Córka ujawnia przyczynę śmierci legendy kraju Naomi Judd | Krajowy

(CNN) – Ashley Judd i jej rodzina chcieli, aby świat usłyszał od nich, jak zmarła Naomi Judd.

Młodszy Judd pojawił się w wywiadzie z Diane Sawyer, która wyemitowała w czwartek program „Good Morning America”. Powiedziała, że ​​jej rodzina zgodziła się, że podzieliła przyczynę śmierci matki.

– Użyła broni – powiedział Ashley Judd. „Broń palna. Więc to jest informacja, którą bardzo nieprzyjemnie się dzielimy”.

Ona i jej siostra Wynonna Judd ogłosiły 30 kwietnia, że ​​straciły matkę „na chorobę psychiczną”. Miała 76 lat.

Ashley Judd powiedziała, że ​​ona i jej rodzina chcą rzucić światło na chorobę psychiczną, wyjaśniając, że „ważne jest, aby odróżnić ukochaną osobę od choroby”.

„Kiedy mówimy o chorobie psychicznej, bardzo ważne jest, aby być jasnym i odróżniać naszych bliskich od choroby” – powiedział Judd w wywiadzie. “To kłamstwo. To dzikie. I wiesz, moja matka, nasza matka, nie mogła wytrzymać, dopóki nie została wprowadzona do Galerii Sław przez swoich rówieśników. To znaczy, taki jest poziom katastrofy tego, co się w niej działo, bo bariera między – szacunkiem, jakim ją otaczali, nie mogła przeniknąć do jej serca. A kłamstwo, które powiedziała jej choroba, było tak przekonujące ”.

Naomi Judd otwarcie pisała o swojej depresji i niepokoju w swoim pamiętniku „Rzeka czasu”, a córka Ashley powiedziała, że ​​właśnie z tego powodu ceniła każdą chwilę spędzoną z matką.

„Naprawdę zaakceptowałem moją miłość, którą moja matka była w stanie mi dać, ponieważ wiedziałem, że jest delikatna” – powiedział Judd. „Więc kiedy obszedłem tyły ich domu i podszedłem do drzwi kuchennych, a ona powiedziała: ‘Tam jest moja ukochana, to jest moje dziecko’. I zapaliła się. Delektowałem się tymi chwilami ”.

Matka zmarła dzień przed tym, jak ona i jej córka Wynonna, która tworzyła duet muzyki country The Judds, zostały wprowadzone do Country Music Hall of Fame.

Ashley Judd powiedziała, że ​​jej matka „nie mogła wytrzymać”, by zostać rozpoznaną przez rówieśników.

Naomi i Wynonna Judd zdobyły 14 punktów. 1 piosenki w karierze, która trwała prawie trzy dekady. Rudowłosy duet połączył tradycyjne Appalachskie dźwięki bluegrass z wypolerowanymi stylami popu, zdobywając hit za hitem w latach 80. Wynonna poprowadziła duet swoim potężnym wokalem, podczas gdy Naomi zapewniła harmonię i stylowy wygląd na scenie.

Judds wydali sześć albumów studyjnych i EPkę w latach 1984-1991 i zdobyli dziewięć nagród Country Music Association i siedem z Academy of Country Music. Zdobyli łącznie pięć nagród Grammy za hity takie jak „Why Not Me” i „Daj trochę miłości”, a Naomi zdobyła szóstą Grammy za napisanie „Love Can Build a Bridge”.

Kliknij tutaj, aby posłuchać Love Can Build A Bridge: Best Of The Judds – https://TheJudds.lnk.to/BestOfTheJudds


W niedzielę 15 maja o godzinie 18:00 (wschodnia) w Audytorium Rymana w Nashville zaplanowano memoriał. Będzie transmitowany w telewizji CMT.

„Szczerze mamy zaszczyt współpracować z Wynonną i Ashley, aby zaprezentować tę żywą celebrację życia dla ich matki Naomi” oświadczenie o wydarzeniu przeczytane. Podczas gdy wszyscy nadal głęboko opłakujemy utratę tak legendarnej artystki, mamy zaszczyt upamiętnić jej dziedzictwo wraz ze społecznością country, jej przyjaciółmi, rodziną i legionami fanów na całym świecie w idealnym miejscu: The Mother Church of Country Music . To wydarzenie specjalne będzie celebrować jej ponadczasowy głos, niezapomnianego ducha i ogromny wpływ, jaki wywarła na nasz gatunek poprzez najlepszą formę leczenia, jaką mamy – muzykę.

Wykonawcy i występy specjalne zostaną ogłoszone w nadchodzących dniach.

Prawa autorskie 2022. WDRB Media i CNN. Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu. Wszelkie prawa zastrzeżone.

.

Leave a Comment