Dodgers, mundury Royals Jackie Robinson, aby pomóc muzeum Negro Leagues

Kiedy Spryciarze zagrają w Royals w przyszły weekend w Kansas City, środkowym meczu serii, w sobotę 13 sierpnia obie drużyny będą nosić mundury z przeszłością, nawiązujące do Jackie Robinson, a dochody trafią do Muzeum Baseballu Negro Leagues.

Z komunikat prasowy muzeum:

Royals będą nosić stroje domowe Kansas City Monarchs z 1945 roku, a Dodgersi będą nosić stroje wyjazdowe Brooklyn Dodgers z 1955 roku. Obie drużyny będą miały koszulki sportowe, które nosiłby legendarny Jackie Robinson.

Po meczu obie drużyny sprzedają na aukcjach koszulki, czapki, hełmy i inne przedmioty noszone podczas gry, a dochód zostanie przekazany do Muzeum Baseballu Negro Leagues.

Robinson grał dla Monarchs w 1945 roku, osiągając .375/.449/.600 w 34 znanych meczach w najlepszym wieku w wieku 26 lat, dwa lata przed debiutem w Dodgers.

Oto spojrzenie na stroje Monarchs na mecz 13 sierpnia, start o 16:10 czasu PT w Kansas City.

Spinki do mankietów

Justin Klugh na Baseball Prospectus powiedział, że Vin Scully sprawił, że każde słowo się liczy: „Nadawca opowiada, co się dzieje, ale narrator może przekopać archiwa poruszonej ludzkości, aby nadać sens pustym chwilom, zamieniając kieszenie martwego powietrza w więcej życia dla reszty z nas”.

Eric Nussbaum w Slate nazwał Scully „najbardziej czystym fanem baseballu na świecie””i zauważył, jak poczucie zachwytu i podziwu Scully’ego przeszło z pokolenia na pokolenie:

W tym tygodniu zdałem sobie również sprawę, że oglądanie gier z Scully uczyniło mnie lepszym dziennikarzem i pisarzem. Zmienił przelotnych Dodgersów, takich jak Chad Fonville i Omar Daal, w pełnoprawne postacie mojej młodości nie tylko dlatego, że byli w mojej ulubionej drużynie baseballowej, ale dlatego, że jego oczami również widziałem ich jako ludzi. Jako pisarz staram się być empatyczny. Staram się być otwarty na piękno i grozę świata. Staram się nie być cynicznym lub znudzonym rzeczami, nie mam się czym nudzić.

Fabian Ardaya w The Athletic podsumował piątkowe uroczystości ku czci Scully’ego, w tym ten cytat przed grą Dave’a Robertsa: „Jeden z największych, jeśli nie największy, Dodger wszechczasów. On jest łącznikiem. On jest łącznikiem, tkaniną od fanów do organizacji. Myślę, że jeśli spojrzysz na 60 lat baseballu Dodgera. Gracze się zmieniają, drużyny są inne. Ale on był jedynym stałym… Był rodzajem wątku.”

Stary przyjaciel Jesse Chavez, który rozbił się dla Dodgersów w 2016 roku, został we wtorek sprzedany przez Atlantę do Aniołów, dołączając do swojej trzeciej drużyny w tym sezonie. Matt Monaghan na MLB.com zbadał podróże Chaveza, i okazało się, że dziesięciokrotność transakcji Chaveza to najwięcej w historii MLB. Dawid Roth napisał o Chavez Friday w Defectorzauważając, że mimo całego ruchu wciąż jest tylko rozbił się dla dziewięciu głównych zespołów ligowych. „Większość zespołów, które zatrudniały Chaveza, uznała za stosowne zatrudnić go więcej niż raz” – napisał Roth.

Bio Sam gość w podkaście FnA w AM 570 w piątekrozmawiając z Adamem Auslundem o Vin Scully, terminie handlowym Dodgersów i serii przeciwko Padres.

Leave a Comment