Los rodziny królewskiej spoczywa na Kate Middleton: autor

Według autorki Tiny Brown przyszłość brytyjskiej monarchii spoczywa na „szczupłych ramionach” Kate Middleton.

Brown, którego nowa książka o rodzinie królewskiej „Dokumenty Pałacowe,„Spada dzisiaj, uważa, że ​​rodzina królewska rozpadłaby się, gdyby nie księżna Cambridge.

„Gdyby z jakiegoś powodu pomyślała jak Meghan:„ Wyjechałem stąd, mogę zrobić o wiele lepiej ”, to byłaby katastrofa” – powiedział Brown The Post w ekskluzywnym wywiadzie.

„Myślę, że rozpadłaby się w tej chwili bez niej, ponieważ jest jedyną nowoczesną, piękną kobietą, która jest dobrze wykształcona, solidna sama w sobie, która tak naprawdę chce zobowiązać się do rygorów tej instytucji. Niewiele młodych kobiet mogłoby to zrobić ”.

Brown powiedział, że Kate wymaga „wielkiej troski i strategii, aby wyszła za mąż za Williama”.

„Byli szaleńczo zakochani przez cały czas, ale… przejście od kochającej dziewczyny do przyszłej królowej to tor przeszkód. I jest jak węże i drabiny. W każdej chwili mogła wejść na niewłaściwy plac i mieć węża”.

Książę William, Kate Middleton, książę George i księżniczka Charlotte przybywają na nabożeństwo w Niedzielę Wielkanocną w zamku Windsor
Związek Kate z księciem Williamem przetrwał „tor przeszkód” z potencjalnymi pułapkami, mówi Tina Brown.
Obrazy / Polaris
Kate Middleton
Brown mówi, że Kate wymagała „wielkiej troski i strategii, aby wyjść za mąż za Williama”.
Mirrorpix / MEGA

Brown uważa, że ​​matka Middletona, Carole, była w tym „bardzo krytyczna. Jej mama pomogła jej uniknąć przekąsek na pokładzie ”.

Pochwala również Williama za wybranie Kate na swoją partnerkę, mówiąc, że był mądry, by poczekać 10 lat, zanim się oświadczy.

„Był absolutnie pewien, że poradzi sobie z tym, zanim się pobiorą” – powiedział Brown. „Była przeszkolona. Wygląda na to, że nikt nie był tak złudzony jak Meghan.

Królewscy znawcy twierdzą, że Harry mógł wykonać lepszą robotę, przyzwyczajając Markle do angielskich tradycji.
W przeciwieństwie do Kate, Meghan Markle była pozornie „zwiedziona” żądaniami zawarcia małżeństwa z brytyjską monarchią, z której mąż księcia Harry’ego chciał uciec, zanim ta dwójka się spotkała, mówi Brown.
WireImage

Chociaż Brown zagłębia się w „Dramat o wzajemnych uzależnieniach” księcia Harry’ego i Meghan Markle zauważa, że ​​dawna gwiazda „Garnitur” wydaje się ponosić lwią część winy za opuszczenie rodziny królewskiej przez parę.

„Myślę, że błędnie nazywa się Megxit” – zauważył Brown. „Chciał wyjść, a ona umożliwiła mu robienie tego, co chciał. Była wystarczająco silna, by powiedzieć: „Wiesz co? Chcesz się wydostać. Mogę sprawić, że to się stanie.”

  Książę Harry, książę Sussex i Meghan, księżna Sussex machają z bryczki Ascot Landau podczas procesji powozów na Wzgórzu Zamkowym przed zamkiem Windsor w Windsorze, 19 maja 2018 r. po ceremonii ślubnej.
Po szczęśliwym dniu ślubu 19 maja 2018 r. Meghan i książę Harry stali się celami porzucenia królewskiego życia, czego Brown mówi, że „absolutnie nienawidzi”.
Obrazy Getty

„Pokazuje się, odkąd absolutnie nienawidzi tego całego życia, nie lubi tego” – kontynuowała. „Gdyby nie, gdyby nie Meghan, nie znalazłby wyjścia, ponieważ był w zasadzie człowiekiem, który przez całe życie robił dla niego wszystko. Nigdy nie wyrzeźbił sobie życia. Meghan była bardzo samodzielną kobietą, która sama osiągnęła sukces. Wiedziała, do kogo zadzwonić do Netflix. Nie był światowy, tak jak Meghan była światowa.

„Chcieli być globalni. Jeśli chcesz być globalną supergwiazdą organizacji humanitarnych, zabierze to gotówkę, a to nie będzie ten sam rodzaj pieniędzy, w którym możesz wygodnie żyć w Norfolk.

Książę Walii spotyka dzieci z Akademii Roberta Burnsa, zwycięzców konkursu na rozwiązanie problemu marnowania żywności.  Uczyli się o jedzeniu w ramach programu Food For The Future, pilotażowego programu edukacji żywieniowej prowadzonego przez Fundację Księcia w Dumfries House w Cumnock w hrabstwie Ayrshire.
Brown postrzega księcia Karola jako „bardzo autentycznego” i przewiduje, że „przyjdzie do siebie” jako król.
Andrew Milligan / PA Images / Alamy

Brown wierzy również, że pomimo tego, co ludzie mogą o nim myśleć, Karol zostanie „dobrym królem”.

