Córka Travisa Barkera prosi o modlitwy po hospitalizacji

Powód hospitalizacji Travisa pozostaje niejasny, a raporty mówią, że został przetransportowany do karetki pogotowia, gdy Kourtney Kardashian podążał tuż za nim.

Fani przesyłają swoją miłość Travisowi Barkerowi, który z nieujawnionego powodu trafił do szpitala w Los Angeles.

Raporty mówią że perkusista Blink-182 i jego żona, Kourtney Kardashian, przybyli do szpitala West Hills we wtorek rano, aby szukać pomocy w problemie medycznym, którego doświadczał.

Wygląda na to, że stan Travisa uznano za na tyle poważny, że wkrótce po ich przybyciu został przewieziony karetką do Centrum Medycznego Cedars-Sinai.

Na zdjęciach uzyskanych przez TMZ, Kourtney idzie obok męża, gdy był przenoszony na noszach do karetki pogotowia. Podobno udała się do Centrum Medycznego osobno, podążając tuż za pojazdem ratunkowym w swoim Range Roverze.

Cindy Ord / Getty Images dla The Met Museum / Vogue

Powód hospitalizacji Travisa pozostaje niejasny i nie ma informacji o jego obecnym stanie.

Aby sytuacja była bardziej niepokojąca, fani zauważyli, że perkusista tweetował słowa „Boże, ocal mnie” o godzinie 10.45, mniej więcej w czasie, gdy wierzono, że zachorował.


Twitter: @travisbarker

Bez dalszego kontekstu trudno powiedzieć, czy tweet miał jakikolwiek związek z jego hospitalizacją. Kilku fanów szybko zwróciło uwagę, że „God Save Me” to także tytuł piosenka, którą współtworzył i wyprodukowany ze swoim bliskim współpracownikiem, Machine Gun Kelly.

Emma Mcintyre / Getty Images dla dcp

Omawiany utwór pochodzi z albumu MGK, który ukazał się w marcu, a szczegóły dotyczą problemów ze sławą, uzależnieniem od narkotyków i powrotem do zdrowia.

Scott Dudelson / Getty Images

Mimo ostatnia aktywność na swoim koncie na Twitterze ani Travis, ani Kourtney nie podali żadnych informacji na temat sytuacji.

Dimitrios Kambouris / Getty Images dla The Met Museum / Vogue

Jego 16-letnia córka, Alabama Barker, opublikowała na Instagramie historię błagającą fanów o „wysłanie modlitw”, co wskazuje, że jego stan może być nadal bardzo poważny.


Tymczasem 18-letni syn muzyka Landon i 23-letnia pasierbica Atiana milczą w tej sprawie.

Frazer Harrison / Getty Images dla ABA

Jeśli jesteś fanem Travisa, będziesz wiedział, że ma dość rozległą historię medyczną, ponieważ przeżył słynną śmiertelna katastrofa lotnicza w 2008 roku.

Jeff Kravitz / Getty Images dla iHeartMedia

Sześć osób zginęło w tym incydencie, pozostawiając Travisa i jego przyjaciela Adama „DJ AM” Goldsteina jako jedynych ocalałych. Travis doznał oparzeń trzeciego stopnia na 65% ciała iw rezultacie spędził 11 tygodni w szpitalu. Przeszedł 27 operacji i prawie stracił stopę z powodu nasilenia oparzeń.

Gregg Deguire / Getty Images

Tragicznie Adam zginął samobójstwem niecały rok po incydencie, pozostawiając Travisa jako jedynego żyjącego ocalałego z katastrofy.

Nick Valinote / FilmMagic

Niedawno w 2018 roku Travis był hospitalizowany ponownie leczyć skrzepy krwi w jego ramionach. W tym czasie zdiagnozowano u niego również zakażenie gronkowcem i zakażenie skóry zwane cellulitem.

Angela Weiss / AFP przez Getty Images

BuzzFeed News skontaktował się z przedstawicielem w celu skomentowania.

Leave a Comment