Idąc za „małym facetem”: Arizończycy sprzeciwiają się miliardom w finansowaniu IRS, ponieważ Sinema mówi, że poprze ustawę

NOWYMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Mieszkańcy Arizony wyrażają swoje niezadowolenie miliardami dolarów przeznaczony do wzmocnienia egzekwowania IRS w ramach ogromnej, wspieranej przez Demokratów ustawy o wydatkach socjalnych i podatkach, na którą zgodził się Sen. Kyrsten Sinema, Arizona, późny czwartek wieczorem.

Sinema ogłosiła, że ​​„przejdzie” z ustawą, oficjalnie nazwaną ustawa o redukcji inflacjipo uprzednim zasygnalizowaniu zmian musiałyby zostać wprowadzone, aby zgodziła się na jego poparcie.

Fox News Digital rozmawiał z wieloma mieszkańcami na ulicach Arizony, aby uzyskać ich opinię na temat miliardów funduszy IRS zawartych w ustawie. Wyrazili niezadowolenie, że rząd federalny przeznaczył tak dużą sumę na „zajęcie się małym facetem”.

„Nie podoba mi się, że mówię prawdę, ta część” – powiedział rezydent Willis Daychild, który powiedział, że zgadza się z ogólnymi celami ustawy. „Będą tam, próbując znaleźć wszystkich ludzi, którzy nie złożyli podatków. Zazwyczaj to mały facet, to on dostaje po łapach za podatki”.

KYRSTEN SINEMA MÓWI, ŻE BĘDZIE WSPIERAĆ RACHUNKI WYDATKÓW MANCHIN-SCHUMER: OTO, CO mieli do powiedzenia

Senator Kyrsten Sinema, Arizona, opuszcza Kapitol w Waszyngtonie 28 października 2021 r.
(MANDEL NGAN/AFP przez Getty Images)

Rezydent Gary Kuźnia zgodził się, argumentując, że IRS wykorzysta pieniądze, aby „gonić” mniej zamożnych ludzi, a nie bogatych.

„Nie, po prostu będą ścigać małego faceta. Naprawdę. I nigdy nie będą ścigać bogatych ludzi. Nigdy. udział w podatkach w tej chwili” – powiedział.

„Mali faceci tacy jak ja – wiesz, jestem na emeryturze i nie znoszę tego widzieć. Naprawdę. Całe życie byłem księgowym i nie chcę tego widzieć. I mam nadzieję, że nie . Będą polować na małego faceta, ludzi, którzy zarabiają mniej, i zmusić ich do zapłaty. Ponieważ muszą zapłacić za ten rachunek. Jak zamierzają zapłacić za ten rachunek? on dodał.

Rezydent Richard Carrillo powiedział, że poparł projekt, ale wydawał się niezdecydowany, czy fundusze IRS mają zwiększyć dodatkowe audyty. „Nie wiem o audytach, ale jeśli to ma wspierać i pomagać ludziom, to mówię tak” – powiedział.

Pomocnicy Senatu wskazują na niepokój MANCHIN z powodu ZWOLNIENIA NA WYDATKOWANIE RACHUNKÓW, PRAGNĘ UNIKNĄĆ Wzmianki o „odbudowie lepiej”

To zdjęcie zrobione 13 kwietnia 2014 r. przedstawia siedzibę Urzędu Skarbowego (IRS) w Waszyngtonie.

To zdjęcie zrobione 13 kwietnia 2014 r. przedstawia siedzibę Urzędu Skarbowego (IRS) w Waszyngtonie.
(Zdjęcie AP / J. David Ake)

„Nie, nie, nie, wcale. Wiem, że podatki sprawiają, że Stany Zjednoczone kręcą się w kółko, ale w tym momencie jest wielu ludzi z klasy robotniczej, którzy płacą swoje należności, ale mam na myśli, że nie muszą być audytowane” – powiedział mieszkaniec Richard Carrillo. „Te pieniądze można wydać gdzie indziej. Więc tak, myślę, że to strata pieniędzy, dawanie ich IRS, aby mogli przeprowadzić więcej audytów i tego typu rzeczy”.

Inny mieszkaniec, który chciał pozostać anonimowy, argumentował, że pieniądze przeznaczone na IRS są „zbyt duże” i że podatki powinny być obsługiwane na poziomie bardziej lokalnym, a nie przez rząd federalny.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

The Senat ma się ponownie zebrać Sobota do głosowania, aby rozpocząć debatę nad ustawą, która ma przejść przy poparciu każdego demokraty.

Leave a Comment