Johnny Depp powraca na trybunę w procesie cywilnym przeciwko byłej żonie Amber Heard

Od redakcji: Niektóre zeznania zawierają grafikę i opisy napaści na tle seksualnym i fizycznym.

Johnny Depp nazwał oskarżenia swojej byłej żony o molestowanie seksualne i fizyczne „szaleństwem” w środę, kiedy wrócił, by być świadkiem wystąpienia w procesie o zniesławienie przeciwko Amber Heard.

„Śmieszne, upokarzające, śmieszne, bolesne, dzikie, niewiarygodnie brutalne, okrutne i wszystkie fałszywe” – powiedział Depp, zapytany o swoją reakcję na wysłuchanie zarzutów Hearda, kiedy zeznawała wcześniej w procesie.

Depp usłyszał pozew
Aktor Johnny Depp zeznaje na sali sądowej sądu okręgowego hrabstwa Fairfax w Fairfax w stanie Wirginia, środa, 25 maja 2022 r.

Evelyn Hockstein / AP


Depp zeznawał w środę jako świadek obalenia – zarówno on, jak i Heard zeznawali obszernie wcześniej w procesie.

Udzielił konkretnych odpowiedzi na niektóre konkretne zarzuty wysunięte przez Heard, a także jej siostrę, Whitney Henriquez, która dostarczyła jedne z najsilniej potwierdzających zeznań Heard.

Swoje zeznania zakończył ostatecznym zaprzeczeniem zarzutów.

„Nigdy w życiu nie popełniłem seksualnego pobicia, fizycznego znęcania się, wszystkich tych dziwacznych, oburzających historii o tym, jak popełniałem te rzeczy” – powiedział. „I żyję z tym przez sześć lat i czekam, aby móc wydobyć prawdę”.

Powiedział, że „niezależnie od tego, co się wydarzy, dotarłem tutaj i powiedziałem prawdę i wypowiadałem się o tym, co noszę na plecach, niechętnie, przez sześć lat”.

Depp był przesłuchiwany w środę po południu.

Depp pozywa Heard do sądu okręgowego hrabstwa Fairfax za artykuł z grudnia 2018 r., który napisała w The Washington Post, opisując siebie jako „osobę publiczną reprezentującą przemoc domową”. Jego prawnicy twierdzą, że artykuł został zniesławiony, mimo że nigdy nie wymienił jego nazwiska.

Depp ma odmówiono kiedykolwiek uderzył Heard i mówi, że była sprawczynią w związku. Słyszałem, że zeznał o ponad tuzin oddzielnych przypadków fizycznego znęcania się, które ona doznała z rąk Deppa.

Depp zakwestionował również twierdzenie Hearda, że ​​Depp nie miał nic wspólnego z zapewnieniem jej roli w przeboju superbohatera „Aquaman”. Kiedy Heard zeznawał, była wyraźnie urażona pytaniem od prawników Deppa sugerującym, że Depp dostał swoją rolę.

Depp powiedział jednak, że po przesłuchaniu Heard do roli rozmawiał ze studiem w jej imieniu. Zabroniono mu omawiania szczegółów swoich rozmów, gdy prawnicy Hearda sprzeciwili się, ale powiedzieli, że „ostatecznie dostała tę pracę, więc miejmy nadzieję, że do pewnego stopnia ograniczyłem ich zmartwienia”.

Również w środę supermodelka Kate Moss, była dziewczyna Deppa, zaprzeczyła, że ​​​​była kiedykolwiek popchnięta lub zamordowana przez Deppa w trakcie ich związku.

Sprawa Depp v Heard o zniesławienie trwa w Fairfax w stanie Wirginia
Modelka Kate Moss, była dziewczyna aktora Johnny’ego Deppa, zostaje zaprzysiężona do złożenia zeznań za pośrednictwem łącza wideo podczas procesu Deppa o zniesławienie przeciwko jego byłej żonie, Amber Heard, w sądzie okręgowym hrabstwa Fairfax w Fairfax w stanie Wirginia, 25 maja 2022 r.

EVELYN HOCKSTEIN / REUTERS


Moss również zeznawał jako świadek obalania. Heard, w swoim zeznaniu, nawiązała do Moss i pogłoski, że Depp zepchnął Mossa ze schodów, kiedy się spotykali.

Moss, w zeznaniach dostarczonych przez łącze wideo, powiedział, że Depp nigdy jej nie zaatakował. Powiedziała, że ​​raz zeszła ze schodów po burzy w kurorcie na Jamajce i że Depp przyszedł jej z pomocą.

Zeznawała krócej niż 5 minut i nie była przesłuchiwana.

Depp również odniósł się do oskarżenia w swoim zeznaniu, mówiąc, że stało się tak, jak powiedział Moss. Powiedział, że opowiedział historię o Moss Heard wiele lat temu i „Pani Heard wzięła tę historię i zmieniła ją w bardzo brzydki incydent, wszystko w jej umyśle”.

.

Leave a Comment