Czy każdy w College Baseball może pokonać Tennessee?

Zaledwie cztery tygodnie przed końcem sezonu regularnego, krajobraz uniwersytecki baseball zaczął się kształtować, gdy pretendenci oddzielają się od pretendentów.

Jednak jedna drużyna naprawdę oddzieliła się od pola i byłoby niespodzianką, gdyby w dowolnym momencie została znokautowana. Chociaż z diamentem może się zdarzyć wszystko.

Przyjrzyjmy się więc garstce drużyn gotowych do startu w Omaha i dodajmy kilka ciekawych dodatków do naszego portfolio.


Ulubione

Vols to nie. 1 drużyna w kraju i to nie jest debata. Mają niesamowite 38-3 i właśnie ustanowili rekord SEC za najlepszy początek gry na konferencji, osiągając 17-1 przeciwko rywalom SEC.

Ta płyta nie jest przypadkiem, ponieważ Wals mają talent w całym diamentie.

Ich skład jest tak zniechęcający, jak się pojawia. Za trzecią gwiazdą, Treyem Lipscombem, prowadzą kraj z 93 osobami korzystającymi z domów, a Lipscomb ma 16 z nich.

Jednak nie są to tylko ociężale. Zajmują również 18. miejsce w średniej mrugnięcia, piąte w OBP i piąte w zdobytych runach.

Jeśli uważasz, że ich skład jest imponujący, spójrz tylko na to, co zrobił zespół pitchingowy. Tennessee prowadzi kraj w zespole ERA z wynikiem 2.02 za trzema najlepszymi ramionami, jakie zobaczysz w tym roku. Chase Burns, Chase Dollander i Drew Beam byli prawie nie do pokonania w tym sezonie, łącząc za .163 BAA.

Aha, i nie zapominajmy, że bullpen ma najlepszy bliższy w kraju Ben Joyce, który regularnie trafia 104 mil na godzinę na pistolet.

Ta drużyna z Tennessee jest wyjątkowa i szkoda byłoby, gdyby nie mogła zakończyć sezonu tytułem i umocnić swoją pozycję jednej z najlepszych uniwersyteckich drużyn baseballowych wszechczasów.

Z punktu widzenia zakładów, wartość zniknęła od dłuższego czasu, ponieważ wydłużony bieg Volsów uczynił ich tylko większymi faworytami. Jeśli masz bilet przed kwietniem, siedzisz teraz całkiem ładnie.


Bobry zostały zamknięte jako Nie. 2 drużyny w kraju już od jakiegoś czasu, ale szanse pokazują, jak duża jest przepaść między nimi a Volsami.

Ich rekord 32-8 nie jest niczym szyderczym, ponieważ Oregon State to bardzo wszechstronny zespół, który plasuje się w pierwszej 20 w średniej drużynowej mrugnięcia i ERA.

Jednak to, co daje OSU przewagę, to jego obrona. Bobry prowadzą naród w procentach polowych.

Oregon State i Tennessee to jedyne dwie drużyny, które wydają się być blokadą, aby dotrzeć do Omaha. Jednak Beav może być bardzo bezpiecznym elementem, ponieważ można je zabezpieczyć, gdy znajdą się głęboko w CWS.


Kursy na faworyta przedsezonowego mogą mieć tutaj pewną wartość.

Longhornowie otworzyli sezon jako +750 faworytów do zdobycia krajowego tytułu. Jednak kilka niepokojów i krytyczna kontuzja osłabiły tę perspektywę.

Ich obraza jest nadal tym, czego wszyscy się spodziewali. Ivan Melendez ma remis w krajowej czołówce wśród gospodarzy i prowadził elitarny skład Longhorn. Teksas zajmuje trzecie miejsce pod względem średniej mrugnięcia, piąte w przypadku osób korzystających z domów i dwunaste w zdobytych runach.

Chociaż nie ma pytań co do składu, to rotacja w Teksasie spowodowała czkawkę. Utrata Tannera Witta okazała się wielkim ciosem, ponieważ Longhornowie muszą jeszcze znaleźć konsekwencję za Pete Hansenem.

Texas będzie drużyną, której trzeba będzie obserwować w przyszłości – skład może się zmierzyć z najlepszymi z nich. Ale czy potrafi wielokrotnie przewyższać zespoły?

Nie zapominajmy, że Longhornowie odnieśli zwycięstwo nad Tennessee, więc ich pułap jest tak wysoki, jak każdy, pomimo nieszczęść.

Bob Levey / Getty Images. N/z: dzban z Teksasu Pete Hansen.

Niedoceniani rywale

Zespoły, które są niedoceniane na rynku, będą generalnie miały jedną wspólną cechę: świetny pitching. Jednak Irlandczycy udowodnili, że są czymś więcej niż tylko stosem wspaniałej broni.

Ich personel, kierowany przez Johna Michaela Bertranda, był wybitny, zajmując 13. miejsce w kraju w zespole ERA. Ich doskonałe miotanie dało im odskocznię, gdy nietoperze są zimne, ale ich skład stawił czoła elitarnej konkurencji w tym sezonie.

Notre Dame ogarnęła stan Floryda, Wake Forest i Clemson. Zajęło również dwie gry z NC State po zdobyciu 19 serii w serii.

Droga Irlandczyków do Omaha może być trudna, ale nie śpij na nich.


Podobnie jak Irlandczycy, to, co sprawia, że ​​Zags są niebezpieczne, to ich rotacja. Jak na moje pieniądze, Zags mają najlepszą rotację trzech osób w kraju za Tennessee.

Chociaż William Kempner nie wrócił po kontuzji, jest nadzieja, że ​​powróci w tym sezonie i przywróci trójgłowego potwora Zagsów.

Gabriel Hughes ma jedne z najlepszych zawodników w kraju i zajmuje piąte miejsce w kraju w strajku, utrzymując jednocześnie 2,42 ERA i 0,187 BAA.

Za nim stoi Trystan Vrieling, który jest równie paskudny. Zgarnął 83 strajki w 61 rundach pracy i ma 3,38 ERA.

Ostatni to Kempner, który od początku marca dochodzi do siebie po kontuzji palca. Był bardzo imponujący, gdy był zdrowy, szczycąc się ERA 1,69 w trzech startach i .218 BAA.

Ta trójka połączyła się w fascynujący zamach stanu Oklahoma w marcu, kiedy ogłosili swoją obecność na scenie krajowej. Od tego czasu nie zrobili nic poza zdominowaniem WCC, a nawet podzielili serię z Oregon State w Corvallis.

Jeśli Kempner zdoła wrócić przed końcem sezonu, Zags są prawdziwym czarnym koniem.

Leave a Comment