepad Xbox 360 i bezprzewodowy odbiornik dla systemu Windows! O odbiorniku pisałem już wcześnieja oficjalny Microsoft jest na wagę złota.

Udało ci się zmieścić na tym biurku wiele technologii, w tym kilka dość dużych wyświetlaczy. Jak sobie z tym poradziłeś?

Sztuką jest trzymanie monitorów poza stołem. Zwykle jestem skąpcem – prawie wszystko na moim biurku (i samo biurko) było z rąk do rąk lub kupione na wyprzedaży. Ale moimi ulubionymi znaleziskami z okazji okazji są moje ramiona monitora Doc Ock – Dell MSA14, które likwidatorzy biur sprzedawali już za 50 dolarów na Craigslist lub eBay. Monitory Dell U2412M na nich również zostały znalezione przez Craigslist, a teraz mają dosłownie dekadę, ale ich 24-calowe ekrany 16:10 są idealne do rzucania TweetDeck i Slack i Evernote oraz okazjonalnych filmów na YouTube podczas pracy lub grać.

Mój główny ekran to Asus VG27AQ. Jednym z największych powodów, dla których go kupiłem, był mały, kwadratowy stojak. W ten sposób może przysiąść na moim serwerze NAS na idealnej wysokości głowy, a pod spodem jest wystarczająco dużo miejsca na mój minikomputer i butelkę z wodą. Obawiam się, że zbyt wiele nowoczesnych monitorów ma duże podstawki w kształcie litery V, które utrudniają ich podparcie.

Czasami chcesz zamienić głośniki na parę słuchawek.

Czasami chcesz zamienić głośniki na parę słuchawek.

Szuflada mieści śrubokręty, sprzęt USB-C i inne gadżety.

Szuflada mieści śrubokręty, sprzęt USB-C i inne gadżety.

Co trzymasz w tej pojedynczej szufladzie? (Rozumiem, że Altoidy są ważną częścią zestawu narzędzi pracy)

Nie jadłem Altoida od lat! Za dużo problemów żołądkowych… ale z puszkami zrobiłem dużo. Ten zawiera te małe kwadratowe arkusze z mikrofibry, które są dostarczane z nowymi gadżetami, więc zawsze mam pod ręką miękką szmatkę do czyszczenia.

W szufladzie też trzymam parę śrubokrętów (ta podróbka Amazon Basics z niesamowity klucz do bitów z grzechotką Megapro oraz nowa precyzja Megapro) i garść sprzętu USB-C, w tym kilka starych przewodowych słuchawek Pixel Buds, których używam do nagrywania rozmów po uzyskaniu zgody rozmówcy.

Szuflada nie jest dostarczana z biurkiem, a właściwie pochodzi od konkurencyjnej marki: to jest Podnośna bambusowa szuflada na biurko, niedawny dodatek i nie jestem pewien, czy go zachowam. Może gdybym zeszlifował róg, w którym ciągle obijam się kolanem, i znajdę sposób, żeby się otworzyło gładko…

Większość wysięgników, jakie widziałem na biurkach, trzyma mikrofony, ale w twoim mieści się smartfon…?

Tak, całkowicie ukradłem inspirację od Co masz na biurku Taylor Lyles kupując to samo Stojak mikrofonowy Tonori dobrego przyjaciela, który kiedyś pracował Wielokąt poleciłem cudowne Mikrofon Blue Spark XLR oraz Niebieski adapter Icicle XLR na USB to zwykle z niego zwisa. Ale ostatnio dużo więcej myślałem o szybkich filmach niż o podcastach lub lektorach, a boom wyglądał na dobry sposób na sfilmowanie kilku rzeczy bez użycia rąk. Zobaczymy!

Widzę, że naprawdę przemyślałeś organizację swoich przewodów i innych potrzeb technicznych, które znajdują się pod twoim biurkiem.

