„Jurassic World Dominion”, „Ona powiedziała”, „Nie” i nie tylko – termin

uniwersalny kontynuował swój motyw z CinemaCon 2021 w środę, zwracając uwagę na pracę pracowników kina podczas prezentacji studia, łącząc ich z ulubionymi gwiazdami. To klasyczny sposób na oddanie hołdu wystawcom, szczególnie po tym, jak branża została rzucona na kolana w 2020 r. Na początku 2021 r. z powodu Covid.

Szef Universal Motion Picture Entertainment Group Donna Langley był pierwszy na scenie, żartując: „Jestem pewien, że jest taka zabawa w picie, która jest związana z tym, kiedy kierownik studia wchodzi na scenę i mówi „magia filmów”. “

„Moja wiara w teatr nigdy się nie zachwiała” – powiedział Langley.

CinemaCon 2022: Pełne pokrycie terminu

„Teatr zawsze będzie podstawą naszej działalności; okrzyki za to ”- kontynuowała.

„Jesteśmy zaangażowani w oferowanie atrakcyjnych treści, które sprowadzają ludzi z powrotem do zaplecza” – dodał Langley.

„Wszyscy jesteśmy tutaj, aby uczcić wspaniały film z naszej najzdolniejszej branży talentów. Teatr zawsze będzie podstawą naszej działalności ”- powiedziała.

„Oryginalne historie i oglądanie nas na dużym ekranie przetrwa próbę czasu” – powiedział Jim Orr, szef dystrybucji krajowej Universalu, przejmując scenę od Langley.

Orr zaoferował Pole marzeń swego rodzaju cytat: „Jeśli to zbudujesz, przyjdą, jeśli przestaniesz budować, nie przyjdą”. Studio ma w tym roku 25 filmów kinowych, o 10 więcej niż jakiekolwiek inne studio. Obszerna prezentacja Uni dotyczyła wszystkich tytułów z Jurassic World Dominion do Sługusyautorskie komedie, filmy osobiste, horrory i okolicznościowe musicale.

„Jeśli zawęzimy to, co wnosimy do kin, nasza publiczność się zmniejszy. Potrzebujemy branży, która w każdy weekend tworzy i wpływa na kulturę. Osobiste historie oryginalne pomysły i widzenie siebie odbite na dużym ekranie przetrwają próbę czasu ”- powiedział Orr.

Jordana Peele’a Nie był dziś pierwszym filmem na scenie, z Anthonym Fykesem, współwłaścicielem Next Act Cinema, pierwszego kina należącego do Blacków w rejonie Baltimore, dzielącego czas z nagrodzonym Oscarem filmowcem.

Fykes powiedział Peele’owi, jak jego kanon, Wyjść oraz Nas, były tak ważne dla jego afroamerykańskiej publiczności. „Uwielbiam to, że wciąż tworzysz oryginalne historie… ale za każdym razem robisz coś nowego” – powiedział właściciel teatru.

„Zawsze pociąga mnie mój ulubiony film, którego wcześniej nie widziałem” – powiedział Peele. „Moim planem jest przeniesienie tych nowych pomysłów i koszmarów na duży ekran”.

Peele dodał: „Jesteśmy tutaj, aby upewnić się, że duży ekran nadal będzie najlepszym miejscem do oglądania filmu”.

Peele nie mógł zrobić tego pięć lat temu, kiedy dostał nagrodę za Wyjść – z powodu burzy piaskowej. „Wiem, że brzmi to jak zła wymówka, ale to prawda. To było szalone – powiedział.

Co jest Nie? Podczas gdy zwiastun już spadł, w najnowszym widzimy, że kosmici nawiedzają rodzeństwo grane przez Daniela Kaluuyę i Keke Palmera. Są kowboje i chmury z czymś, co zabija migoczące, galopujące konie, niebo i nawiązanie do metalowych sond – cokolwiek to jest, wracają.

– Myślisz, że gdzieś tam jest cokolwiek zabitego Popsa? Palmer pyta brata, gdy ich ranczo i pustynny dom wstrząsają burze piaskowe i… wodospady. Na końcu zwiastuna pojawia się UFO, prawdopodobnie ujawniając, o co chodzi w tych całych problemach środowiskowych.

