Co najmniej 4 zabitych po zgłoszonym strzelaninie w Dayton, mówi policja

W Butler Township w Dayton w stanie Ohio znaleziono co najmniej cztery osoby cierpiące na śmiertelne rany postrzałowe, podała policja. Według siostrzanej stacji WDTN WLWT, policja została wezwana do bloku 7200 w Hardwicke Place około 11:30 w związku z doniesieniami o oddanych strzałach. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, znaleźli w sumie cztery ofiary na wielu miejscach zbrodni, które cierpiały z powodu ran postrzałowych, powiedział szef policji Butler Township John Porter. Wszystkie cztery ofiary zginęły na miejscu, podała policja. Biuro koronera hrabstwa Montgomery nie potwierdziło obecnie tożsamości ofiar. Policja rozesłała informacje o interesującej nas osobie prawdopodobnie związanej ze strzelaniną.Urzędnicy szukają 39-letniego Stephena Alexandra Marlowa. Jest opisany jako 5 stóp i 11 cali, ważący około 160 funtów, z brązowymi włosami i niebieskimi oczami. Ostatnio widziano go w krótkich spodenkach i żółtej koszulce, podała policja. W sobotę Butler Township stwierdził, że Marlow pozostaje głównym podejrzanym, a organy ścigania agresywnie podążają za wszystkimi tropami, aby bezpiecznie umieścić go w areszcie. Według urzędników, informacje wskazują, że mógł uciec poza Ohio.Policja powiedziała, że ​​Marlow prowadzi białego Forda Edge z 2007 roku z numerem rejestracyjnym Ohio JES 9806. Uważa się, że jest uzbrojony i niebezpieczny i nie należy się do niego zbliżać. Porter powiedział, że ekipy policyjne będą nadal monitorować obszar na wypadek powrotu Marlowa. Policyjny oddział bombowy z Dayton został również wezwany, aby upewnić się, że nie ma innych zagrożeń dla bezpieczeństwa sąsiedztwa. „To pierwsze brutalne przestępstwo w okolicy we współczesnej pamięci. Prosimy, aby każdy, kto ma jakiekolwiek informacje dotyczące tego incydentu lub miejsca pobytu Marlowa, zadzwonił do naszego centrum wysyłkowego” – powiedział Porter. „Pracujemy nad ustaleniem, czy był jakiś motyw tej strasznej tragedii, czy też choroba psychiczna odegrała jakąkolwiek rolę.” FBI dołączyło do lokalnych władz w poszukiwaniach. Urzędnicy powiedzieli, że Marlow ma powiązania z Indianapolis, Chicago i Lexington. Każdy, kto ma informacje na temat miejsca pobytu Marlowa, proszony jest o skontaktowanie się z FBI pod numerem 1-800-Call-FBI lub zadzwoń pod numer 911. Departament Policji Miejskiej Butler jest wspierany przez partnerów z Biura Szeryfa Hrabstwa Montgomery, FBI i Biura ds. Alkoholu, Tytoniu, i broń palna. Jest to przełomowa historia i zostanie zaktualizowana, gdy dostępnych będzie więcej informacji.

W Butler Township w Dayton w stanie Ohio znaleziono co najmniej cztery osoby cierpiące na śmiertelne rany postrzałowe, podała policja.

Według siostrzanej stacji WDTN WLWT, policja została wezwana do bloku 7200 w Hardwicke Place około 11:30 w związku z doniesieniami o oddanych strzałach.

Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, znaleźli w sumie cztery ofiary na wielu miejscach zbrodni, które cierpiały z powodu ran postrzałowych, powiedział szef policji Butler Township John Porter.

Wszystkie cztery ofiary zginęły na miejscu, podała policja.

Biuro koronera hrabstwa Montgomery nie potwierdziło obecnie tożsamości ofiar.

Policja rozesłała informacje o interesującej nas osobie, prawdopodobnie związanej ze strzelaniną.

Urzędnicy szukają 39-letniego Stephena Alexandra Marlowa. Jest opisany jako 5 stóp i 11 cali, ważący około 160 funtów, z brązowymi włosami i niebieskimi oczami.

Ostatnio widziano go w krótkich spodenkach i żółtej koszulce, podała policja.

W sobotę Butler Township stwierdził, że Marlow pozostaje głównym podejrzanym, a organy ścigania agresywnie podążają za wszystkimi tropami, aby bezpiecznie umieścić go w areszcie.

Według urzędników informacje wskazują, że mógł uciec poza Ohio.

Własność Hearstawlwt

Steven Alexander Marlow

Policja poinformowała, że ​​Marlow jeździ białym Fordem Edge z 2007 roku z numerem rejestracyjnym Ohio TAK 9806.

Uważa się, że jest uzbrojony i niebezpieczny i nie należy się do niego zbliżać.

podejrzany samochód

Porter powiedział, że ekipy policyjne będą nadal monitorować obszar na wypadek powrotu Marlowa.

Policyjny oddział z Dayton został również wezwany, aby upewnić się, że nie ma innych zagrożeń dla bezpieczeństwa sąsiedztwa.

„To pierwsza w ostatnich pamięci brutalna zbrodnia w sąsiedztwie. Prosimy, aby każdy, kto ma jakiekolwiek informacje dotyczące tego incydentu lub miejsca pobytu Marlowa, zadzwonił do naszego centrum wysyłkowego” – powiedział Porter. „Pracujemy nad ustaleniem, czy był jakiś motyw tej strasznej tragedii lub czy choroba psychiczna odegrała jakąkolwiek rolę”.

FBI dołączyło do lokalnych władz w poszukiwaniach. Urzędnicy powiedzieli, że Marlow ma powiązania z Indianapolis, Chicago i Lexington.

Każdy, kto ma informacje na temat miejsca pobytu Marlowa, jest proszony o skontaktowanie się z FBI pod numer 1-800-Call-FBI lub telefon pod numer 911.

Departament Policji w Butler Township jest wspierany przez partnerów z Biura Szeryfa Hrabstwa Montgomery, FBI i Biura ds. Alkoholu, Tytoniu i Broni Palnej.

Jest to przełomowa historia i zostanie zaktualizowana, gdy dostępnych będzie więcej informacji.

.

Leave a Comment