Kim Kardashian zalała się łzami po tym, jak Kanye West odzyskała swoją drugą seks taśmę w „The Kardashians”

Kanye obiecał, że on i Kim już nigdy nie będą „wymuszeni” po tym, jak Kim zadzwoniła do niego ze łzami w oczach, gdy ich sześciolatek zobaczył w Internecie reklamę swojej rzekomej drugiej seks-taśmy.

Najnowszy odcinek Kardashianie w końcu dał nam bardzo potrzebne zamknięcie na rzekomej drugiej seks taśmie Kim Kardashian.

Frazer Harrison / Getty Images

Dla tych, którzy nie są świadomi, Kim ma wielokrotnie odmówiono zarzuty, że ona i były chłopak Ray J mają drugą „niewydaną i bardziej graficzną” sekstaśmę, która zaczęła krążyć we wrześniu ubiegłego roku, kiedy jego były menedżer, Wack100, twierdził, że jest w jej posiadaniu.

„Kanye [West]holla na mnie, bracie ”- powiedział w odcinku Podcast Bootlega Keva zapytany, czy widział niesławną taśmę Kima i Raya J z 2007 roku. „Mamy część drugą na laptopie. Nigdy nie był widziany. Chcielibyśmy, żebyś to miał.”

W czasie, gdy twierdzenia Wack100 zostały upublicznione, Kim i jej rodzina kręcili swój nowy reality show Kardashianie, który jest teraz dostępny do streamowania na Hulu. I nic dziwnego, że jak dotąd fabuła w dużej mierze koncentrowała się wokół rzekomej taśmy erotycznej.

Frazer Harrison / Getty Images dla ABA

W pierwszym odcinku, który został wyemitowany kilka tygodni temu, 6-letni syn Kim, Saint, natknął się na reklama taśmy podczas gry w Robloxa online.

„To była przynęta na klikanie, sugerująca, że ​​jeśli ją klikniesz, pojawi się nowa sekstaśma” – wyjaśniła Kim w konfesjonacie. „Gdyby mój syn był trochę starszy i umiał czytać, byłabym upokorzona. Ale umarłem w środku ”.

Hulu / Rozrywka dziś wieczorem

Przez resztę tego odcinka i następnego, Kim – która powiedziała, że ​​jest „w 99 procentach pewna”, że nie ma takiej taśmy, i szybko wezwała swój zespół do zajęcia się czynność prawna – przeraził się tajemniczy materiał filmowy. Zaczęła nawet zastanawiać się, czy nieświadomie została sfilmowana przez Raya J, niepokojąco mówiąc: „Fakt, że ci ludzie ciągle mówią, że mają taśmę – a co, gdybym, kurwa, spał, a on wsadził mi dildo w tyłek?” Nie wiem, nic nie pamiętam.”

David Livingston / Getty Images

W pewnym momencie Kim zadzwoniła do swojego byłego męża Kanye Westa i rozpłakała się, mówiąc mu o trudnej sytuacji, w której się znalazła. „Na moim martwym ciele to gówno znowu mi się przydarzy” – powiedziała. „Po prostu chcę, żeby to zniknęło”.

Hulu / Rozrywka dziś wieczorem

Później wyjaśniła, że ​​tylko Kanye zdołał ją uspokoić, mówiąc jej, aby „przestała się martwić o opinię publiczną”, przypominając jej o jej „mocy”.

Karwai Tang / Getty Images

Teraz, w najnowszym odcinku – który wyemitowano zeszłej nocy – Kanye idzie o krok dalej i oferuje Kim niezrównane poczucie ulgi, gdy dosłownie odzyskuje dla niej materiał filmowy przed nią. Sobotnia noc na żywo debiut hostingowy.

Dla pewnego kontekstu, Kim i Kanye – którzy mają czwórkę dzieci – byli w dobrych stosunkach jako rodzice w czasie, gdy odcinek był kręcony, więc nie jest zaskoczeniem dla jej przyjaciół i rodziny, kiedy zatrzymuje się z wielką niespodzianką, gdy przygotowuje się do SNL.

„Właśnie przyjechałem z lotniska”, mówi jej mamie Kris Jenner. „Musiałem pojechać do LA i wrócić, bo po prostu pojechałem, żeby kupić coś dla Kim”.

Victor Bojko / Getty Images dla Kenzo

– Pojechałeś aż do LA, żeby kupić coś dla Kim? Jesteś kimś innym ”- mówi Kris, zanim zapytał Kanye, co on ma. Mówi jej: „Cóż, właśnie to [Kim] chce ci pokazać ”.

Stefanie Keenan / Getty Images dla Lorraine Schwar

W oddzielnym pokoju Kim zebrała swój najgłębszy krąg, aby odsłonić tajemniczy przedmiot, który przyniósł jej Kanye. „Chciałam wam pokazać…” mówi, po czym przerywa, gdy staje się wyraźnie emocjonalna. „Po prostu płakałem i nie chcę płakać”.

