Depp ponownie zajmuje stanowisko świadka, nazywa zarzuty Hearda szalonymi

KOŚCIÓŁ UPADÓW, Va. (AP) – Johnny Depp nazwał oskarżenia swojej byłej żony o wykorzystywanie seksualne i fizyczne „szaleństwem” w środę, kiedy wrócił na stanowisko świadka w swoim procesie o zniesławienie przeciwko Amber Heard.

„Śmieszne, upokarzające, śmieszne, bolesne, dzikie, niewiarygodnie brutalne, okrutne i wszystkie fałszywe” – powiedział Depp zapytany o swoją reakcję na wysłuchanie zarzutów Hearda, kiedy testowała wcześniej w procesie.

Depp zeznawał w środę jako świadek obalania – obaj i słyszałem każdy zeznawał obszernie wcześniej w procesie.

Udzielił pewnych konkretnych odpowiedzi na niektóre konkretne zarzuty wysunięte przez Heard, a także jej siostrę, Whitney Henriquez, która dostarczyła jedne z najsilniej potwierdzających zeznań Hearda..

Swoje zeznania zakończył ostatecznym zaprzeczeniem zarzutów.

„Nigdy w życiu nie popełniłem seksualnego pobicia, fizycznego znęcania się, wszystkich tych dziwacznych, oburzających historii o tym, jak popełniałem te rzeczy” – powiedział. „I żyję z tym przez sześć lat i czekam, aby móc wydobyć prawdę”.

Powiedział, że „niezależnie od tego, co się wydarzy, dotarłem tutaj i powiedziałem prawdę i wypowiedziałem się o tym, co noszę na plecach, niechętnie przez sześć lat”.

Podczas przesłuchania przysięgli widzieli wiadomości tekstowe z telefonu Deppa do jego asystenta, w których używał wulgarnych określeń w odniesieniu do narządów płciowych kobiety i mówili: „POTRZEBUJĘ. CHCĘ. BIORĘ. “

Kiedy prawnicy Hearda zapytali, czy wiadomość tekstowa pokazuje, że Depp wierzy, że może domagać się praw własności do kobiety, której pragnie, Depp zaprzeczył, że napisał wiadomość.

„Nie mam tego rodzaju pychy” – powiedział, sugerując, że tekst był sfałszowany lub ktoś mógł zarekwirować jego telefon. – To dość groteskowe.

Depp pozywa Heard do sądu okręgowego hrabstwa Fairfax za artykuł z grudnia 2018 r., który napisała w The Washington Post, opisując siebie jako „osobę publiczną reprezentującą przemoc domową”. Jego prawnicy twierdzą, że artykuł został zniesławiony, mimo że nigdy nie wymienił jego nazwiska.

Depp zaprzeczył, że kiedykolwiek uderzył Heard i mówi, że była sprawcą przemocy w związku. Heard zeznała o ponad tuzinie oddzielnych przypadków fizycznego znęcania się, o których mówi, że cierpiała z rąk Deppa.

Depp zakwestionował również twierdzenie Heard, że Depp nie miał nic wspólnego z uzyskaniem jej roli w przeboju superbohatera „Aquaman”. Kiedy Heard zeznawał, była wyraźnie urażona przez pytanie prawników Deppa sugerujące, że Depp dostała swoją rolę.

Depp powiedział jednak, że po przesłuchaniu Heard do roli rozmawiał ze studiem w jej imieniu. Zabroniono mu omawiania szczegółów swoich rozmów, gdy prawnicy Hearda sprzeciwili się, ale powiedzieli, że „ostatecznie dostała tę pracę, więc miejmy nadzieję, że do pewnego stopnia ograniczyłem ich zmartwienia”.

Jednak podczas przesłuchania jurorzy zobaczyli wiadomość tekstową wysłaną po tym, jak Heard złożył wniosek o rozwód, w którym Depp powiedział swojej siostrze „Chcę, aby zastąpiono ją w tym filmie WB (Warner Bros.)”.

Mimo to, kiedy prawnik Hearda, J. Benjamin Rottenborn, zapytał Deppa, czy próbował wyrzucić Hearda z „Aquamana”, zaprzeczył. Powiedział zamiast tego, że po prostu czuł się zobowiązany do poinformowania studia, „że to się skończy brzydko”, jeśli zatrzymają Hearda w filmie.

Również w środę supermodelka Kate Moss, była dziewczyna Deppa, zaprzeczyła, że ​​​​była kiedykolwiek popchnięta lub zamordowana przez Deppa w trakcie ich związku.

Moss również zeznawał jako świadek obalania. Heard, w swoim zeznaniu, nawiązała do Moss i pogłoski, że Depp zepchnął Mossa ze schodów, kiedy się spotykali.

Moss, w zeznaniach dostarczonych przez łącze wideo, powiedział, że Depp nigdy jej nie zaatakował. Powiedziała, że ​​raz zeszła ze schodów po burzy w kurorcie na Jamajce i że Depp przyszedł jej z pomocą.

Zeznawała krócej niż 5 minut i nie była przesłuchiwana.

Depp również odniósł się do oskarżenia w swoim zeznaniu, mówiąc, że stało się tak, jak powiedział Moss. Powiedział, że opowiedział historię o Moss Heard wiele lat temu i „Pani. Heard wzięła tę historię i zmieniła ją w bardzo brzydki incydent, wszystko w jej umyśle ”.

.

Leave a Comment