GM James Kliknij na transakcje, Dusty Baker i World Series

Trey Mancini jest godzinę drogi od wysadzenia swojego pierwszego home runa jako Astro w Crawford Boxes w Minute Maid Park.

Christian Vázquez wkrótce poprowadzi José Urquidy’ego przez pięć bezskutecznych rund na drodze do kolejnego zwycięstwa u siebie, które przybliży liderów amerykańskiej ligi zachodniej do Yankees.

Seattle, Minnesota i Nowy Jork wykonały znaczące ruchy w gorączkowym terminie handlowym; San Diego było odzwierciedleniem superdrużyny NBA, dodając do przeboju młodego sluga Juana Soto. Astros Jamesa Clicka ponownie dotrzymał kroku najlepszym z Major League Baseball równoważenie potrzeb teraźniejszości z obietnicą przyszłości. Z trzema nowymi graczami dodanymi do listy Dusty’ego Bakera 2022 i popołudniową grą zaplanowaną przed wycieczką do Cleveland, pierwszą odpowiedzią Clicka jest wyznanie w formie żartu.

Może teraz może się trochę przespać. Może.

Następnie trzeci rok dyrektor generalny Astros wraca do pracy z najlepszym rekordem w AL do zgarnięcia, a październik jest coraz bliżej każdego dnia.

„Najtrudniejszą częścią tego jest dla mnie to, że musimy być inni niż byliśmy dwa lata temu, trzy lata temu. Ponieważ jeśli uruchomimy tylko ten sam program, wszyscy inni nadrobią zaległości” – powiedział Click, siedząc w apartamencie, z którego były GM Jeff Luhnow zwykł regularnie oglądać mecze Astros. „I tak to się męczy. Musisz zrezygnować z pomysłu, że „rozwiązujemy baseball”. Nigdy nie rozwiążesz baseballu. Ale musimy stale wyprzedzać nie tylko pozostałe 29 zespołów, ale i siebie.

Leave a Comment