Corey Gamble zostaje gwiazdą w procesie Kardashian-Jenner

Corey Gamble został głównym świadkiem swojej dziewczyny Chris Jenner i trzy jej córki we wtorek, kiedy zeznawał na sali sądowej w Los Angeles, której był osobiście świadkiem Blac Czyń „Wykrawanie” Rob Kardashian podczas kluczowej walki w centrum oszczerczych roszczeń Chyny wobec światowej sławy kobiet.

Zeznanie było krytyczne, ponieważ 33-letnia Chyna twierdzi, że nigdy fizycznie nie skrzywdziła Roba Kardashiana, swojego byłego narzeczonego i ojca jej córki Dream, podczas bójki, która spowodowała, że ​​wyprowadziła się spod tego samego dachu, co jedyny brat Kardashian.

Chyna, modelka i influencerka, która wystąpiła z Robem w jednym sezonie E! reality show Rob i Chyna w 2016 roku przyznaje, że uszkodziła domek z piernika, drzwi i telewizor po tym, jak Rob rzekomo ukradł jej telefon rano w grudniu. 15, 2016 walka, ale ona twierdzi Kris Jenner, Kim Kardashian, Khloé Kardashian i Kylie Jenner nielegalnie ją zniesławiły i zniszczyli jej karierę telewizyjną, gdy wykorzystali walkę, aby przedstawić ją jako fizycznie znęcającą się nad E! kadra kierownicza.

We wtorek wezwany do ławy przysięgłych przez prawnika Kardashian-Jenner Michaela Rhodesa, 41-letni Gamble, złożył pierwsze naoczne zeznanie naocznego świadka krytycznej walki, a jego wersja była dramatycznie odmienna od tego, co Chyna przedstawiona podczas jej tury na stanowisku świadka w zeszłym tygodniu.

Gamble powiedział, że było to na krótko przed „świtem” w grudniu. 15, 2016, kiedy Kris odebrał telefon alarmowy z numeru Roba, który obudził parę w łóżku. Powiedział, że Chris przełączył rozmowę na głośnik i twierdził, że słyszał, jak Chyna „krzyczy” na Roba, w tym słowa: „Zabiję cię, gruby skurwysynu”.

Gamble zeznał, że wyskoczył z łóżka, ubrał się i nie pozwolił Chrisowi towarzyszyć mu do pobliskiego domu należącego do Kylie Jenner gdzie Rob i Chyna mieszkali ze swoją nowonarodzoną córką.

– Czy pani. Jenner chce iść? — zapytał Rhodes.

„Chciała, ale powiedziałem jej„ nie ”, ponieważ czułem, że byłoby to dla niej niebezpieczne, a ja po prostu nie chcę, aby cokolwiek jej się stało” – zeznał Gamble, gdy Kris obserwowała ją z pierwszego rzędu sali sądowej. galeria z Kim i Khloé siedzącymi obok niej.

Gamble powiedział, że dotarcie do domu Kylie zajęło mu tylko około dwóch minut. Kiedy przybył, twierdził, że widzi Chynę stojącą około ośmiu stóp od Roba z jakimś rodzajem „prętu” w dłoni, który szybko upuściła, gdy zauważyła jego przybycie, powiedział. Według Gamble, Chyna, której prawna nazwa to Angela White, podniosła jakiś przewód telefoniczny i rzuciła nim w Roba, gdy również rzuciła się na niego, próbując go uderzyć.

„Zanim do niego dotarła, zaczęła go bić. Udało mi się znaleźć w środku tych dwóch. Zostałem nawet trafiony dwa lub trzy razy. I udało mi się go wydostać, ich dwoje rozdzieliło się. Powiedziałem mu, żeby wziął klucze i portfel i się stamtąd wydostał – powiedział Gamble ławie przysięgłych.

– Więc cię uderzyła? — zapytał Rhodes.

„Cóż, uderzała Roba, ale trafiłem w środek, więc po prostu wziąłem kilka uderzeń” – zeznał Gamble.

– Widziałeś to na własne oczy? — zapytał Rhodes.

– Tak – odpowiedział Gamble, siedząc na ławce dla świadków, ubrany w czarny garnitur i czarną koszulę.

„I to jest twoje zeznanie pod karą krzywoprzysięstwa, że ​​widziałeś panią. Biały tego ranka próbował i uderzył Roba? — zapytał Rhodes.

– Tak – odpowiedział Gamble, dodając, że kiedy zauważył, że jego samochód zablokował Roba na podjeździe, wiedział, że musi szybko go przesunąć, aby Rob mógł „dostać się w bezpieczne miejsce”.

„Kiedy dotarłem do mojego samochodu, aby go przesunąć, już wskoczyła na niego i zaczęła bić go w plecy, tył głowy i bok głowy. Po prostu go biła, a ja próbowałem się wycofać – zeznał Gamble, gdy kilku jurorów pisało w swoich zeszytach dostarczonych przez sąd.

Powiedział, że gdy tylko wyskoczył z samochodu, a Rob przygotowywał się do wycofania, Chyna „rzuciła krzesło” w samochód Roba. „Uderzył w przód jego samochodu, a potem próbowała złapać mały stolik, a ja wyrwałem go jej z rąk, a Rob już powoli wyjeżdżał z podjazdu, aby odjechać” – zeznał.

– I widziałeś to na własne oczy? — zapytał Rhodes.

– Tak – odpowiedział Gamble.

Gamble ma powrócić na stanowisko świadka w środę. Jego świadectwo nastąpiło później Kim i Khloé Kardashian zeznawali wcześniej tego dnia że celowo nie ingerowali w umowę Chyny w sprawie Rob i Chyna i nie były powodem E! ostatecznie postanowił nie prowadzić drugiego sezonu Rob i Chynajak twierdzi Chyna w swoim pozwie.

Leave a Comment