Joe Rogan twierdzi, że kontrowersje Spotify doprowadziły do ​​wzrostu liczby subskrybentów o 2 miliony

Internetowe kontrowersje Joe Rogana dotyczące używania przez niego słowa „n” i jego opinie na temat COVID-19 najwyraźniej nie odstraszyły potencjalnych subskrybentów.

Rogan, który prowadzi”Doświadczenie Joe Rogana ” on Spotifytwierdził, że pozyskał subskrybentów w trakcie kontrowersje podczas piątkowego odcinka z udziałem brytyjskiego komentatora politycznego Douglasa Murraya.

„Przeszedłeś przez wyżymaczkę od naszego ostatniego spotkania” – powiedział Murray Roganowi, najwyraźniej odnosząc się do próby „anulowania” Rogana w Internecie. “Zrobili ci numer. Wow.”

„To ciekawe, moje subskrypcje wzrosły masowo to jest szalone, „odpowiedział Rogan”. W szczytowym momencie zyskałem dwa miliony subskrybentów… Tak, [the media] poszedł na to. To także szczęście, że ludzie, którzy się na to wybrali, byli CNN. Są tak niewiarygodni, a ludzie wiedzą, jak bardzo są stronniczy i społecznie dziwni są ich kotwice ”.

Joe Rogan twierdził, że podczas przeglądania swoich ostatnich kontrowersji internetowych zyskał 2 miliony subskrybentów. (Michael Schwartz / WireImage / Getty Images)

SPOTIFY EXEC: JOE ROGAN SAGA BYŁ „PRAWDZIWYM DOŚWIADCZENIEM UCZENIA SIĘ”

Spotify nie ujawnia danych dotyczących wzrostu liczby subskrybentów, ale źródło zaznajomione z tą sprawą powiedziało FOX Business, że wzrost liczby subskrybentów był normalny dla podcastera i nie był uważany za gwałtowny wzrost.

Spotify nie odpowiedział od razu na prośbę FOX Business o komentarz.

Rogan publicznie przeprosił za użycie w tamtym czasie słowa na „n”. Mea culpa nastąpiła po tym, jak nagrodzona Grammy piosenkarka i autorka tekstów India.Arie opublikowała kompilację na Instagramie i ogłosiła, że ​​z tego powodu usuwa swoją muzykę z serwisu streamingowego Spotify.

Joe Rogan Spotify

Rogan spotkał się z krytyką po tym, jak pojawiły się filmy, na których używał słowa na „n”. (Dylan Buell / Getty Images / Getty Images)

UZYSKAJ FOX BUSINESS W DRODZE, KLIKAJĄC TUTAJ

W filmie zamieszczonym na jego koncie na Instagramie Rogan, który prowadzi podcast zatytułowany „The Joe Rogan Experience”, powiedział, że użycie przez niego słowa na n w opublikowanej przez Ariego kompilacji było „najbardziej żałosną i wstydliwą rzeczą, jaką kiedykolwiek miałem”. rozmawiać publicznie.” Powiedział jednak, że klipy zostały „wyrwane z kontekstu”.

„To nie jest moje słowo. Teraz doskonale zdaję sobie z tego sprawę, ale od lat używam tego w ten sposób” – powiedział podczas sześciominutowego filmu na swoim koncie na Instagramie. „Nigdy nie używałem tego, by być rasistą, ponieważ nie jestem rasistą”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZECZYTAĆ WIĘCEJ O FOX BUSINESS

Joe Rogan

Podcaster był również ostro krytykowany za jego postawy wobec COVID-19. (Jeff Bottari / Zuffa LLC / Getty Images)

Po krytyce, że Rogan rozpowszechnia dezinformacje na temat COVID-19, Spotify zdecydował się dodać porady, które łączą się z opartym na faktach centrum COVID-19 Spotify.

Rogan wcześniej odniósł się do kontrowersji podczas programu komediowego w lutym.

„Mówię o… na życie – dlatego to jest dla mnie takie zdumiewające” – powiedział. „Jeśli słuchasz ode mnie rad dotyczących szczepionek, czy to naprawdę moja wina? Jakie głupie… miałeś zrobić, kiedy mój głupi pomysł brzmiał lepiej? w telewizji? Co on myśli o medycynie? Jeśli chcesz mojej rady, nie słuchaj mojej rady.”

Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.

Leave a Comment