Masa. mężczyzna, nastoletni syn zidentyfikowany jako ofiary wpadki do stawu

Mężczyzna z Massachusetts i jego nastoletni syn są ofiarami wypadku z udziałem wielu pojazdów, w wyniku którego ich samochód został zanurzony w stawie w Mendon, według władz Biuro prokuratora okręgowego hrabstwa Worcester zidentyfikowało ofiary jako 34-letniego Edwina A. Sosa Acevedo z Attleboro i jego 15-letni syn Christian Sosa. Katastrofa wydarzyła się w piątek około 22:30 na Route 16 w pobliżu Alicante Restaurant & Lounge przy 84 Uxbridge Road. Biuro prokuratora okręgowego poinformowało, że Sosa Acevedo był wyjeżdżając samochodem z parkingu restauracji, z synem na miejscu pasażera, kiedy pojazd zderzył się z ciężarówką Ford F-350 z przyczepą do przewozu trzech samochodów. Według śledczych samochód Sosa Acevedo i jego syn zjechali z jezdni, uderzyli w zaparkowany samochód i zjechali 20-metrowym nasypem do stawu Nipmuc, znanego również jako jezioro Nipmuc. „Samochód wjechał do jeziora, a ludzie byli w nim, a my nie mogliśmy dowiedzieć się, jak to się stało ”, powiedział Calvin Crocker, który… mieszka po drugiej stronie ulicy od Alicante Restaurant & Lounge. Funkcjonariusze policji, strażacy i personel ratownictwa medycznego w Mendon zareagowali na miejsce zdarzenia i usunęli Sosę Acevedo i jego syna z zanurzonego pojazdu. Pierwsza pomoc została udzielona na miejscu, zanim ofiary zostały przewiezione do szpitala Milford, gdzie uznano je za zmarłe.Biuro prokuratora okręgowego poinformowało, że kierowca Forda F-350 również został przewieziony do szpitala na leczenie z powodu drobnych obrażeń. NewsCenter 5 dowiedział się, że Edwin Sosa Acevedo i Christian Sosa byli pracownikami Alicante Restaurant & Lounge. Edwin był szefem kuchni restauracji, a piątek był podobno pierwszym dniem pracy Christiana. Świadkowie powiedzieli, że koledzy z Alicante wyszli na zewnątrz i zanurkowali do Nipmuc Pond, próbując pomóc swoim współpracownikom z wody. Sobota z szacunku dla dwóch pracowników, którzy zmarli, ale ponownie otworzyli w niedzielę w południe na Dzień Matki.Kliknij tutaj, aby przekazać darowiznę na stronę GoFundMe, która została założona, aby zapłacić za pogrzeby Edwina Sosy Acevedo i Christiana Sosy Wypadek jest badany przez policję w Mendon, detektywów policji stanowej przydzielonych do Prokuratury Okręgowej Hrabstwa Worcester oraz członków sekcji ds. egzekwowania pojazdów użytkowych policji stanowej Massachusetts, analizy i rekonstrukcji kolizji oraz usług związanych z miejscami zbrodni. Nie ma ani słowa na temat tego, czy kierowca Forda F-350 będzie musiał stawić czoła wszelkim opłatom.

Według władz, mężczyzna z Massachusetts i jego nastoletni syn są ofiarami wypadku z udziałem wielu pojazdów, w wyniku którego ich samochód został zatopiony w stawie Mendon.

Biuro prokuratora okręgowego hrabstwa Worcester zidentyfikowało ofiary jako 34-letniego Edwina A. Sosa Acevedo z Attleboro i jego 15-letniego syna Christiana Sosę.

Katastrofa wydarzyła się około 22:30 w piątek na trasie nr 16 w pobliżu Alicante Restaurant & Lounge przy 84 Uxbridge Road.

Biuro prokuratora okręgowego poinformowało, że Sosa Acevedo wyjeżdżał swoim samochodem z parkingu restauracji, z synem na miejscu pasażera, kiedy pojazd zderzył się z ciężarówką Ford F-350 z przyczepą do przewozu trzech samochodów.

Według śledczych, samochód Sosa Acevedo i jego syn zjechał z jezdni, uderzył w zaparkowany samochód i zjechał 20-metrowym nasypem do Stawu Nipmuc, znanego również jako Jezioro Nipmuc.

„Samochód wjechał do jeziora, a ludzie byli w samochodzie i nie mogliśmy zrozumieć, jak to się stało” – powiedział Calvin Crocker, który mieszka po drugiej stronie ulicy od Alicante Restaurant & Lounge.

Policjanci z Mendon, strażacy i personel ratownictwa medycznego zareagowali na miejsce zdarzenia i usunęli Sosę Acevedo i jego syna z zanurzonego pojazdu. Pierwsza pomoc została udzielona na miejscu, zanim ofiary zostały przewiezione do szpitala Milford, gdzie uznano je za zmarłe.

Własność Hearsta

Ratownicy na miejscu śmiertelnej katastrofy, która wysłała pojazd z Route 16 do stawu Nipmuc w Mendon w stanie Massachusetts, 6 maja 2022 r.

Biuro prokuratora okręgowego poinformowało, że kierowca Forda F-350 również został przewieziony do szpitala na leczenie z powodu drobnych obrażeń.

NewsCenter 5 dowiedział się, że Edwin Sosa Acevedo i Christian Sosa byli pracownikami Alicante Restaurant & Lounge. Edwin był szefem kuchni restauracji, a piątek był podobno pierwszym dniem pracy Christiana.

Świadkowie powiedzieli, że koledzy z Alicante wyszli na zewnątrz i zanurkowali do stawu Nipmuc, próbując uratować swoich współpracowników z wody.

Alicante Restaurant & Lounge została zamknięta w sobotę z szacunku dla dwóch zmarłych pracowników, ale została ponownie otwarta w niedzielę w południe na Dzień Matki.

W katastrofę inwestuje policja w Mendon, detektywi policji stanowej przydzieleni do biura prokuratora okręgowego hrabstwa Worcester oraz członkowie wydziałów policji stanowej Massachusetts ds. egzekwowania pojazdów użytkowych, analizy i rekonstrukcji kolizji oraz służb zajmujących się miejscami zbrodni.

Nie wiadomo, czy kierowca Forda F-350 będzie musiał liczyć się z jakimikolwiek opłatami.

.

Leave a Comment