Joseph Quinn o Heroic „Stranger Things” Death Eddiego, Metallica Solo

OSTRZEŻENIE O SPOILERA: Nie czytaj, jeśli nie oglądałeś sezonu 4 “Dziwniejsze rzeczy”, teraz trwa transmisja Netflix.

Józef Quinn nie miał pojęcia, jaki był plan dla Eddiego Munsona, kiedy dołączył do „Stranger Things” Netflixa — ale wiedział, że jest podekscytowany możliwością udziału w programie, który oglądał od pierwszego sezonu.

„Na początku powiedziano mi bardzo mało”, mówi 29-letni Quinn Różnorodność. Bracia Duffer powiedzieli mi, że zagram w co najmniej czterech odcinkach, ale nie zostałem wybrany do kolejnego sezonu, więc pomyślałem, że może jeśli zrobię wszystko dobrze, zaproszą mnie z powrotem. To najwyraźniej nie zadziałało! Więc zabili mnie, ale to chyba w porządku. Odkurzę się!”

Nie wiedział, że lider bad-boy “Hellfire Club”, mający obsesję na punkcie heavy metalu, stanie się ulubieńcem fanów. Miał też epicki występ, który sprawił, że wszyscy zaczęli rozmawiać.

Joseph Quinn jako Eddie Munson w „Stranger Things”
Dzięki uprzejmości Netflix

W finale czwartego sezonu, aby odwrócić uwagę demobatów, Eddie i Dustin (Gaten Matarazzo) planują koncert metalowy — i przez chwilę to faktycznie działa. Scena składa się z Eddiego stojącego na szczycie swojej przyczepy w Upside Down, absolutnie miażdżąc instrumentalną wersję „Master of Puppets” Metalliki.

„Miałem szczęście, że nauczyłem się gry na gitarze, kiedy byłem młodszy, więc miałem fundament. W żadnym wypadku nie byłem wirtuozem, ale kiedy przyszedł czas na nakręcenie tego, udało mi się przez to przejść” – mówi Quinn. „Mieliśmy swego rodzaju heavy metalowego gitarzystę z czarnym pasem, który prowadził nas przez solówkę, ponieważ tak się nie stało! Nie mogłem tego zrobić, ale mógłbym zrobić resztę, co jest szczęściem. To było niesamowite przeżycie.”

Kierownik muzyczny Nora Felder potwierdziła, że ​​to gra Quinn i że Metallica była z tego bardzo zadowolona. „Joseph poświęcił trochę czasu na nauczenie się gitarowego riffu i faktycznie grał razem z przewodnikiem” – mówi. „Wszyscy myśleli, że wykonał świetną robotę”.

Było to również szczególne przeżycie dla osób na planie. „Dla wielu członków ekipy po raz pierwszy od początku pandemii wszyscy czuliśmy się tak, jakbyśmy byli w środowisku muzyki na żywo” – mówi Quinn. „To była świetna zabawa móc to zrobić z Gaten”.

Chociaż Quinn jest o 10 lat starszy od Matarazzo, nie było trudno nawiązać z nim więź, co wyraźnie pojawiło się na ekranie.

„To całkiem proste, jeśli naprawdę lubisz tę osobę” – mówi Quinn. „Jest uroczym mężczyzną i genialnym aktorem, i naprawdę cenię ten czas, który spędziliśmy razem nad tymi scenami, aż do ostatniej – i samej ostatniej. To był prawdziwy przywilej”.

Jak zaprojektowano strój drapieżnika „Prey”?

Joseph Quinn i Gaten Matarazzo w „Stranger Things”
Dzięki uprzejmości Netflix

Odkąd w zeszłym miesiącu zadebiutował przedostatni sezon „Stranger Things”, zyskuje popularność w mediach społecznościowych i robi ogromny rozgłos na Netflix. Eddiego “Chrissy, obudź się!” scena stała się bardzo popularnym dźwiękiem do wykorzystania w TikTok. Chociaż Quinn stara się trzymać z dala od mediów społecznościowych, widział to.

„To zabawne”, mówi, zauważając, że uwielbia pasję publiczności, ponieważ obsada i ekipa włożyli dużo ciężkiej pracy w intensywny sezon.

„Wytrzymałość każdego została wystawiona na próbę; to była bardzo długa sesja. To była najtrudniejsza część — po prostu pozostać zainwestowanym emocjonalnie i duchowo, pozostać w tym świecie i być w kontakcie, ponieważ nie chcesz robić niczego na wpół. To był naprawdę, naprawdę długi czas – i to jest wielki problem” – mówi. Jeśli chodzi o to, co aktorzy robili w wolnym czasie, było to całkiem proste: „Graliśmy dużo Szpiega, mnie i gangu. Joe [Keery] i piłem dużo La Croix, siedząc i rozmawiając. Po prostu próbowaliśmy się nawzajem rozśmieszać i pomieszać”.

Chociaż obecna historia Eddiego się kończy, zawsze istnieje możliwość zobaczenia go w retrospekcjach w piątym i ostatnim sezonie. Quinn żartuje: „Mam nadzieję”.

Leave a Comment