Kate Middleton robi nowe zdjęcie Camilli z okazji 75. urodzin

Księżna Cambridge od wielu lat zrobione zdjęcia Księcia Jerzego, Księżniczki Charlotte i Księcia Ludwika do oficjalnego wydania w ich urodziny i inne specjalne okazje. A teraz rozszerzyła swoje portfolio o inne rodziny królewskie, a Camilla zaprosiła Kate do sfotografowania sesji zdjęciowej na okładkę magazynu z okazji jej 75. urodzin.

Zdjęcie księżnej Kornwalii wykonane przez księżną Cambridge znajduje się na okładce tego miesiąca Wiejskie życie czasopisma. Camilla gościnnie redagowała magazyn z okazji 75. urodzin i 125. rocznicy publikacji. Zdjęcie na okładce zostało zrobione w ogrodzie jej prywatnego domu w Wiltshire, Ray Mill przyszłej królowej małżonki uśmiecha się, gdy siedzi na drewnianej ławce z koszem pelargonii.

Księżna Kornwalii na okładce magazynu Country Life na zdjęciu zrobionym przez księżną Cambridge z okazji 75. urodzin Camilli.

JKW Księżna Cambridge

„Jesteśmy podekscytowani, że nasz redaktor gościnny tak wspaniale uchwycony przez królewskiego fotografa, księżną Cambridge”, redaktor naczelny Wiejskie życie, Mark Hedges, powiedział w oświadczeniu. „Rozumiemy, że po raz pierwszy formalny portret księżnej Kornwalii został wykonany przez księżną Cambridge dla magazynu i jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy wybrani jako pierwsi, którzy opublikowali to piękne zdjęcie. Zdjęcia są wspaniałe i z przyjemnością zaoferujemy księżnej Cambridge kolejne zlecenie!”

Kate zrobiła serię zdjęć w Ray Mill. Kolejne zdjęcie, które pojawi się w magazynie, przedstawia Camillę przechodzącą przez niezapominajki. Księżna Kornwalii kończy 17 lipca 75 lat, a także uświetniła tę okazję udzielając wywiadu i sesji zdjęciowej dla Brytyjski Vogue.

Księżna Cambridge jest zapalonym fotografem w życiu prywatnym, a zainteresowanie nią skłoniło ją także do pracy publicznej. Ona niedawno przewodniczył publikacji projektu fotograficznego Nie ruszaj sięktóry zawierał 100 zdjęć przedstawiających „portret narodu” podczas pandemii COVID-19 opublikowane w książce oraz wystawa Narodowej Galerii Portretu. Decyzja o sfotografowaniu księżnej Kornwalii w ogrodzie jej prywatnego domu podkreśla zamiłowanie Camilli do przyrody, przedstawia nieformalny portret, a także przypomina, że ​​ona i książę Karol cieszą się niezależnością. Po tym, jak para pobrała się w 2005 roku, Camilla zachowała swój własny dom Ray Mill w południowo-zachodniej Anglii, gdzie nadal spędza wiele weekendów jej dzieci oraz wnuki.

To nie pierwszy raz, kiedy członek rodziny królewskiej jest edytowany gościnnie Wiejskie życie. Książę Karol zrobił to, aby uczcić swoje 65. i 70. urodziny, a ostatnio księżna Anna objęła rolę redaktora na swoje 70. urodziny w 2020 roku.

Specjalne wydanie magazynu ukaże się 13 lipca.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io

Leave a Comment