iPad firmy Apple spada do 299 USD, plus pozostałe najlepsze oferty technologiczne tygodnia

Teraz jest świetny czas na odbiór iPad firmy Apple przed nadchodzącym rokiem szkolnym. Podstawowy 10,2-calowy tablet kosztuje teraz 30 USD i spada do 299 USD, co jest najlepszą ceną, jaką widzieliśmy. Może nie mieć wszystkich dzwonków i gwizdków, jakie robi iPad Air, ale jest to solidny, niedrogi tablet, który prawdopodobnie poradzi sobie ze wszystkim, co na niego rzucisz. Gdzie indziej online możesz odebrać Chromecast z Google TV za jedyne 40 USD i Beats Studio Buds za 100 dolarów. Oto najlepsze oferty technologiczne z tego tygodnia, które możesz zdobyć jeszcze dzisiaj.

10,2-calowy iPad

Apple iPad (2021) przegląd zdjęć

Podstawowy iPad firmy Apple jest w sprzedaży za 299 USD, podczas gdy model z 256 GB pamięci masowej kosztuje 80 USD i spada do 399 USD. To najbardziej przystępny cenowo iPad, jaki można dostać, i daliśmy mu wynik 86 za wysoką wydajność, aparaty Center Stage, obsługę Apple Pencil pierwszej generacji i doskonałą żywotność baterii.

Kup iPada (64 GB) w Amazon – 299 USDKup iPada (256 GB) w Amazon – 399 USD

Apple TV 4K

The Apple TV 4K jest z powrotem w magazynie w Amazon i jest w sprzedaży za 120 USD. Chociaż nie jest tak tania, jak w zeszłym miesiącu w Prime Day (109 USD), pozostaje to jedna z najlepszych cen, jakie widzieliśmy dla naszego ulubionego dekodera z najwyższej półki. Daliśmy urządzeniu wynik 90 za szybką wydajność, obsługę Dolby Vision i Atmos, integrację HomeKit i znacznie ulepszony pilot Siri.

Kup Apple TV 4K w Amazon – 120 .

16-calowy MacBook Pro

The 16-calowy MacBook Pro spadła do 2199 USD, czyli 300 USD od zwykłej ceny. Daliśmy mu wynik 92 za potężną wydajność, piękne wyświetlacze Liquid Retina XDR i nowy zestaw portów.

kup 16-calowego MacBooka Pro w Amazon – 2199 USD

Chromecast z Google TV

Chromecast z Google TV

Chromecast z Google TV

The Chromecast z Google TV jest ponownie w sprzedaży za 40 USD, czyli 10 USD mniej niż normalna cena i rekordowo niski. Daliśmy kluczowi sprzętowemu wynik 86 za treści 4K HDR z Dolby Vision i Atmos, poręczną integrację z Asystentem Google i łatwy w użyciu pilot.

Kup Chromecasta z Google TV w Amazon – 40 USD

Jabra Elite 7 Pro

Jabra Elite 7 Pro

Jabra Elite 7 Pro

Jabra Elite 7 Pro Słuchawki douszne są tańsze o 70 USD i spadają do nowego niskiego poziomu 130 USD. Te pąki są następcami doskonałych 85t i wykorzystują technologię przewodnictwa kostnego w połączeniu z mikrofonami i algorytmami, aby poprawić jakość głosu podczas połączeń, a ponadto mają ANC i 11-godzinną żywotność baterii.

Kup Jabra Elite Pro 7 w Amazon – 130 .

Blink na zewnątrz + Blink Mini

Amazon zawiera darmowa kamera Blink Mini kupując zestaw Blink Outdoor, zaoszczędzisz łącznie 35 USD na pakiecie. Kamery Blink to stosunkowo niedrogi sposób na wyposażenie domu w kamery bezpieczeństwa — wszystkie nagrywają wideo w rozdzielczości 1080p i obsługują dwukierunkowe alerty dźwiękowe i ruchowe. Kamery zewnętrzne są bezprzewodowe i odporne na warunki atmosferyczne, a Blink Mini to mniejsza kamera przewodowa, która została zaprojektowana tak, aby pasowała do ciasnych przestrzeni w domu.

Kup Blink Outdoor + Blink Mini w Amazon – 100 USD

Beats Studio Buds

Recenzja Beats Studio Buds

Recenzja Beats Studio Buds

The Beats Studio Buds wracają do wyprzedaży za 100 USD lub 50 USD mniej niż zwykła stawka. To jedne z najlepszych wkładek dousznych Beats dla większości ludzi i daliśmy im wynik 84 za wygodny design, dobrą jakość dźwięku i ANC oraz szybkie parowanie z urządzeniami z systemem iOS i Android.

Kup Beats Studio Buds w Amazon – 100 USD

Sony LinkBuds S

Sony LinkBuds S w kolorze czarnym

Sony LinkBuds S w kolorze czarnym

LinkBuds firmy Sony są w sprzedaży za 148 USD, czyli 26 procent taniej i nowy rekordowo niski poziom. Te pąki wyszły wcześniej w tym roku i obsługują inteligentne odtwarzanie, które pozwala im automatycznie odtwarzać i wstrzymywać muzykę w zależności od tego, co robisz.

Kup LinkBuds S w Amazon – 148 . USD

Projektor Samsung Freestyle

Samsung Freestyle

Samsung Freestyle

Przenośny projektor Samsung Freestyle jest o 100 USD taniej i spada do 798 USD w Amazon i prawie w tej samej formie cenowej SAMSUNG bezpośrednio. Firma zadebiutowała na targach CES na początku tego roku jako urządzenie kina domowego o wadze 1,83 funta z funkcjami automatycznego ustawiania ostrości i automatycznego poziomowania, a także rozdzielczością 1080p i obsługą wielu asystentów głosowych.

Kup projektor Freestyle w Amazon – 798 $ Kup projektor Freestyle w Samsung – 800 $

Dysk SSD PNY XLR8 CS3040

Kolejny z naszych ulubionych dysków SSD PS5, PNY XLR8 CS3040, spadła do 105 USD. Jest to już niedrogi dysk, jeszcze lepszy dzięki tej wyprzedaży, a do tego podoba nam się jego prędkość odczytu na poziomie 5600 MB/s oraz pięcioletnia gwarancja.

Kup PNY XLR8 CS3040 (1 TB) w Amazon – 105 $

Podążać @Engadgetdeals na Twitterze i zapisz się do newslettera Engadget Deals aby uzyskać najnowsze oferty technologiczne i porady dotyczące zakupów.

Leave a Comment