Danny Roberts znalazł „zamknięcie” z byłym Paulem Dillem w „Homecoming”

Gwiazda „The Real World: New Orleans” Danny Roberts w końcu znalazła „zamknięcie” z byłym chłopakiem Paulem Dillem po ponownym połączeniu Ponowne uruchomienie programu Paramount + „Homecoming” kultowego serialu reality show MTV.

„Szczerze mówiąc, faktycznie się temu sprzeciwiłem. Nie chciałem widzieć Paula, nie chciałem tego ponownie odwiedzać ”- mówi Roberts, 44 lata, Six w ekskluzywnym wywiadzie. „Produkcja na to naciskała, ale jestem naprawdę wdzięczna, że ​​to zrobili”.

Rozwija: „Ponieważ zakończyło się to pozytywnym zakończeniem. Myślę [Paul] naprawdę chciałem przyjść i naprawdę przeprosić za wiele z tego, co się wydarzyło [in our relationship]. Cieszę się, że to wszystko się stało ”.

Kiedy rodowity Georgia przybył do The Big Easy w 2000 roku w wieku 22 lat, urzekł fanów swoim wyglądem, charyzmatyczną osobowością i racjonalnym podejściem do rozwiązywania konfliktów w Belfort. Ale kamieniem probierczym czasu Robertsa w serialu była jego chęć omówienia swoich doświadczeń jako geja w Ameryce.

Danny Roberts włączony
Gwiazda „The Real World: New Orleans” Danny Roberts opowiada o swoim związku z Paulem Dillem w ekskluzywnym wywiadzie dla Page Six.
ROZRYWKA MTV

Zwracając uwagę na swój związek z Dillem – kapitanem armii amerykańskiej, który zgodził się filmować, o ile jego twarz była zabezpieczona – Roberts nieumyślnie stał się wzorem dla ruchu przeciwko polityce „Nie pytaj, nie mów” administracji Clintona, która zakazała geje od otwartej służby w wojsku.

“[Some] nazwij to odważnym. Może nazywam to wtedy młodym, naiwnym, zakochanym i zakochanym? Byłem wtedy w tej chwili, nie myśląc o długoterminowych konsekwencjach ”- powiedział Roberts, którego orędownictwo na rzecz społeczności LGBTQIA + trwa do dziś.

„Nie myślisz o tym, jak zamierzasz być tą osobą i reprezentować tę kwestię przez większość swojego życia”.

Pomimo pozytywnego wpływu, jaki jego przełomowy występ „Real World” wywarł na młodych gejów, Roberts mówi, że następstwa jego doświadczenia z reality TV tylko utrudniły randkowanie z Dillem.

Para mogła zainspirować znaczące rozmowy na temat akceptacji w dzielącym społeczno-politycznym klimacie, ale „DADT” pozostanie w pełnej mocy przez cały czas trwania ich związku. (Były prezydent Barack Obama uchylił ją w 2011 r.)

Danny Roberts włączony
Roberts znalazł „zamknięcie” z Dillem, gdy ponownie spotkali się podczas ponownego uruchomienia programu „Homecoming” Paramount +.
MTVE

„To negatywnie wpłynęło na nasze życie. Był jeszcze w wojsku. Jak na ironię, musiałem wrócić do szafy na wiele sposobów i żyć z nim w tajemnicy przez lata ”- mówi Roberts, który zerwał z Dillem w 2006 roku.

„To była większość moich dwudziestolatków” – zauważa. „Tak więc pod wieloma względami czuję, że wiele moich wcześniejszych dorosłości zostało mi skradzionych. Po prostu nie miałem pojęcia, w co się wtedy pakuję”.

Roberts również nie miał pojęcia, w co się pakuje, kiedy w końcu zgodził się ponownie nawiązać kontakt z Dillem przed kamerą 15 lat później.

“Będę szczery. Właściwie nie chciałem go widzieć. Skończyło się na szaleńczo kwaśnym tonie. Mogę teraz spojrzeć wstecz jako mądrzejszy dorosły i zdać sobie sprawę, że tak wiele z tego, co działo się w naszym związku, było poza nami i naszą kontrolą ”, zastanawia się.

„Ale to był pierwszy raz, kiedy mogliśmy usiąść i porozmawiać poza tym, zobaczyć to z daleka i zdać sobie sprawę, że tak wiele z tego nie dotyczy nas. Chodziło o okoliczności. To przyniosło dużo spokoju ”.

Obsada
Roberts pojawia się w „Homecoming” z członkami obsady Mattem Smithem, Davidem „Tokyo” Broomem, Kelley Limp, Julie Stoffer, Jamiem Murrayem i Melissą Beck.
ROZRYWKA MTV

Roberts mówi, że Dill – który ujawnił swoją twarz po raz pierwszy w 2004 roku w programie MTV News poświęconym niebezpieczeństwu „DADT” – zasługuje na „wielkie uznanie” za podzielenie się swoją historią na początku lat i dzisiaj.

„To on postawił na szali swoje życie i karierę. A tak przy okazji, widząc go w tym, po raz pierwszy od 15 lat widziałem jego twarz lub rozmawiałem z nim ”- mówi. „Więc to była całkiem poważna sprawa”.

Miesiące po zakończeniu produkcji „Homecoming” Roberts mówi Page Six, że nie jest pewien, jak postąpić z Dillem.

„Myślę, że minęło dużo czasu w życiu i myślę, że jesteśmy w bardzo różnych miejscach” – mówi. „Nie wiem, kim jesteśmy. Szczerze mówiąc, nie wiem, czy na pewno chcę go już w swoim życiu.”

Roberts – który dzieli swoją córkę, 6-letnią Naiya Sage, z byłym mężem Wesem Pererią – obecnie dzieli swój czas między Nowy Jork i wiejski Vermont, gdzie ma domek i spotyka się z kimś nowym.

Danny Roberts włączony
Dzisiaj Roberts dzieli swój czas między Nowy Jork a wiejskie Vermont, gdzie ma domek i spotyka się z kimś nowym.
ROZRYWKA MTV

„Poznałem faceta i widujemy się od około półtora roku. Prowadzi dużą farmę mleczną [in Vermont]więc teraz jest to zupełnie inne życie ”, mówi, dodając, że jego chroniczny„ pociąg do narcyzów ”ustąpił.

„Nauczyłem się, że pociągają mnie długoterminowe relacje. Większość mojego dorosłego życia spędziłem w parach” – wyjaśnia Roberts. „A podczas tych podróży nauczyłem się również, że w naturalny sposób pociągają mnie narcyzy. Narcyzy ciągną do mnie. Nauczyłem się biegać tak szybko, jak potrafię od narcyzów ”.

„The Real World Homecoming: New Orleans” jest dostępny do streamowania w Paramount +. Nowe odcinki pojawiają się w środy.

.

Leave a Comment