Jak ukończyć grę Forza Horizon 5 Na szczycie światowego poszukiwania skarbówOto Twój przewodnik po zimowej, suchej porze z listy odtwarzania 7 serii festiwalowej gry Forza Horizon 5, w tym poszukiwania skarbów „Na szczycie świata”.

To kolejny czwartek z sezonem zmieniającym się w tydzień zimowy w ciągu Forza Horyzont 5. Nie, nie tęsknię też za zimnem!

Samochody, które możesz zdobyć w tym tygodniu, to nowe Ferrari 512TR 1992 za 20 punktów i powracający MG MG3 2015 za 40 punktów.

Nagrody za playlisty w Forza Horizon 5 Series 7 Winter Dry Season Festival

Na szczycie świata

Jeśli chodzi o poszukiwanie skarbów w tym tygodniu o nazwie „Na szczycie świata”, zawiera ona wskazówkę „Wszystko może rozbić kamienne drzwi z oceną 3 gwiazdek”.

Festiwalowa playlista Forza Horizon 5, seria 7 Na szczycie świata

Mimo że zdjęcie przedstawia Hoonigan Ford RS200 Evolution z 1986 roku, można go wykonać w każdym samochodzie, ponieważ musisz zdobyć trzy gwiazdki za Puerta Pétrea Trailblazer.

Forza Horizon 5 Festival Playlist Series 7 Na szczycie świata Puerta Pétrea Trailblazer

Trailblazer można znaleźć na wschód od Guanajuato, bezpośrednio obok znaku krajobrazu na mapie, który mówi Hotel Mirador Balderrama.

Zakładając, że masz szybki pojazd terenowy, dobrym sposobem na ukończenie tego zadania jest przebicie się przez bramkę startową, podróż w dół drogi, aż dotrzesz do polnej ścieżki po lewej stronie, tuż za grzbietem drogi.

Podążaj tą polną ścieżką w Valle de las Ranas i poszukaj przerwy w skałach, aby przeciąć się bezpośrednio do końcowej bramy.

Forza Horizon 5 Festival Playlist Series 7 Na szczycie lokalizacji World Treasure Hunt

Po zakończeniu powinieneś otrzymać wyskakujące okienko ukończenia obok pomarańczowego kółka pojawiającego się w części mapy Caldera Mountain.

Forza Horizon 5 Festival Playlist Series 7 Na szczycie lokalizacji skrzyni World Treasure Hunt

Skrzynia ze skarbem znajduje się na północny-wschód od bramy startowej Juggernaut, która znajduje się w pobliżu parkingu i małego budynku, a tuż obok wieży radiowej. Po prostu wbij się w tę skrzynię, a skarb jest twój.

Forza Horizon 5 Festival Playlist Series 7 Oprócz ukończenia lokalizacji skrzyni World Treasure Hunt

WYZWANIE FOTOGRAFICZNE #REACHINGSTARS

W tym tygodniu wyzwanie fotograficzne wymaga zrobienia zdjęcia dowolnego hipersamochodu w Gran Telescopio. Można go znaleźć w północno-zachodnim punkcie góry Caldera, tuż obok wydarzenia Znak ostrzegawczy Horizon i wyścigu Las Dunas Cross Country.

Po prostu podjedź do teleskopu swoim hipersamochodem, otwórz aplikację aparatu, używając pada kierunkowego i dotknij A, aby zrobić zdjęcie i zdobyć nagrody.

Playlista festiwalu Forza Horizon 5 Series 7 WYZWANIE FOTOGRAFICZNE #REACHINGSTARS

Po zakończeniu „Na Księżyc!” Forza Link można zastosować, wstrzymując grę w trybie swobodnym, wybierając zakładkę Online, a następnie Forza Link w prawym dolnym rogu. Stąd wybierz frazę, którą chcesz zastąpić, a następnie przejdź do zakładki Wykrzykniki u góry, a fraza będzie dostępna do wyboru.

SERIA 7 SEZON SUCHA #FORZATHON NAJWAŻNIEJSZE KWESTIE

W tym tygodniu nagrody dostępne w sezonie suchym Serii 7 to dwa samochody, emotikonka i kombinezon, a także zawsze dostępne koła.

SYN #FORZATHON NAJWAŻNIEJSZE SKLEPY

Oba samochody są dostępne na Autoshow, z Vuhl w cenie 100 000 CR, a Lamborghini w cenie 3 000 000 CR. Dostępne przedmioty w sklepie Forzathon w tym tygodniu to:

  • Lamborghini Veneno 2013 – 700 FP
  • Gitara powietrzna – 75 FP
  • Strój Naturalny — 75 FP
  • Vuhl 05RR 2017 – 100 FP
  • 1x Super Wheelspin – 150 FP
  • 1x Koła Horizon — 60 FP
SYN #FORZATHON SKLEP zawartość

#FORZATHON COTYGODNIOWE WYZWANIE MEKSYKAŃSKI SUPER SAMOCHÓD

Jeśli chodzi o najnowsze Forza Horyzont 5 cotygodniowe wyzwanie, będziesz musiał wskoczyć do Vuhl 05RR 2017, dostępnego na Autoshow za 100 000 CR lub w sklepie Forzathon za 100 PR.

LENGE MEKSYKAŃSKI SUPER SAMOCHÓD

Wyzwania, które musisz wykonać, to wygranie dowolnego wyścigu drogowego, utrzymanie 273,6 km/h w ciągu 15 sekund i ukończenie go, rozbijając wszelkie znaki niebezpieczeństwa, jednocześnie zdobywając 3 gwiazdki. Baw się dobrze!

DODATKOWY KARNET SAMOCHODOWY W TYM TYGODNIU

Każdy samochód zawarty w dodatku Car Pass DLC do gry Forza Horizon 5

Wraz z nowymi wyzwaniami listy odtwarzania festiwalowego pojawia się nowy pojazd dla osób z płatnymi Zawartość do pobrania Car Pass.

Tym razem kolej na kolejny pick-up Toyoty, w postaci Toyoty Tacoma TRD Pro 2019 2019.

Leave a Comment