Kylie Jenner, Khloe Kardashian Myśl Blac Chyna zraniła Roba, „Marka”

  • Kylie Jenner i Khloe Kardashian skontaktowały się z E! Szefowie sieci o Blac Chynie w 2016 roku.
  • Siostry wezwały sieć do anulowania „Rob & Chyna” po rzekomej fizycznej kłótni między parą.
  • „Ona go nie kocha” – napisał wówczas 19-letni Jenner o Chynie i Robu.

Dwie siostry Kardashian-Jenner skontaktowały się z E! Dyrektorzy sieci w grudniu 2016 r. wyrażali zaniepokojenie burzliwymi relacjami między ich bratem Robem Kardashianem i jego ówczesnym narzeczonym Blakiem Chyną, a także przyszłością programu spin-off tej pary „Rob & Chyna”.

Kylie Jenner i Khloe Kardashian wysłały do ​​sieci oddzielne e-maile po tym, jak rzekoma fizyczna kłótnia między Robem Kardashianem i Chyną w grudniu 2016 r., ponaglając E! odwołać reality show pary po pierwszym sezonie.

Chyna, której prawna nazwa to Angela White, domaga się 100 milionów dolarów odszkodowania od Kris Jenner, Kim Kardashian, Khloe Kardashian i Kylie Jenner. Twierdzi, że niesprawiedliwie porozmawiali z nią na śmieci E! kierownictwo pięć lat temu po jej rozstaniu z Robem Kardashianem, co doprowadziło do anulowania jej serii spinoff „Keeping Up With The Kardashians”. Kardashian-Jennerowie zaprzeczają tym zarzutom.

W poniedziałek w sądzie prawnicy Chyny i Kardashian-Jenners przeczytali fragmenty dwóch e-maili wysłanych przez Kylie Jenner i Khloe Kardashian 20 grudnia 2016 r., w których obie kobiety wyraziły „silne” pragnienie, aby E! odwołać występ pary.

„Wszyscy wiemy, że filmowanie nie jest moim ulubionym, ale poświęcę się i dam wam odcinki i historie” – napisała wówczas 19-letnia Kylie Jenner, zapewniając odbiorców e-maila, że ​​jej siostry również wydłużą czas spędzany na ekranie. aby zrekompensować braki w treści w wyniku anulowania „Rob & Chyna”.

Kylie Jenner twierdziła również w swoim e-mailu, że „jedynym powodem”, dla którego Chyna była z Robem, był program telewizyjny i powiedziała, że ​​kontynuacja serialu będzie nadal dawać „tej toksycznej kobiecie” więcej pieniędzy.

„Ona go nie kocha” – napisał Jenner. „Jeśli naprawdę wszyscy kochamy Roba, musimy zebrać się razem i go chronić”.

Najmłodsza siostra Kardashian-Jenner zajęła stoisko w poniedziałekmówiąc ławie przysięgłych w Los Angeles, że nie wierzy, iż miłość Chyny do jej przyrodniego brata jest prawdziwa, sugerując, że ta egzotyczna tancerka, która została modelką, nawiązała związek z Robem w odpowiedzi na Kylie rozpoczyna związek z raperem Tygaojciec dziecka Chyny.

W osobnym e-mailu wysłanym tego samego dnia Khloe Kardashian wyraziła podobne obawy E! kadra kierownicza.

„Siostry są wyraźnie zaniepokojone bezpieczeństwem naszego brata i wiarygodnością marki” – napisała Khloe Kardashian, mówiąc, że opublikowane przez Chynę i Roba wydania „szkodziły” wizerunkowi rodziny.

E-maile pojawiły się podczas zeznań Jeffa Olde, byłego wiceprezesa ds. rozwoju i programowania w E! który odegrał znaczącą rolę w uzyskaniu zielonego światła dla „Rob & Chyna”.

Olde powiedział sali sądowej, że decyzja sieci, by nie wznowić „Rob & Chyna” w drugim sezonie, była oparta na fakcie, że para rozstała się w ostry sposób i nie zapewniała już „zabawnej, beztroskiej” rozrywki, na której opierał się serial. po – nie z powodu jakichkolwiek wkładów innych członków rodziny Kardashian.

„Tak naprawdę nie słucham wskazówek 17-latków” – powiedział Olde, odnosząc się do nastoletniej Kylie Jenner.

Olde zeznał, że sieć i rodzina Kardashian zgodzili się na przeniesienie fabuł Roba Kardashiana i Chyny do „Keeping Up With The Kardashians”, planując serial, aby pokazać podróż doradczą pary. Olde powiedział, że jeśli obaj ostatecznie się pogodzili, wszyscy zaangażowani byli otwarci na odnowienie „Rob & Chyna” na kolejny sezon.

W poniedziałek rozpoczął się drugi tydzień rozprawa sądowaktóry wydobył już kilka sensacyjne chwile po zeznaniach z Chinymatriarcha Kardashian Chris Jenneri kilka innych.

Leave a Comment