Jak dostać się do wersji beta Overwatch 2?

Obserwacja 2Beta PvP rozpocznie się we wtorek, 26 kwietnia. To zamknięta beta, co oznacza, że ​​gracze mogą wejść tylko za zaproszeniem i zapisali się, aby uzyskać dostęp od 10 marca. Blizzard jest nadal przyjmuje prośbyjeśli jeszcze nie dostałeś swojego, przy okazji.

Testy beta to pierwszy etap wieloetapowej premiery kontynuacji strzelanki bohaterów Blizzard Entertainment z 2016 roku. Blizzard w zeszłym miesiącu ogłosił, że to było „oddzielanie” gry w tryby PvP i pierwsze w historii tryby PvE, aby szybciej przenieść grę na ekrany graczy.

Chociaż Obserwacja 2, ogłoszone na BlizzConie 2019nadal nie ma daty premiery ani okna, firma macierzysta Activision powiedziała inwestorom w listopadzie, że gra była planowane na późniejsze niż oczekiwano uruchomienie.

W każdym razie wtorek będzie pierwszym smakiem tej długo oczekiwanej kontynuacji. Oto czego się spodziewać:

Kiedy będzie? Obserwacja Wychodzą 2 e-maile w wersji beta?

FAQ opublikowane w poniedziałek po południu wspomniane e-maile w wersji beta będą wysyłane we wtorek o godzinie 11:00 czasu PDT. „Chociaż wszyscy wybrani początkowo gracze powinni otrzymać dostęp pierwszego dnia, możemy wysłać zaproszenia do większej liczby graczy w późniejszych okresach tego testu” – mówi Blizzard.

Menadżer społeczności Overwatch, Andy Belford, pojawił się w czwartek na streamie twórcy treści na Twitchu Flats powiedział fanom że Blizzard będzie również rozsyłał zaproszenia w stopniowym procesie.

Czy nadal mogę zarejestrować się w celu otrzymania zaproszenia do wersji beta?

Strona beta na oficjalnej stronie Overwatch wciąż była przyjmowanie próśb o zgodę od poniedziałku po południu, więc czemu nie? Potrzebujesz konta Battle.net.

W FAQ opublikowanym w czwartek Blizzard powiedział, że beta testerzy będą wybierani „na podstawie różnych czynników”, w tym „w momencie rejestracji”. Tak więc, mimo że nazywa się to opt-in, nie ma gwarancji, że żądania zostaną uwzględnione nawet teraz.

Jeśli to czytasz i nie zdążyłeś się zapisać lub nie dostałeś zaproszenia, Blizzard zapewni dostęp w ramach promocji Twitch Drops z kilkoma polecanymi streamerami w okresie beta, począwszy od 27 kwietnia o godz. 10:00 czasu PDT. „Będziesz kwalifikować się do dropów Twitch po oglądaniu dowolnego uczestniczącego kanału przez cztery godziny”. FAQ posiada listę wszystkich streamerów biorących udział w promocji.

Zdjęcie: Blizzard Entertainment

Jak uzyskam dostęp do wersji beta?

Pierwsza zamknięta beta jest testem tylko na komputery z systemem Windows i gracze będą musieli posiadać kopię Obserwacja na PC, aby wziąć udział. Będą mieli dostęp do Obserwacja 2 klienta beta przez Battle.net – który może zgłaszać specyfikacje PC do Blizzarda. Specyfikacje PC to jeden z obszarów, który Blizzard oceni podczas wysyłania zaproszeń.

Jak długo będzie działać beta?

Beta będzie trwała od 26 kwietnia o godzinie 11:00 czasu PDT (14:00 EDT) do 17 maja, a data i godzina mogą ulec zmianie, Blizzard powiedział. Dodatkowo gracze mogą przesyłać strumieniowo swoją rozgrywkę.

Co zobaczą gracze w becie Overwatch 2?

Pobyt na początek. Jest najnowszym bohaterem dołączającym do kanonu Overwatch. Sojourn jest pierwszą grywalną czarną kobietą w grze, która posiada karabin kolejowy z możliwością szybkiego i naładowanego ognia. Jej superumiejętność Overclock utrzymuje jej broń w automatycznym ładowaniu przez krótki czas, a naładowane strzały przechodzą przez wielu wrogów.

Gracze zobaczą również system pingowania, który będzie przywoływał przedmioty i obszary taktyczne, przeróbki obecnych bohaterów Orisy, Pięści Zagłady, Bastiona i Sombry oraz cztery nowe mapy: Circuit Royal, Midtown, Toronto (Pobyt pochodzi z Kanady) i Rzym. Mapy od pierwszego Obserwacja będzie również grywalny.

W wersji beta pojawi się również nowa playlista „Push”. Push odbywa się na symetrycznych mapach (w tym przypadku Toronto i Rzym) i zawiera robota, w centralnej lokalizacji, którego gracze będą pchać w kierunku bazy wrogiej drużyny. Drużyna, która pod koniec meczu przesunie robota najdalej, wygrywa.

Obserwacja 2Publiczna wersja beta pokaże również, jak wyglądają i działają gry 5v5. W oryginalnej grze biorą udział tylko dwie sześcioosobowe drużyny.

Czy będzie kolejna beta?

„Tak, planujemy dodatkowe testy poza pierwszą wersją beta PvP” – powiedział Blizzard w poniedziałek.

Leave a Comment