Marlins nadal wstrzymuje posiłki przygotowane przez główną ligę

Po raz pierwszy od długo oczekiwanego rozwodu Jeffreya Lorii, Miami Marlins naprawdę próbują konkurować.

Na papierze, mają talent wdrożyć jedną z najlepszych rotacji startowych w baseballu. Klub zamknął asa sztabowego Piaskowa Alcantara na dłuższą metę, zachowana 2021 All-Star Trevor Rogers i prawdopodobnie 2022 All-Star Pablo Lopezi ku uciesze wielu, Jezus Luzardo zrobiła duży krok we właściwym kierunku.

Z punktu widzenia gracza na pozycji, to była walka dla osób, które nie umiał nazwać Marlina innego niż Jazz Chisholm Jr. Tak więc Marlinowie nietypowo otworzyli książeczkę czekową, dokonując wielkich przejęć przez wolne agenty Jorge Soler oraz Avisaíl García. Jednak oba osiągnęły gorsze wyniki – odpowiednio 78 OPS + i 54 OPS +.

Jak na organizację świeżo po dziesięciu kolejnych przegranych sezonach, niespodziewane miejsce w playoffach w pandemicznym skróconym sezonie, po którym następuje kolejny flirt z ostatnim miejscem, fani Marlins mają poczucie „znowu zaczynamy”. Ponad cztery lata od zmiany właściciela lista pozostaje błędna. Ryba wchodzi w piątek z rekordem 14-17, dobrym tylko na 11 miejsce w Lidze Narodowej.

Jest za wcześnie, aby poważnie dyskutować o rozwiązywaniu problemów za pośrednictwem rynku handlowego, więc Marlinowie muszą szukać iskry wewnętrznie.

Na przykład w pierwszej bazie Marlinowie mają Garrett Cooper oraz Jezus Aguilar dzielenie czasu. Bez wątpienia produktywni gracze wielkiej ligi — Marlins dostają z pozycji 156 wRC +. Jednak według FanGraphs (miejsce 26 wśród drużyn MLB 30), wiele z tego jest zniwelowanych przez ich minus-5,4 przebiegów w wartości defensywnej.

Nawet po sukcesie, jaki odnieśli Cooper i Aguilar, można śmiało powiedzieć, że blokują Lewin Diaz od ugruntowania się jako atut klubu, który ma nadzieję być odwiecznym pretendentem? Jeśli Díaz — mocarz o wyjątkowych umiejętnościach bojowych — nadal będzie wędrował po pierwszej bazie w AAA, możemy nigdy się nie dowiedzieć.

Diaz osiąga 0,267 / 0,350 / 0,483 w 30 meczach w tym sezonie w AAA Jacksonville.

Mógłby współistnieć z jednym z Coopera lub Aguilara służącym jako wyznaczony napastnik, ale trzymanie się obu jest zbędne i nieefektywne finansowo. Obaj mają 30 lat i raczej nie poprawią się w porównaniu z obecnymi wersjami siebie.

Przechodząc z 3-punktowego wykresu głębokości pozycyjnej do kopca, mamy problem Elieser Hernández kontynuując regularne starty w dużych ligach. Hernández jest właścicielem ERA 6.37, a trzeci najgorszy Wskaźnik HR / 9 wśród miotaczy z co najmniej 25 rozstawionymi rundami.

Tymczasem pojawia się Max Meyer poza gotowym aby pozbyć się hitlerów z Major League. Meyer posiada 2,44 ERA i 10,6 K/9 w 147 13 drobne inningi ligowe.

Jeśli chodzi o jakiekolwiek uzasadnione obawy dotyczące nietoperza Diaza, Meyer ma łatwiejsze do przewidzenia rzeczy i niematerialne – nie byłoby zaskoczeniem, gdyby szybko stał się integralną częścią rotacji Miami. Hernández nadal ma pomniejsze opcje ligowe, co sprawia, że ​​jeszcze trudniej jest zrozumieć, dlaczego Marlinowie są tak zadowoleni z najsłabszego miejsca w swojej początkowej piątce.

Leave a Comment