Karwai Tang / Getty Images

Ale głos Kim natychmiast się łamie, gdy walczy, by powstrzymać łzy. „Kanye poleciał do domu wczoraj wieczorem i wrócił dziś rano, a ja chcę wam pokazać, co mi dał” – mówi.

Dimitrios Kambouris / Getty Images dla The Met Museum / Vogue

Otwierając dużą walizkę na podłodze, Kim mówi: „Odzyskał mi całą sekstaśmę. Poleciał do domu i dostał komputer, który był włączony [and] dysk twardy”.

Lars Niki / Getty Images dla WSJ. Nagrody dla Innowatorów Magazynu

“[He] spotkałem się z Rayem J na lotnisku i odzyskałem to wszystko dla mnie ”- mówi ze łzami w oczach.

Archiwum Michaela Trana / FilmMagic

W konfesjonale Kim kontynuuje: „Wiem, że Kanye zrobił to dla mnie, ale zrobił to także dla moich dzieci. Chcę ich chronić przed tak bardzo, jak tylko mogę, a gdybym miał moc – lub jeśli Kanye ma taką moc – to jest dla mnie po prostu najważniejsza rzecz i jestem z tego powodu bardzo emocjonalna.

„To po prostu wiele dla mnie znaczy” – dodaje, podczas gdy kamera filmuje jej bliskich, obejmujących ją w ogromnym uścisku.

Michael Cohen / Getty Images dla The New York Times

Kris następnie mówi: „Dziękuję za Kanye i za jego niewiarygodny sposób, w jaki robi rzeczy i zdolność do zrobienia czegoś – i prawdopodobnie duży, gruby, ogromny czek, więc wszyscy jesteśmy bardzo wdzięczni”.

Kevin Winter / Getty Images

Kanye mówi: „Och, zdecydowanie nie czeku. Już nigdy więcej nie zostaniemy wymuszani ”.

– Nie ma mowy – zgadza się Chris. „Cóż, wiedziałeś też, ile to dla niej znaczyło i jak bardzo starała się to zrobić od wielu lat”.

Rich Fury / Getty Images dla Vanity Fair

Kim następnie ujawnia, że ​​obejrzała taśmę, aby sprawdzić, czy nie zawiera żadnych wyraźnych treści. „To było tylko nagranie z nas w restauracji, w nocnym klubie – nic seksualnego, nic dziwnego. I tak teraz mogę wziąć głęboki oddech i nie martwić się o to.”

Karwai Tang / Getty Images

Chociaż jest to pierwsza reakcja Kim na odzyskany materiał filmowy, Kanye publicznie opowiedział o tym w styczniu podczas szeroko zakrojonego wywiadu z Hollywood odblokowane.

Patrick Kovarik / AFP przez Getty Images

„Poszedłem i sam wziąłem laptopa od Raya J” – powiedział Kanye o nagraniu. „Spotkałem tego człowieka na lotnisku, a potem dostałem czerwonych oczu [flight]wróciłem [and] dostarczył jej go o 8 rano.”

„Dałem to [Kim]i płakała, kiedy to zobaczyła – dodał. „Wiesz, dlaczego płakała, kiedy zobaczyła to na laptopie? Ponieważ reprezentuje to, jak bardzo została wykorzystana. Reprezentuje, jak bardzo ludzie jej nie kochali i po prostu postrzegali ją jako towar ”.

Kanye powiedział również, że był zirytowany widząc, jak Kim całuje Pete’a Davidsona tej samej nocy SNL podczas skeczu. „Jak mi to przyniesiesz SNL i pocałować kolesia, z którym umawiasz się tuż przede mną, a wszyscy mówią: „Och, to super” – zakwestionował.

Jego ostre komentarze na temat Kima i Pete’a – którymi oczywiście teraz są randki – wydawało się wywołać ogromną publiczną kłótnię między byłymi, która nasiliła się tylko w ciągu następnych kilku miesięcy jako Kanye jednocześnie zatrzasnął się potentat i wyraził swoje pragnienia, aby odzyskać ją.

Kanye wkrótce zwrócił swoją uwagę bezpośrednio na Pete’a, wymyślając surowy przydomek „Skete” i zachęcając fanów dokrzyk„Na niego publicznie. Wydał także animowany teledysk przedstawiający postać z komiksu porwaną, ściętą i pochowaną żywcem, oraz chwalony o wyrzuceniu go z Instagrama, kiedy komiks usunął swoje konto.

Bank zdjęć Nbc / NBCU za pośrednictwem Getty Images

Niedawno Kanye pozostał nieobecny w mediach społecznościowych, ponieważ tymczasowo miał swoje konto na Instagramie zawieszone za naruszenie mowy nienawiści i polityki zastraszania, po zadzwonieniu Codzienny pokaz gospodarz Trevor Noah rasistowskie obelgi w podpisie.

Stephane Cardinale – Corbis / Corbis przez Getty Images

Możesz obejrzeć kolejny odcinek Kardashianie 5 maja na Hulu lub Disney + na arenie międzynarodowej.

Leave a Comment