Kim jest Xavier Musk, transpłciowe dziecko Elona Muska, które chce zmienić imię?

Transpłciowa córka miliardera Elona Muska ma zwrócił się do sądu w Kalifornii według doniesień zmienić imię i płeć.

18-letnia Vivian, która urodziła się jako Xavier, ogłosiła swoją decyzję o zmianie płci i słynnego nazwiska, aby stracić jakiekolwiek skojarzenia z założycielem Tesli i SpaceX.

Oficjalny powód podany przez Vivian w petycji, który był: udostępniony onlineto: „Tożsamość płciowa i fakt, że nie mieszkam już z moim biologicznym ojcem ani nie chcę być z nim spokrewniony w jakikolwiek sposób, kształt lub formę”.

Musk, 50-letni dyrektor generalny Tesli i SpaceX, jest najbogatszą osobą na świecie, której majątek szacuje się na 214 miliardów dolarów.

Nastolatka zmienia swoje pełne imię z Xavier Alexander Musk na Vivian Jenna Wilson, przyjmując nazwisko swojej matki, ponieważ „chce być rozpoznawana jako kobieta”, zgłoszono TMZ.

Rozprawa nastolatka zaplanowana jest na piątek.

Vivian Wilson, z domu Xavier Musk, złożyła wniosek o legalną zmianę nazwiska i płci. Jest tu przedstawiona z biologicznym tatą Elonem Muskiem, matką Justine Wilson i bratem bliźniakiem Griffinem.
MEGA
Według doniesień jedno z dzieci Elona Muska rzekomo złożyło wniosek o zmianę nazwiska, aby zdystansować się od ojca.
Jedno z dzieci Elona Muska złożyło podobno petycję o zmianę nazwiska, aby zdystansować się od ojca.
REUTERS

Kim jest Vivian Wilson?

Vivian Wilson, wcześniej znana jako Xavier Musk, urodziła się w 2004 roku jako córka Elona Muska i Justine Wilson. Ma brata bliźniaka, Griffina Muska.

Vivian i Griffin mieli starszą siostrę, Nevadę Alexander Musk, która urodziła się w 2002 roku. Niestety Nevada zmarła z powodu zespołu nagłej śmierci niemowląt w wieku 10 tygodni.

Elon i Justine powitali trojaczki Damiana, Kaia i Saxona w 2006 roku, po czym rozstali się w 2008 roku. Para dzieli opiekę nad pięcioma żyjącymi dziećmi.

Kontrowersyjny biznesmen dzieli się także synem X Æ A-12, urodzona w 2020 roku i córka Exa Dark Sideræl urodzona w 2021 roku, z piosenkarzem Grimes. Para rozstała się we wrześniu 2021 roku.

Musk powiedział, że popiera kwestie transpłciowe, ale w 2020 roku znalazł się pod ostrzałem za krytykę preferowanych zaimków dla osób transpłciowych i niebinarnych, tweetowanie: „Absolutnie popieram trans, ale wszystkie te zaimki to estetyczny koszmar” i „Zaimki są do bani”.

Tymczasem przedstawiciele Muska nie odpowiedzieli na prośbę The Post o komentarz – i w poniedziałek nie było jasne, czy wiedział, że Vivian złożyła petycję.

Kim jest matka Vivian?

Była żona Muska, Justine Wilson, ma ujawniła, że ​​jest “dumna” zmiany imienia Vivian.

Urodzona w Kanadzie autorka fantasy, lat 49, ujawniła słodką rozmowę z jednym z bliźniaków pary po tym, jak ujawniono, że ich transpłciowa córka postanowiła legalnie zmienić swoje imię na zerwać wszelkie więzi z jej tatą miliarderem.

Wilson, matka pięciorga z siedmiorga dzieci, które Musk spłodził, podzieliła się wymianą z jednym ze swoich bliźniaków na Twitterze w poniedziałek: „Miałem dziwne dzieciństwo” – powiedział mi mój 18-latek – napisał na Twitterze Wilson po tym, jak wiadomość o petycji o zmianę płci i nazwiska Vivian zaczęła krążyć w Internecie. Zacytowała również dziecko mówiące: „Nie mogę uwierzyć, że wyglądam tak normalnie, jak ja”.

Chociaż Wilson nie określił, z którym bliźniakiem była rozmowa, post pojawił się po poniedziałkowej ostatniej wiadomości, że Vivian postanowiła publicznie zdystansować się od dyrektora generalnego Tesli. Dumna mama powiedziała również, że powiedziała bliźniaczce: „Jestem z ciebie bardzo dumna”, na co dziecko odpowiedziało: „Jestem z siebie dumna!”

Elon Musk i pierwsza żona, Justine Musk.
Elon Musk jest tu widziany z byłą żoną Justine Wilson, urodzoną w Kanadzie autorką fantasy, która jest matką pięciorga z siedmiorga dzieci, które spłodził.
Justine Musk
Nastolatka zmienia imię z Xavier Musk na Vivian Wilson, przyjmując nazwisko matki.
Nastolatka zmienia imię z Xavier Musk na Vivian Wilson, przyjmując nazwisko matki.
MEGA

.

Leave a Comment