Dla Bucka Showaltera marynarze reprezentują wszystko, co mogło być

Buck Showalter niósł nietoperza, gdy szedł pośpiesznie krokiem i spojrzeniem Nie przeszkadzać, kierując się do wykopanego tunelu, który zabrałby go na kolejne spotkanie przed kolejną serią.

Tak, to był tylko kolejny mecz z drużyną American League w parku National League w mglisty piątkowy wieczór w maju i ostatecznie dość bezsensowna przegrana 2-1, nawet z Maxem Scherzerem na skoczni. Mets nadal dominują w swojej dywizji i nadal są jedyną drużyną w baseballu, która nie przegrała serii.

Ale dla ich lidera Seattle nigdy nie może być naprawdę nieokreślonym zespołem po drugiej stronie pola. W innym czasie i miejscu w Nowym Jorku Mariners byli przeciwnikami, którzy zmienili życie Bucka Showaltera.

Więc po zatrzymaniu się i utrzymywaniu, że nie myślał już zbyt wiele o epickiej serii najlepszych z pięciu AL Division, którą jego Yankees przegrali z Mariners w 1995 roku, że nie miał wystarczająco dużo czasu w dniu otwarcia serii (i po utracie łapacza Jamesa McCanna na kontuzję) zastanawiając się nad dawną porażką w play-off, wspomnienia go ogarnęły. Gdyby jego Yankees wygrali ten mecz 5 w Kingdome i awansowali do ALCS, Showalter mógłby nie zostać wyrzucony z pracy przez George’a Steinbrennera.

Showalter mógł wygrać dwa lub trzy z tych czterech mistrzostw, które jego następca, Joe Torre, zdobył w ciągu następnych pięciu lat.

„Złamało mi serce; uwierz mi, nie chciałem odejść ”- powiedział kierownik Mets dla The Post. „Byłem tam przez 19 lat, ale przypomniałem sobie jedną rzecz, którą mój tata powiedział mi przez te lata. Powiedział mi: „Przyjdzie taki czas w twoim życiu, kiedy będziesz musiał stanąć i stanąć, a to będzie naprawdę bolesne”. ”

Buck Showalter, po prawej, i George Steinbrenner
Buck Showalter, po prawej, i George Steinbrenner
AP

Showalter postawił to bolesne stanowisko w imieniu niektórych trenerów, których Steinbrenner chciał usunąć. Właściciel Yankees zaproponował swojemu menedżerowi dwuletni kontrakt na powrót, ale umowa była uzależniona od zwolnień lojalistów Showaltera, w tym Glenna Sherlocka, obecnie trenera ławkowego Mets.

Buck nie zamierzał poświęcać swoich przyjaciół, aby zachować wymarzoną pracę.

„Pamiętam, jak moja żona odchodziła” Co robisz? Jesteś tego pewien? ‘ Showalter przypomniał. „Nic nie mieliśmy. Powiedziałem: „Hej, czy byliśmy szczęśliwi, kiedy zarządzałem w Albany? Czy płaciliśmy rachunki? Czy wychodziliśmy na zero? Sędziowałem sześć wieczorów w tygodniu i powiedziałem: „Wszystko będzie dobrze”. ”

Sherlock podążył za Showalterem do Arizony, aby pracować dla rozszerzenia Diamondbacks, który nie pojawił się na boisku aż do 1998 roku. Opuścił także Pittsburgh cztery miesiące temu, aby ponownie podążać za Showalterem, tym razem do Queens. Sherlock po raz pierwszy pracował dla Showaltera w systemie Yankees w 1989 roku, jako zawodnik/trener w Albany. Kiedy skończył rzucać w piątek, Sherlock przypomniał sobie, że chciał uczyć się od mistrza strategii, którego opanowanie podstaw zdobyło szacunek graczy.

„Buck zawsze myśli o perspektywie graczy io tym, co jest dla nich najlepsze” – powiedział Sherlock. „Nawet podczas wiosennych treningów, kiedy robimy harmonogram, myśli o najlepszym sposobie rotacji io tym, co będzie najlepsze dla graczy, gdy przechodzimy z pola na pole.

„Zawsze zwraca uwagę na szczegóły i jest bardzo zorientowany na obronę. …Kiedy byliśmy w Waszyngtonie [on Thursday] i zdobyliśmy te dwie aukcje na trzeciej bazie, Buck natychmiast mówi do mnie: „Co cię wyróżniało w tej grze?”. I wiem, że myśli o Starling Marte wspierającej sztukę. „To ważne dla Bucka, a ponieważ jest ważne dla niego, jest ważne dla naszych graczy”.

Buck Showalter
Buck Showalter
AP

Sherlock powiedział, że jego szef oddziela się od większości jego rówieśników po tej konkretnej stronie piłki.

„W wielu zespołach, w których byłem, będzie wyznaczony trener, który będzie kierował obroną zespołu” – powiedział. „W naszej sytuacji Buck kieruje całą obroną drużyny. Jest na boisku, kieruje nim. Myślę, że gracze to widzą i wiedzą, że wie, gdzie powinni być przez cały czas, i to im się odbija ”.

Wszystkie te lata później, po tym, jak sprawy źle się skończyły na Bronksie, Sherlock powiedział, że „wiele znaczyło, że Buck wspierał nas”, gdy Steinbrenner domagał się zmiany.

„Aby wrócił do Nowego Jorku i wygrał [a championship] zatoczyć pełne koło, to byłoby niewiarygodne ”- powiedział Sherlock. „Nie sądzę, abyś mógł to napisać lepiej i do tego wszyscy dążymy”.

Yankees, którzy zajęli pierwsze miejsce w Showalter, zostali okradzeni z szansy zdobycia tytułu w 1994 roku, kiedy World Series został odwołany z powodu walk robotniczych. W następnym roku poprowadził Yankees do ich pierwszego występu poza sezonem od 14 lat, ale odmówiła mu drużyna z Seattle, w skład której wchodził Joe Cora, obecnie jego trener z trzeciej bazy, który wrócił do domu i rozpoczął zwycięski 11-ty rajd w meczu 5 .

„Nazywał się wtedy Joey Blankin ‘Cora” – powiedział w piątek Showalter. „Ciągle mi o tym przypomina, więc pozwoliłem mu pokazać to raz na wiosnę, żeby się dobrze poczuł.

„Ale to, co najbardziej wyciągnąłem z tej serii, to fakt, że ludzie powiedzieli, że ożywiło to ich miłość do gry. To dla mnie dumna chwila. Próbuję się nad tym zatrzymać ”.

Zwłaszcza że Marines w mieście, przypominając Showalterowi, co mogło się wydarzyć.

.

Leave a Comment