„Właściwie myślę, że stanie się sam, kiedy zostanie królem” – przewidziała, zauważając, że jego od dawna utrzymywane przekonania na temat środowiska i rolnictwa ekologicznego były kiedyś postrzegane jako szalone, ale teraz są w głównym nurcie.

„Jest bardzo autentyczny. Zawsze miał swoje ekscentryczne pasje, ale był też bardzo przewidujący, wyprzedzając krzywą. Nie jest już postrzegany jako marudny, jest postrzegany jako poprawny.

Książę Karol, książę Walii, Camilla, księżna Kornwalii i królowa Elżbieta II oglądają przelot z okazji stulecia Królewskich Sił Powietrznych z balkonu Pałacu Buckingham 10 lipca 2018 r. w Londynie.  W setną rocznicę powstania RAF, założonego 1 kwietnia 1918 roku, odbyła się parada stulecia z prezentacją nowego Queen’s Color i przelotem 100 samolotów nad Pałacem Buckingham.
Pomimo tego, że została oszukana przez prasę, „stoicka” żona Karola, Camilla, zachowała poczucie humoru, mówi Brown.
Max Mumby / Indygo

„Zamierza zostać królem, kiedy wiara wszystkich w jego idee zatoczy pełny krąg” – kontynuowała. „Będzie bardzo autentycznym głosem i prawdopodobnie bardzo potężnym głosem jako światowy lider w kwestii zmian klimatycznych”.

Jest także fanką żony Karola, Camilli, księżnej Kornwalii.

„Myślę, że jest twarda, jest stoicka, ma poczucie humoru” – wyjaśnił Brown. „Myślę, że jest naprawdę niedocenianą postacią. I wiesz, że nigdy nie powiedziała ani słowa o swoim związku z Charlesem. Nigdy nie narzekała ”.

„Zawsze mówiła, że ​​rodzinne motto brzmi: „Nie będziesz jęczeć”, a ona nie jęczała. O mój Boże. Mów o złej prasie. [She’s been] nazywał wszystko, od „wiedźmy” przez „końską twarz” po „wiedźmę”. Mówiono o niej najstraszniejsze rzeczy, ale nigdy nie narzeka. Znowu jest bardzo angielski. Po prostu bierze to na brodę ”.

Książę Karol, książę Walii i Camilla, księżna Kornwalii.
Brown chwali Camillę za to, że pozwoliła zdjęciom mówić o jej małżeństwie z Charlesem, którego poślubiła w 2005 roku, pomimo fali krytyki. „Nigdy nie powiedziała ani słowa” – mówi Brown. „To bardzo angielskie”.
Obrazy Getty

Co ciekawe, Brown uważa, że ​​decyzja Harry’ego o odejściu od rodziny królewskiej zbliżyła do siebie Williama i Karola.

„Wyjazd Harry’ego nieuchronnie zbliżył ich do siebie, co jest ironiczne, ponieważ Charles był znacznie bliższy Harry’emu. Mieli bardzo ciepły związek ”- powiedziała. „Wygląda na to, że Charles jest bardzo denerwujący. Był zrozpaczony rozpadem związku. Był bardzo, bardzo smutny. Został bardzo zraniony przez Harry’ego.

Książę Karol i książę William.
Odejście Harry’ego zraniło księcia Karola, który od tego czasu zbliżył się do Williama, mówi Brown.
Książę Karol, książę Walii całuje swojego syna, księcia Harry'ego jako księcia Williama, książę Cambridge wybiega przed ceremonię otwarcia Igrzysk Invictus w Parku Królowej Elżbiety II.
Kiedy Harry jest na wolności, Charles i William łączą się, aby postąpić po odejściu królowej Elżbiety.
Obrazy Getty

„Pomiędzy Williamem i Charlesem pojawiło się napięcie, ponieważ Charles czuje się konkurencyjny z Williamem. William był w porządku z Camillą, ale oczywiście był nawis z przeszłości ”- powiedziała. „Jest teraz znacznie bliżej Charlesa, ponieważ zasadniczo są teraz razem, próbując dowiedzieć się, co stanie się po śmierci królowej”.

Książę Andrzej wyraźnie nie jest ulubieńcem Browna. Odrzuca go jako „głupa”, „idiotę” z „ograniczoną inteligencją”, a biorąc pod uwagę jego niesławną przyjaźń z pedofilem Jeffreyem Epsteinem, ma „najbardziej przerażający gust w kobietach”.

Książę Andrzej.
Opisywany jako „idiota” przez Browna, książę Andrzej również zasługuje na pogardę za to, że kręci się wokół Jeffreya Epsteina.
Obrazy Getty

Autor „Kroniki Diany” mówi, że główną rzeczą, która uderzyła ją podczas badania swojej książki, było to, jak trudne i otępiająco nudne może być królewskie życie.

„Kiedy naprawdę zagłębisz się w to, jak to jest żyć tym życiem… [the] dziennik rzeczy, których tak naprawdę nie chcesz robić, w dzień iw nocy, dość zniechęcające jest zobaczyć, co to naprawdę oznacza ”- powiedziała.

„To trochę jak świecka wersja brania zasłony. To zobowiązanie. Jak pamiętnie powiedziała królowa Mary: „Jesteśmy rodziną królewską. Nigdy nie jesteśmy zmęczeni i kochamy szpitale i to w zasadzie to.”

.

Leave a Comment