Kobieta widziana zakrwawiona, krzycząca w ciężarówce NJ, która została bezpieczna po 26-godzinnych poszukiwaniach

Poszukiwanie a kobieta, którą rzekomo widziano krwawiącą z twarzy i wołającą o pomoc w białej kabinie ciągnika siodłowego w New Jersey została uznana za bezpieczną po 26-godzinnej obławie, poinformowała policja w czwartek wieczorem.

Poszukiwania rozpoczęły się w środę po południu po tym, jak świadek zgłosił, że widział krwawiącą kobietę i mężczyznę prowadzącego ciężarówkę, który wciągał ją z powrotem do taksówki około godziny 14 na Route 130, kierując się w stronę zjazdu Ridge Road, podała policja z South Brunswick Township.

Władze opublikowały materiał filmowy z incydentu, prosząc o wskazówki dotyczące lokalizacji ciężarówki.

Kobieta i mężczyzna w incydencie zostali wytropieni o 17:10 w czwartek, ogłoszone zasadyi powiedział, że sprawa nie była tak złowroga, jak się początkowo wydawało.

Para została zidentyfikowana jako małżeństwo po pięćdziesiątce, powiedział zastępca szefa Jim Ryan NBC News.

Okazało się, że kobieta krwawiła po uderzeniu głową w pojeździe iw panice próbowała wydostać się przez okno, a jej mąż pognał ciężarówką po pomoc, powiedział Ryan.

Władze poinformowały, że otrzymały wskazówki z całego kraju, ale przerwa w sprawie nastąpiła od Gabrielli Truck Sales, dealera ciężarówek znajdującego się na Route 130 w pobliżu miejsca, w którym miał miejsce incydent, podała policja.

Firma odzyskała nagranie wideo, które pozwoliło detektywom zidentyfikować ciężarówkę i kobietę w środku.

Władze przeszukały w hrabstwach Middlesex i Union białą ciężarówkę, a detektywi zauważyli mężczyznę pasującego do opisu świadka, który zostawił ciężarówkę i podszedł do niego.

W tym samym miejscu detektywi znaleźli również kobietę na filmie.

Oboje zgodzili się udać do komendy policji i porozmawiać z detektywami.

Wtedy policja dowiedziała się, że mąż „zatrzymał się” w pojeździe, a jego żona „upadła do przodu i uderzyła się w głowę”, powiedział Ryan.

„Zjechał na pobocze, kiedy zobaczył, że uderzyła się w głowę. Zobaczyła napływającą krew i natychmiast wpadła w panikę, ponieważ uznała, że ​​jest bardzo źle, więc wołała o pomoc i chciała ją wywrzeć. Kiedy zatrzymał ciężarówkę, rozejrzał się i zobaczył krwawienie, zdał sobie sprawę, że musi wystartować, aby uzyskać pomoc” – powiedział Ryan.

„Nigdy nie widział świadka ani nie zdawał sobie sprawy, że był ktoś, kto widział to spotkanie” – dodał Ryan.

Powiedział, że krwawienie żony w końcu ustało, a para poszła do lokalnego Rite Aid, aby zdobyć dla niej bandaż.

Ryan powiedział, że kiedy detektywi znaleźli parę, widzieli widoczne obrażenia na kobiecie, a ona miała bandaż z boku głowy.

Ryan powiedział, że odzyskali również wideo z wnętrza ciężarówki, aby potwierdzić konto pary. Nazwał znalezienie pary jak „znalezienie igły w stogu siana”. Telefony Tipa nadchodziły z Teksasu, Kalifornii i Waszyngtonu, a policja otrzymała pomoc od FBI.

„Tak często nasze historie są smutne i tragiczne, a ta ma pozytywny wynik, ponieważ tak wielu ludzi szybko się zaangażowało i znaleźliśmy odpowiedzi” – powiedział Ryan.

Szef Raymond Hayducka pochwalił znalezienie pary jako „wielki wysiłek zespołowy, ze strony społeczności udzielającej wskazówek detektywom tropiącym tropy”.

„To było wyczerpujące 26 godzin, ale udało nam się zlokalizować kobietę i upewnić się, że jest bezpieczna” – powiedziała Hayducka.

Leave a Comment