Drew Barrymore przeprasza za uwagi procesowe Johnny’ego Deppa-Amber Hearda

Drew Barrymore przeprasza, że ​​żartuje z zarzutów przemocy domowej, które pojawiły się w Johnny Depp-Amber Heard proces o zniesławienie.

„Dotarło do mnie, że obraziłem ludzi, lekceważąc Johnny’ego Deppa i Amber Heard, i za to chcę tylko głęboko przeprosić”, 47-letni gospodarz talk-show zaczął w jednominutowy film opublikowany na jej Instagramie Niedziela.

Barrymore powiedziała, że ​​docenia tych, którzy ją krytykowali, ponieważ „może to być dla mnie moment, w którym można się nauczyć, jak posuwam się naprzód i jak się zachowuję”.

„Mogę być bardziej rozważną i lepszą osobą idącą do przodu, ponieważ wszystko, czego chcę, to być dobrą osobą” – dodała.

„Bardzo doceniam głębię tego i będę się rozwijał i zmieniał z tego… I dziękuję wszystkim za pomoc w rozwoju i uczenie mnie. Dziękuję Ci. “

Drew Barrymore przemawia w swoim filmie z przeprosinami.
Drew Barrymore przeprosił za „lekceważenie” zarzutów o nadużycia w procesie Johnny’ego Deppa o zniesławienie przeciwko Amber Heard.
drewbarrymore / Instagram

Podczas piątkowego odcinka „The Drew Barrymore Show” Barrymore przekomarzał się z gościem Anthonym Andersonem na temat bardzo nagłośnionego procesu.

„To jak jedna warstwa szaleństwa – to siedmiowarstwowy upad szaleństwa”, gwiazda „Never Been Kissed” z uśmieszkiem na twarzy, powiedziała o rewelacjach w sprawie, powodując, że publiczność wybuchnęła śmiechem .

Anderson dodał: „To naprawdę niesamowite po prostu usiąść i przeczytać transkrypcje tego, co sobie nawzajem zrobili!”

Barrymore powiedziała, że ​​co wieczór nadrabia zaległości na rozprawie i zapytała: „A co powiesz na spalone ciało? A dlaczego Honda Civic?, ” odwoływanie się do wiadomości tekstowej 58-letni Depp wysłał przyjacielowi, jak ma nadzieję, że „gnijące zwłoki Hearda rozkładają się w pierdolonym bagażniku Hondy Civic”.

Johnny Depp robił poważną minę, gdy był na trybunie.
Depp pozywa Hearda, lat 36, w związku z zarzutami, które poczyniła na jego temat w artykule z 2018 roku w Washing Post.
POOL / AFP przez Getty Images

Następnie Barrymore nazwał proces „tak fascynującym” i podsumował: „Wiem, że to prawdziwe życie dwojga ludzi i wiem, jak to jest, gdy twoje życie jest wystawione publicznie. Rozumiem wszystkie uczucia, ale w rzeczywistości oferują te informacje ”.

Fani Deppa zalali Instagram Barrymore hashtagiem #JusticeforJohnnyDepp, który był powszechnie używany do wspierania gwiazdy „Piraci z Karaibów”.

Jedna osoba również skomentowała: „Przestań wyśmiewać się z ofiar przemocy domowej”.

Amber Heard podczas procesu przeciwko Johnny'emu Deppowi.
Heard zwolniła swój zespół PR z powodu strumienia „złych nagłówków” na jej temat podczas procesu.
POOL / AFP przez Getty Images

Tymczasem na Twitterze kilka osób wskazało, że uważają, że Barrymore podkreśla podwójne standardy, gdy mężczyźni wypowiadają się przeciwko kobietom, jeśli chodzi o nadużycia.

„Drew Barrymore żartuje z Johnny’ego Deppa, a potem ludzie zastanawiają się, dlaczego mężczyźni nie mówią o nadużyciach, ludzie robią z tego żart …… przynajmniej Barreymore jest krytykowany” – napisał na Twitterze użytkownik.

Inny zgodził się: „Bardzo rozczarowany faktem, że @DrewBarrymore dała jej przeszłość z substancjami i znajomością Johnny’ego Deppa.

„Żałuję, że nie oddałaby tej sprawie takiego samego szacunku, jak wtedy, gdy Even [sic] Rachel Wood była w swoim programie. Czy ma to na uwadze tylko kobiety, które twierdzą, że DV? ”

Evan Rachel Wood, która… oskarżył kumpla Deppa, Marilyna Mansona, o wykorzystywanie seksualnepojawił się w programie Barrymore’s w marcu.

Gwiazda „50 pierwszych randek” prowadził ten wywiad z empatią, ostrzegając publiczność w tamtym czasie, aby zwracała uwagę na młodych widzów i że może to być „wyzwalające” dla innych ofiar przemocy, ale czuła, że ​​to „bardzo ważna historia do podzielenia się”.

.

Leave a Comment