Gracz Food Network Ariel Robinson oskarżony o zabicie przybranego dziecka Victorii „Tori” Rose Smith w zeznaniach

Ariel Robinson, zawodniczka Food Network oskarżona o zabicie swojej przybranej córki w ich domu w Karolinie Południowej, powiedziała w środę, że planuje zająć stanowisko w jej procesie o morderstwo, według lokalnych raportów.

30-letnia Robinson i jej 35-letni mąż Jerry „Austin” Robinson zostali aresztowani i oskarżeni o zabójstwo przez wykorzystywanie dzieci w styczniu 2021 r. po śmierci ich 3-letniej przybranej córki Victorii „Tori” Rose Smith , wynika z danych hrabstwa Greenville. Austin przyznał się do winy w zeszłym miesiącu do pomocy i podżegania do zabójstwa przez wykorzystywanie dzieci.

Proces Ariela Robinsona rozpoczął się w poniedziałek, a w środę zwycięzca 20. sezonu „Worst Cooks in America” powiedział sędzinie Letitii Verdin, że planuje sama zająć stanowisko. FOX Karolina.

Biuro koronera hrabstwa Greenville poinformowało, że w zeszłym roku Smith zmarł w wyniku urazów tępych, zgodnie z badaniami lekarskimi.

Prokuratorzy twierdzą, że Robinsonowie śmiertelnie pobili 3-latka w styczniu. 14, 2021, kiedy policja znalazła dziewczynę nieodpowiadającą w ich domu. Naczelny lekarz sądowy hrabstwa Greenville Michael Ward, patolog sądowy, zeznał, że maluch został pobity z taką siłą, że pękły jej naczynia krwionośne, umożliwiając gromadzenie się krwi w jej mięśniach i tkance tłuszczowej, co mogło doprowadzić do jej śmierci, poinformowała FOX Carolina.

Robinson i jej mąż zostali aresztowani i oskarżeni o zabójstwo z powodu wykorzystywania dzieci w styczniu 2021 roku.
Departament Policji w Simpsonville

„Jeśli stracimy wystarczającą ilość krwi, serce nie ma wystarczającej objętości do pompowania” – powiedział.

Austin powiedział wcześniej władzom, że śmiertelne pobicie pochodziło od Jana. 13, 2021, kiedy powiedział Tori zwymiotowała w drodze na nabożeństwo, a Ariel rozgniewała się na dziecko.

Świadkowie Jean Smith i Avery Santiago zeznali w środę, że widzieli Ariel i rozebraną Tori w kościelnej łazience, gdy Ariel próbowała umyć sukienkę dziewczynki w zlewie. Smith powiedziała, że ​​zapytała Ariel, czy Tori jest chora, a Ariel najwyraźniej powiedziała jej, że dziecko „je za dużo i sprawia, że ​​wymiotuje”, nazywając to „grą”.

Victoria Rose Smith uśmiecha się do kamery.
Victoria Rose Smith została pobita z taką siłą, że pękły jej naczynia krwionośne, umożliwiając gromadzenie się krwi w jej mięśniach i tłuszczu, zeznał patolog sądowy.
Instagram

Santiago zeznała, że ​​słyszała, jak Ariel mówi do Tori: „Och, zimno ci. Jesteś zimny. Dziewczyny, które sprawiają, że wymiotują, zasługują na chłód ”według FOX Carolina.

Austin, który we wtorek zajął stanowisko świadka, zeznał, że Ariel wpadnie w złość na nawyki żywieniowe Tori i pobije ją pasami lub drewnianym wiosłem.

„Czasami brałem kawałek (jej) jedzenia tylko po to, żeby jej pomóc”, zeznała 35-latka, poinformowała FOX Carolina.

Przypomniał sobie również ostatnią rozmowę, jaką odbył z Tori przed jej śmiercią.

„Leżała na łóżku” – zeznał Robinson. „Powiedziała mi, że mnie kocha, a ja powiedziałem: „Ja też cię kocham”. Powiedziałem: „Obiecuję, że to się nie powtórzy”. Powiedziała „OK”.

Airel, były nauczyciel, wygrał 25 000 dolarów po wygraniu konkursu Food Network, w którym kucharze amatorzy mierzą się ze sobą w serii wyzwań kulinarnych nadzorowanych przez znanych szefów kuchni. Ostateczny termin zgłoszone.

Odcinki z jej sezonu nie są już dostępne do streamowania na platformach internetowych Food Network, w tym Discovery +, Hulu i YouTube.

W wątku na Twitterze opublikowanym 6 stycznia Robinson powiedziała, że ​​chociaż jej czarno-białe dzieci były traktowane tak samo w jej domu, „nie będzie” tak, gdy wyjdą do prawdziwego świata.

„Szkoda, że ​​jako dumna mama 4 pięknych chłopców, nie mogę ich uchronić przed rzeczywistością i złem tego świata, gdy wyjdą z domu. Jednak będę walczyć i używać swojego głosu, aby coś zmienić. Aby przynieść świadomość i zmienić, aby pewnego dnia ta zmiana nadeszła ”- kontynuowała. „Jestem Mamą Niedźwiedzicą i zrobię wszystko, aby chronić moje dzieci i upewnić się, że ich przyszłość jest równie jasna [because] mają takie same możliwości i są traktowani na równi tak, jak stworzył ich Bóg. Nie powinno być #whiteprivilege, tylko amerykański przywilej. #RównośćdlaWszystkich#CzarneŻycieMatowe[r]”.

.

Leave a Comment