Jamie Lee Curtis z Halloween zabija była następna, otrzymując natychmiastowe, wielkie wiwaty, kiedy wchodziła na scenę. Żartowała: „Dwie osoby wstały?! Dobra, nieważne, to tylko 44 pieprzone lata. Jestem w porządku. Jestem bezpieczny. W porządku. Naprawdę miło znów tu być.” Zadzwoniła do następnego Halloween „Ostatnia walka Laurie Strode”.

Curtis był także orędownikiem teatralnych wrażeń z chodzenia do kina i uduchowionej sympatii, jaką wielu ma, oglądając jeden film obok siebie. Aby podkreślić swoje oświadczenie, opowiedziała o tym, jak jej najnowszy hit artystyczny: Wszystko wszędzie Wszystko na raz, robi teatralne fale. Curtis był sparowany z Emily i Mikaelą Silerio, gośćmi w Alamo Drafthouse w Stone Oak w San Antonio w Teksasie.

Valerie Lucas, kierownik ds. operacyjnych, Marcus Theatres, Oakdale, Minnesota, podzieliła się światłem reflektorów z Allison Williams, gwiazdą M3GAN.

Zdjęcie Blumhouse przedstawia robota, którego wynalazca wymyślił „idealną zabawkę, która chroniłaby dziecko przed każdym uczuciem samotności lub smutku”. Regenerujący się android, który wygląda jak dziewczyna i staje się częścią rodziny, w której wszystko idzie dobrze, dopóki się nie uda. Złowieszczy materiał filmowy pokazuje, że jest świeża i każe się zamknąć. Straszne lalki nigdy tego nie lubią. Potem rozpryskuje się krew i nikt już nie jest szczęśliwy. Przedstawiamy film, Wyjść gwiazda Williams powiedział: „Nie mam pojęcia, jak trafiłem do tych filmów, ponieważ boję się oglądać wszystkie inne filmy” w tym gatunku.

Dramatyczny klip z Bestia pokazał gwiazdę Idrisa Elbę, którą skacze coś, co wygląda jak największy lew, jakiego kiedykolwiek widziałeś ze swoją rodziną w dżungli. Publiczność to pokochała.

Jo Koy, gwiazda i EPka Niedziela Wielkanocna, wyszedł przed sesją i miał całe Koloseum w szwach ze swoim wędzidłem. Zwrócił uwagę na nocnik Curtisa i to, że miał 50 lat, ale nosił spodnie swojego 18-letniego syna, aby być modnym. „Ale ja nie mam jaj mojego syna. Mam 50-letnie kulki.”

Mówi, że Steven Spielberg jako pierwszy dostrzegł jego zachowanie i zaprosił komika do przedstawienia swojej uniwersalnej historii: „Wszyscy śmiejemy się z tego samego gówna”. Z pomocą Bao Kue, dyrektora generalnego Regal LA Live, rzucił w tłum bluzy. Niedziela Wielkanocna wygląda jak świetny letni tytuł crossover, przypominający Moje wielkie greckie wesele oraz szalenie bogaci Azjaci, pokazując komika z rodziną, walczących krewnych i spotykających się przy stole.

Universal wie, jak rozpalić starszą publiczność (pamiętaj, 2009 r. To skomplikowane?), a studio zaangażowane w zróżnicowanie taryf ma komedię romantyczną, której nie można zobaczyć na streamerze: to jest Bilet do raju 21 października z udziałem George’a Clooneya i Julii Roberts. Duet gra rozwiedzioną parę, która udaje się na Bali, aby zapobiec ślubowi swojej córki, co zasadniczo uniemożliwia jej popełnienie tego samego błędu, który popełnili 25 lat temu. Jaki jest ich plan gry w zwiastunie? Próbować przekonać córkę, że są w porządku z małżeństwem, a następnie zmusić ją do samodzielnego zakończenia małżeństwa. Jednak w raju bohaterowie Clooneya i Robertsa zakochują się w sobie… wygląda na to… znowu.

Inne świeże przyczepy zaprezentowane w zestawie Powiedziała, Minionki: Powstanie Gru, Bracia, Kot w butach 2 oraz Zagubiona podróż Demeter. Główna dystrybucja fokusu Lisa Bunnell również pochwalił się wyrobami tej marki.

Studio zakończyło sesję kolejnym spojrzeniem Jurassic World Dominion z Bryce Dallas Howard i Jeff Goldblum pod ręką, aby przedstawić.

Leave a Comment