JoJo Siwa, 18 lat, sugeruje, że może wrócić razem z byłą dziewczyną Kylie Prew

JoJo Siwa nie mówi „tak lub nie” plotkom, że wróciła z Kylie Prew.

18-letnia gwiazda odpowiedziała na spekulacje, które ona i jej były – którzy rozstali się w październiku po niespełna roku randek – ożywili swój romans i przyznała, że ​​powinna zapytać swojego partnera „co chciała”, żeby powiedziała publicznie.

„To znaczy, słuchaj, będę” [answer this] pewnego dnia „powiedziała” Dodatkowy po tym, jak zapytano ją, czy wróciła z Prew.

Z powrotem? JoJo Siwa nie mówi „tak lub nie” plotkom, że wróciła z Kylie Prew. 18-letnia gwiazda odpowiedziała na spekulacje, że ona i jej były – którzy rozstali się w październiku po niespełna roku randek – ożywili swój romans; widziany we wrześniu 2021

„Nie mówię tak lub nie… Powinienem był jej powiedzieć, że dzisiaj robię prasę i spytać, co chce, żebym powiedział” – dodał nastolatek.

Chociaż JoJo trzyma usta mocno, niedawno przyznała, że ​​​​była „bardzo zakochana” i dodała, że ​​​​ma naprawdę szczęście, że [she’s] kochany bezwarunkowo”.

Teraz powiedziała: „Byłoby naprawdę miło, gdyby była w moim domu. Jesteśmy daleko, co zawsze jest trudne.

W powietrzu: „To znaczy, słuchaj, będę” [answer this] pewnego dnia „powiedziała Extra po tym, jak zapytano ją, czy wróciła z Prew

W powietrzu: „To znaczy, słuchaj, będę” [answer this] pewnego dnia „powiedziała Extra po tym, jak zapytano ją, czy wróciła z Prew

„Ona jest najlepsza i FaceTimes, a kiedy rzeczywiście się widzimy, moje serce jest jak…

„Czułem, że przez chwilę mój kawałek układanki był jak jajecznica i czuję, że w końcu zacząłem układać puzzle z powrotem i czuję, że był tam ten fragment, którego brakowało, a ona była tym jednym elementem. Jak ten narożnik, którego właśnie potrzebowałeś.

W zeszłym miesiącu była uczestniczka Dancing With The Stars ujawniła, że ​​„nie jest singlem” i określiła siebie jako „lojalną damę”, kiedy jest w związku.

Potwierdziła: „Nie jesteśmy singlami. Mówię „jesteśmy”, bo to ja i moje wielorakie osobowości w sobie… Nie jestem singlem i nie chcę się mieszać. Nie, jestem lojalną damą.

Czy to może wtedy?  „Nie mówię tak lub nie… Powinienem był jej powiedzieć, że dzisiaj robię prasę i zapytać ją, co chciała, żebym powiedział” – dodał nastolatek

Czy to może wtedy? „Nie mówię tak lub nie… Powinienem był jej powiedzieć, że dzisiaj robię prasę i zapytać ją, co chciała, żebym powiedział” – dodał nastolatek

Powiedziała też: „Chciałam wymazać całą moją biografię, ale po prostu założyłam kłódkę” [emoji]„na co Rachel Uncensored host Rachel Ballinger odpowiedziała: „Jest ekskluzywna, panie i panowie”.

W styczniu Siwa obchodziła pierwszą rocznicę jej ujawnienia się światu jako geja.

YouTuber – która w zeszłym roku przeszła do historii jako część pierwszego całkowicie kobiecego połączenia w Dancing With the Stars z profesjonalną partnerką Jenną Johnson – stwierdziła, że ​​w ciągu ostatnich 12 miesięcy poczuła „więcej miłości niż kiedykolwiek”.

Gwiazda mediów społecznościowych podkreśliła, że ​​„nie boi się”, jeśli chodzi o dzielenie się tym, kim naprawdę jest, i ma nadzieję, że zainspiruje młodych ludzi do życia autentycznie sobą.

Na Instagramie napisała: „W ciągu ostatnich 365 dni czułam więcej miłości niż kiedykolwiek. Rok temu dzisiaj zamieściłem to zdjęcie i podzieliłem się ze światem, że jestem gejem.

Jej były partner taneczny: tańczyła z zawodową tancerką Jenną Johnson Chmerkovskiy w programie Dancing With The Stars;  widziany 2 kwietnia

Jej były partner taneczny: tańczyła z zawodową tancerką Jenną Johnson Chmerkovskiy w programie Dancing With The Stars; widziany 2 kwietnia

Świetny wygląd: nastolatka z Queen Night on Dancing with the Stars w zeszłym roku

Świetny wygląd: nastolatka z Queen Night on Dancing with the Stars w zeszłym roku

„Często mnie pytają” było dla ciebie przerażające „… a odpowiedź brzmi tak, oczywiście, wszystko, co jest inne w tobie, jest przerażające, jednak… to sprawia, że ​​jestem… ja.

„Więc nie bałem się dzielić się tym ze światem. Często też pytają mnie: „Twoja grupa demograficzna jest tak młoda, czy martwisz się, że mówisz dzieciom, że jesteś gejem”.

„Prawdę mówiąc, czuję się, jakbym był na tej ziemi, aby być wzorem do naśladowania dla dzieci i dać wszystkim dzieciom na świecie świadomość, że kochanie wszystkich za to, kim są, bez względu na to, w co zawsze będę wierzyć i zawsze się dzielić. ‘

JoJo podsumowała: „Proszę, nigdy nie zapominaj, że bez względu na to, kim jesteś, jak wyglądasz, kogo KOCHASZ, jesteś absolutnie doskonały. dziękuję za okazanie mi największej miłości w tym roku i przez całe moje życie. Kocham was wszystkich. ‘

Gwiazda Dance Moms niedawno przyznała, że ​​jest dumna z tego, że jest ikoną gejów, tak jak jej popowi idole.

Powiedziała: „Myślę, że to szalone, ponieważ patrzę na ludzi, których nazywa się ikonami gejów – ty, Lady Gaga, Freddie Mercury, moi ulubieni ludzie – i bycie w tej kategorii w wieku 18 lat jest po prostu szaleństwem. I właśnie z powodu tego, kim jestem, czuję się niesamowicie”.

.

Leave a Comment