Filmy do streamowania i telewizja do obejrzenia 4 lipca 2022 r.

Niezależnie od tego, czy jesteś na rodzinnych wakacjach na plaży, oglądasz fajerwerki, czy po prostu odpoczywasz w domu, możesz oglądać i przesyłać strumieniowo mnóstwo filmów, programów telewizyjnych i programów specjalnych.

Oto Twój niezbędny przewodnik oglądania na Dzień Niepodległości 2022.

„Piękna Ameryka”

Ten sześcioodcinkowy serial dokumentalny producentów „Planety Ziemi”, opowiadany przez Michaela B. Jordana, przygląda się z bliska geografii i malowniczym regionom USA, w tym górom na północnym zachodzie, parnym Południu, pustynnym Zachód i wszystko pomiędzy – z naciskiem na krajobrazy, dziką przyrodę i ludzi, którzy je utrzymują.

Gdzie oglądać: Disney+

Sowa w „Pięknej Ameryce”.
(National Geographic dla Disney+

“Gwiezdne Wojny”

Nie ma bardziej klasycznego niż to: maraton filmów „Gwiezdne wojny”, w tym „Nowa nadzieja”, „Imperium kontratakuje” i „Powrót Jedi” — dlaczego więc nie spędzić wolnego dnia z Lukiem Skywalkerem (Mark Hamill), Księżniczka Leia (Carrie Fisher) i Han Solo (Harrison Ford)?

Gdzie oglądać: TNT (10:30 do 19:00)

Luke Skywalker (Mark Hamill), Księżniczka Leia (Carrie Fisher) i Han Solo (Harrison Ford) w
Luke Skywalker (Mark Hamill), Księżniczka Leia (Carrie Fisher) i Han Solo (Harrison Ford) w „Gwiezdnych wojnach”.
©Lucasfilm Ltd./dzięki uprzejmości Everetta

“Szczęki”

Być może nie zdawałeś sobie z tego sprawy, ale horror Stevena Spielberga z 1975 roku rozgrywa się w weekend czwartego lipca, gdy wczasowicze z miasta przybywają do (fikcyjnego miasteczka na plaży Amity Island – tylko po to, by znaleźć czekającego wielkiego białego rekina Dużo krwi, suspensu i akcji (i oczywiście tego zabójczego rekina).

Gdzie oglądać: Paw

“Ich własna liga”

Odśwież film z 1992 roku, zanim wersja serialowa pojawi się w sierpniu. Gdy wysportowani mężczyźni z Ameryki odeszli na wojnę podczas II wojny światowej, powstaje całkowicie kobieca zawodowa liga baseballowa, w tym siostry Dottie Hinson (Geena Davis) i Kit Keller (Lori Petty) oraz trener Jimmy Dungan (Tom Hanks).

Gdzie oglądać: Najlepsze wideo

Geena Davis i Tom Hanks w
Geena Davis i Tom Hanks w „Własnej lidze”.
©Columbia Zdjęcia/Wigilia uprzejmości

„Spektakularne fajerwerki Macy 4 lipca”

Coroczne święto łączy fajerwerki na żywo i występy muzyczne. W tym roku pirotechnika rozpocznie się nad East River o 21:25. Wcześniej kilku znanych osobistości dołączy do programu telewizyjnego NBC, aby podzielić się swoimi historiami życia w Ameryce, w tym Craig Ferguson, Padma Lakshmi, Paulina Porizkova i Wolfgang Puck. W spektaklach muzycznych znajdą się m.in. Pitbull, 5 Seconds of Summer, Brett Eldrege i Carly Pearce.

Gdzie oglądać: NBC (20:00)

“Pan. Smith jedzie do Waszyngtonu”

Jeśli chcesz dostać się do oldschoolu, klasyczny film z 1939 r. (nominowany do 11 Oscarów) podąża za Jeffersonem Smithem (James Stewart), idealistą, który ostatecznie zostaje mianowany do Senatu USA. który znajduje korupcję, kiedy jedzie do Waszyngtonu. Tam senator Joseph Paine (Claude Rains) zostaje jego mentorem, ale nie jest tak szlachetny, jak sugeruje jego reputacja — a Smith musi przeciwstawić się złemu postępowaniu.

Gdzie oglądać: Najlepsze wideo

„Hamilton”

Wygrana w Tony sensacja Lin-Manuela Mirandy opowiada historię Ojca Założyciela Alexandra Hamiltona w elektryzujący, wywrotowy i nowoczesny sposób. Nagranie wideo na żywo obejmuje oryginalną obsadę: Miranda, Daveed Diggs, Jonathan Groff, Leslie Odom Jr.Anthony Ramos, Ariana DeBose i nie tylko.

Gdzie oglądać: Disney+

Lin-Manuel Miranda w
Lin-Manuel Miranda w „Hamiltonie”.
AP

„Dobry Lord Ptak”

Za mało ludzi dostroiło się do miniserialu dramatu historycznego 2020. Stworzony, wyprodukowany przez wykonawcę b, i z udziałem Ethana Hawke’a, toczy się w erze wojny secesyjnej i skupia się na jednej z najbardziej fascynujących i mało zrozumiałych postaci historycznych Ameryki: abolicjonistce Johnie Brownie (Hawke). Daveed Diggs zagra w roli Fredericka Douglassa i Wyatt Russell gra Generał Konfederacji JEB Stuart.

Gdzie oglądać: Czas na przedstawienie (na żądanie)

Joshua Caleb Johnson i Ethan Hawke w
Joshua Caleb Johnson i Ethan Hawke w „Ptaku dobrego Pana”.
©Showtime Networks Inc./Dzięki uprzejmości

.

Leave a Comment