Jak oglądać „Tylko morderstwa w budynku” – premiera 28 czerwca

Kupując za pośrednictwem naszych linków, Insider może otrzymać prowizję partnerską. Ucz się więcej.

„Tylko morderstwa w budynku” powraca z drugim sezonem. Nowe odcinki docenionej przez krytyków premiery komedii 28 czerwca wyłącznie na Hulu.

Steve Martin, Martin Short i Selena Gomez występują w roli trzech mieszkańców apartamentowca Arconia, którzy mają obsesję na punkcie podcastów kryminalnych. Kiedy ktoś w ich budynku zostaje zamordowany, trio rozpoczyna własny podcast, aby zbadać podejrzane okoliczności związane ze śmiercią.

Sprawdź zwiastun drugiego sezonu „Tylko morderstwa w budynku”

W drugim sezonie trio ożywia swój podcast i próbuje rozwiązać kolejne morderstwo po tym, jak prezes zarządu Arconii zostaje znaleziony martwy. Cara Delevingne, Michael Rapaport, Amy Schumer i Shirley MacLaine to nowi członkowie obsady.

W chwili pisania, „Tylko morderstwa w budynku” ma rzadką ocenę „100% świeżą” w agregatorze recenzji Zgniłe pomidory.

Jak oglądać „Tylko morderstwa w budynku”

„Tylko morderstwa w budynku” można oglądać wyłącznie na Hulu. Premiera drugiego sezonu już 28 czerwca. Dodatkowo cały pierwszy sezon będzie można obejrzeć na


Hulu

już teraz.

Hulu kosztuje 7 USD miesięcznie za dostęp z reklamami do całości usługi


przesyłanie strumieniowe

biblioteka. Hulu ma również plan bez reklam, który kosztuje 13 USD miesięcznie.

Aby uzyskać jeszcze więcej programów i filmów, rozważ zasubskrybowanie Pakiet Disneya. Za 14 USD miesięcznie możesz otrzymać Hulu z reklamami, Disney Plus i ESPN +; to o 8 USD mniej niż zwykła łączna cena wszystkich trzech usług. Za 20 USD miesięcznie możesz uaktualnić pakiet do Hulu bez reklam.

Aplikacja Hulu jest obsługiwana na większości głównych podłączonych urządzeń, w tym smartfonach i tabletach z systemem iOS i Android, odtwarzaczach multimediów strumieniowych, takich jak Roku lub Fire TV, oraz telewizorach inteligentnych większości marek. Aby uzyskać pełną listę obsługiwanych urządzeń, sprawdź Strona internetowa Hulu.

Czy mogę bezpłatnie oglądać „Tylko morderstwa w budynku”?

Możesz oglądać „Tylko morderstwa w budynku” za darmo, jeśli zapiszesz się na wersję próbną, aby Hulu. Wszyscy nowi subskrybenci Hulu otrzymują 30-dniowy bezpłatny okres próbny, który obejmuje dostęp do całej biblioteki strumieniowej usługi.

Zalecamy zapisanie się na okres próbny około 23 sierpnia. W ten sposób będziesz mógł oglądać cały drugi sezon podczas okresu próbnego.

Ile odcinków jest w drugim sezonie „Tylko morderstwa w budynku”?

Drugi sezon „Tylko morderstwa w budynku” ma 10 odcinków. Pierwsze dwa odcinki mają premierę 28 czerwca, a nowe będą pojawiać się co tydzień w każdy wtorek do 23 sierpnia.

O której premierze nowe odcinki „Tylko morderstwa w budynku”?

Pojawią się nowe odcinki „Tylko morderstwa w budynku” Hulu o godzinie 12:00 czasu wschodniego w każdy wtorek do 23 sierpnia.

Czy „Tylko morderstwa w budynku” zostało odnowione na sezon 3?

Od 27 czerwca Hulu nie ogłosił, czy udostępnili więcej odcinków „Tylko morderstwa w budynku”. Na pewno zaktualizujemy ten post, jeśli zostanie ogłoszony nowy sezon.

Leave a Comment