Gwiazdy „Jersey Shore” walczą z serialem „2.0” z nową obsadą

Chodź do nich, bracie.

Oryginalne gwiazdy „Jersey Shore” zaatakowały MTV w związku z nadchodzącym rebootem kultowego reality show z zupełnie nową obsadą.

„Jako obsada, która zaryzykowała w potrzebie sieci, umieściliśmy nasze najbardziej wrażliwe momenty w telewizji, aby świat mógł je zobaczyć” przeczytaj oświadczenie zbiorczektóry został udostępniony za pośrednictwem mediów społecznościowych w czwartek.

„Daliśmy z siebie wszystko przez ostatnie 13 lat, staliśmy się rodziną i nadal otwieramy nasze życie na świat” – kontynuowano w oświadczeniu. „Więc proszę, zrozum, że nie popieramy wersji, która wykorzysta nasz oryginalny program, naszą ciężką pracę i autentyczność w celu zdobycia widzów”.

Członkowie obsady Nicole „Snooki” Polizzi, Vinny Guadagnino, Jenni „JWoww” Farley, Mike „The Situation” Sorrentino, Deena Cortese, Angelina Pivarnick i Paul „DJ Pauly D” DelVecchio podpisali podpis, przypominając fanom, aby dostroili się do ich aktualnej serii, „Wakacje rodzinne w Jersey Shore”.

Zakończyli swoją wiadomość hashtagiem „#WeAreJerseyShore”.

Nicole
Nicole „Snooki” Polizzi i Deena Cortese, na zdjęciu tutaj, należą do oryginalnych gwiazd, które wróciły na „Wakacje rodzinne w Jersey Shore”.

MTV ogłosiło w tym tygodniu, że sieć doda zaktualizowaną wersję „Jersey Shore” – wstępnie zatytułowaną „Jersey Shore 2.0” – do swojego programu.

„Minęło 13 lat, odkąd kultowa obsada„ Jersey Shore ”wdarła się w nasze życie i skradła nasze serca. Teraz tradycyjna tradycja trwa nadal, a nowa grupa współlokatorów przenosi się do własnego domu na brzegu ”- czytamy w komunikacie.

„Zamienili swoje pufy na pulchne dąsaki i promienie UV na opaleniznę w sprayu, ale kiedy robi się gorąco w Jersey, Shore wciąż jest miejscem, w którym można robić wspomnienia przez całe lato”.

Pierwsza iteracja „Jersey Shore” trwała sześć sezonów od 2009 do 2012 roku. W 2018 roku MTV uruchomiło ponowne uruchomienie „Family Vacation”, które nadal jest emitowane.

Polizzi, 34, Guadagnino, 34, Farley, 37, Sorrentino, 39, Cortese, 35, Pivanrick, 35, DelVecchio, 41, i Ronnie Ortiz-Magro, 36, wszyscy powrócili, podczas gdy ten ostatni były Sammi „Sweetheart” Giancola odrzucił ofertę MTV . Oritz-Magro jest na przerwie od franczyzy.

Oryginalna obsada
Premiera „Jersey Shore” miała miejsce w 2009 roku.

„Jersey Shore” nie jest jedyną aktualizacją MTV. Sieć planuje również przerobić „Wzgórza” po jego Ponowne uruchamianie nowych początków – z udziałem Heidi Montag, Spencera Pratta, Audriny Patridge i innych z oryginalnej obsady – został odwołany w tym roku.

W „The Hills: Next Gen” pojawi się zupełnie nowa obsada, która ma być bardziej zróżnicowana niż oryginał.

Według MTV serial będzie śledził „bliską grupę dwudziestokilkuletnich przyjaciół i aspirujących przedsiębiorców, którzy dorastają w zupełnie innym Los Angeles. Będą poruszać się w realiach rasy, klasy, tożsamości, uzależnień i dramatów rodzinnych, a także emocji związanych z romansem i samodzielnością pośród ekskluzywnej enklawy wzgórz Malibu ”.

Chociaż Pratt ma 38 lat, on… żartował w czwartkowym tweecie że „manifestuje” swoją główną rolę w „Next Gen”.

.

Leave a Comment