Dzięki! Od wieków miałem pod biurkiem gniazdo szczura i wypróbowałem już wiele uchwytów na sznurki i owijek… ale w tym roku natknąłem się na te panele prywatności z wbudowanymi kieszeniami na kable. Nie są idealne – ten opiera się na paskach z rzepami, które z czasem zużyją, ale pozwala mi ukryć bałagan, a także trzyma mój przełącznik ethernetowy i Intel NUC, na którym uruchamiam Asystent. Ramiona monitora mają też wbudowane zarządzanie kablami, co pomaga, podobnie jak przelotki na biurku, a ja lubię mieć listwę zasilającą z obrotowymi gniazdami (to jest moje), aby można było odsunąć je od drogi.

Te panele prywatności mają wbudowane kieszenie na kable.

Te panele prywatności mają wbudowane kieszenie na kable.

Widok spod biurka pokazuje ukryty schowek.

Widok spod biurka pokazuje ukryty schowek.

Całą listwę zasilającą podłącza się prosto do zasilacz bezprzerwowy Tripp Lite, nawiasem mówiąc – odebrany od przyjaciela ze zbyt dużą ilością sprzętu na rękach. Ma wystarczającą moc, aby uruchomić wszystko przez kilka minut podczas awarii, ale to wystarczająco długo, aby zapisać moją pracę (lub grę) i zamknąć wszystko.

Rozumiem, że podstawka, na której znajduje się twój napój, ma swoją historię – powiedz!

Wyciągnąłem go z biurka kolegi Skraj współzałożycielka Joanna Stern w tygodniu, w którym odeszła – dziesięć lat temu teraz? – oczywiście z jej błogosławieństwem. To tylko ładna silikonowa podstawka, która przypomina mi, kiedy Pogranicze był po prostu 16 lub więcej osób z wielkimi pomysłami w jednym pokoju. I piosenka Wonderwallz powodów, o których wie niewielu z nas.

Moja butelka na wodę jest ten Contigo ponieważ jest tak łatwy w obsłudze jedną ręką, nie martwiąc się o jakiekolwiek wycieki w pobliżu mojego komputera. Wystarczy nacisnąć przycisk i wypić łyk.

Czy to środek do czyszczenia biurka, który trzymasz?

Tak! Wzorowany na japońskim pociągu pociskowym Shinkansen, którym miałem przyjemność kilka razy jeździć. Ma małą miotłę piankową, która zmiata drobne okruchy ruchem postępowo-zwrotnym, gdy toczysz ją po powierzchni. Jem przy biurku więcej posiłków niż powinienem, więc przydaje się; to nie jest tylko zabawka typu fidget.

kupiłem ten w Daiso za kilka dolców; mój tata ma znacznie ładniejszy model bicia rekordu świata Pociąg maglev MLX01 że musiałem też spróbować, kiedy studiowałem za granicą. Jego następca jest teraz najszybszym pociągiem na świecie, ale może być o wiele więcej lat przed pierwszym wejściem na pokład prawdziwych pasażerów.

Ten środek do czyszczenia biurka jest wzorowany na japońskim pocisku Shinkansen.

Ten odkurzacz biurkowy jest wzorowany na japońskim pocisku Shinkansen.

Bezprzewodowy odbiornik firmy Microsoft dla systemu Windows nadal przydaje się w grach.

Bezprzewodowy odbiornik firmy Microsoft dla systemu Windows nadal przydaje się w grach.

Uwielbiam zdjęcia statków rakietowych. Kto je narysował?

Głównie moja córka June! Myślę, że miała trzy lata i pomogłem. Teraz ma pięć lat i sama rysuje o wiele bardziej wymyślne rzeczy.

Czy jest coś jeszcze w Twojej przestrzeni roboczej, czego nie omówiliśmy?

Moja kamera internetowa jest zwykłym „koniem roboczym” Logitech C920 – bez fantazji Opal lub Kamera internetowa DSLR Dla mnie. Zapisuję się do szkoły Allison Johnson of odmawia dbania o jakość kamery internetowej; jest wiele innych rzeczy, przy których mogę majstrować, szczególnie biorąc pod uwagę, jak droga byłaby lepsza kamera.

Leave a Comment